Бенки

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
mishlence

Бенки

Мнение от mishlence »

От почти две години се появяват бенки по цялото ми тяло. Първо се увеличиха някои стари докато бях бременна, след това постоянно излизат нови /вече година и половина след раждането/. Винаги съм имала много бенки, но в последно време това започна силно да ме тревожи. Не се излагам на слънце от няколко години, не ходя на солариум, бенките се появяват и през зимата и то на места, които са постоянно облечени и скрити от всякакви лъчи. Не съм ходила и на лекар, защото преди 4 години премахнахме няколко бенки, от които ми останаха грозни белези, които не искат да се скрият /стоят като изгорено от цигара/. Лекарите не ми дадоха разумно обяснение за появата на бенките, нито защо белезите не се заличават с времето поне малко.

Посетих един от ТЕС семинарите в София миналата есен, правя ТЕС от време на време, не мога да се захвана сериозно /това непостоянство го имам от дете за много неща/, не съм тесвала появата на бенките, защото не знам как да формулирам проблема.

Идеи как да започна?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Какво стана преди 2 години в емоционален план?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mishlence

Мнение от mishlence »

ivangp написа:Какво стана преди 2 години в емоционален план?
Нямам ясен спомен, честно казано. Забелязах, че се увеличават около бременността ми и след нея не спряха. И преди са ми излизали, но не толкова много за такъв кратък период. Емоционален период беше, както всяка бременност, след това много приятно и леко раждане, в началото стрес и трудности около бебето, малко проблеми с таткото, докато свикнем с грижите - нищо травмиращо, честно казано. В този период и преди него работата беше много напрегната, прохождаше семейния ни бизнес, аз работех на още две места, страхувахме се дали ще потръгне, борихме се с много трудности, но когато забременях и едва не загубих бебето /в началото не исках то да пречи на работата/ осъзнах, че нося наистина дете и всичко се преобърна - започнах да се грижа и за себе си и за него. Беше много наситен със страх период, но всеки миг около тези проблеми с бебето си ги спомням като нещо мило и поучително, защото тогава осъзнах, че нося живот, а таткото се грижи цял месец сам за мен.

Друго... почина чичо ми докато бях в ранна бременност. Беше ме страх да отида да го видя, все не вярвах, че ще се стигне до смърт. Отлагах, а сега се чувствам виновна. Отидох на погребението /макар бременни да не трябвало да ходят/ със съзнанието, че поне това му дължа. Така стана и със смъртта на дядо ми преди 10 години. Още като се сетя за това и ми става гадно, но тогава и на погребението не отидох - имам някакъв страх от болестите и смъртта на близки... Така стана и със смъртта на вуйчо ми - там пак не отидох в болницата, бях на погребението. Не се сещам за друго, което да ми се откроява в съзнанието. Често мисля за тези неща и се чувствам виновна, но те се случват в рамките на 10 години, не са само от 2.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Направи си списък с всички случки свързани с негативни емоции за които се сещаш, във връзка с това което си написала в последния си пост, т.е. зачеването, бремеността, бизнеса, смъртта на чичо ти и дядо ти и ги изчисти с Техника на краткия филм. (виж Допълнителни техники)!
Също така може да минеш на очистителна диета от варено жито, мед и ябълки за 2-3 седмици и да видиш как ще се повлияят бенките. Чел съм, че те често са свързани с проблеми (замърсяване на дебелото черво). Ако имаш проблем с червата и ходенето до тоалетна, задължително мини на тази диета , т.е. яж само варено, жито мед и ябълки няколко седмици.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mishlence

Мнение от mishlence »

ivangp написа:Направи си списък с всички случки свързани с негативни емоции за които се сещаш, във връзка с това което си написала в последния си пост, т.е. зачеването, бремеността, бизнеса, смъртта на чичо ти и дядо ти и ги изчисти с Техника на краткия филм. (виж Допълнителни техники)!
Също така може да минеш на очистителна диета от варено жито, мед и ябълки за 2-3 седмици и да видиш как ще се повлияят бенките. Чел съм, че те често са свързани с проблеми (замърсяване на дебелото черво). Ако имаш проблем с червата и ходенето до тоалетна, задължително мини на тази диета , т.е. яж само варено, жито мед и ябълки няколко седмици.
Благодаря ти, ще започна със списъка. За диетата - нищо не ми пречи да опитам, въпреки че проблем с тоалетната нямам. Имам проблем със стомаха - при всякакви притеснения се появяват киселини. Оособено засилени бяха през бременността. В крайна сметка една диета ще покаже. Ще пиша пак как вървят нещата.
Публикувай отговор