Ще помогне ли?

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
rosi_82
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 19 Мар 2009 15:14

Мнение от rosi_82 »

Значи,аз ще гледам да си намеря книгата и да я про4ета.Така не мога да коментирам,а и като ми говориш нищо не разбирам.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ок,аз мога да ти я дам :)мисълта ми е че изчиствайки един проблем с тес мигновенно се разрешават и многи други,например:Спираш да пушиш цигари и заедно с това усещаш,че вече не се и изпотяваш от нерви,без да си третирал с тес втория проблем,а само първия.
rosi_82
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 19 Мар 2009 15:14

Мнение от rosi_82 »

в какъв смисъл да ми я дадеш-тук в интернет или печатното издание?
Честно да ти кажа,направо се плаша,толкова неща има за оправяне и се чудя как ще е и що ще е
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Печатното.Нали за това ти казах че това колко проблема имаш да оправяш не е толкова страшно,защото изчиствайки един автоматично се изчистват и много други!
rosi_82
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 19 Мар 2009 15:14

Мнение от rosi_82 »

Засега не ми я давай,ама не знам как и да стане,че аз не съм от София.Ще я потърся и тогава,ако не я намеря ще се обърна към теб.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

ОК :D
sluncho
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 19 Яну 2009 13:37

Мнение от sluncho »

Здравей Rosi!Явно,че доста от нас са с този проблем.Повярвай,че това има решение макар и бавно.Това че ходиш на психотерапевт е много добре.Няма да ти навреди по никой начин!Започни да правиш предизвикателството.Иван го е обяснил изключително подробно и обстойно.В началото можеш да получиш известно влошаване на състоянието,но това означава че ТЕС действа.Когато започнах, а то не беше никак отдавна и аз проявявах непостоянство и това идва от факта че повечето от нас си мислем че едва ли не ТЕС е магическа пръчица.Да ама не.ТЕС действа но се иска постоянство и упоритост.Лично аз се заинатих и започнах да го правя всеки божи ден.Не винаги мога да направя десетте сирии,защото работата която работя не ми го позволява,но поне 5-6 пъти дневно го правя.През останалото време се опитвам да го правя на ум.Не че ми се отдава много,много, но все пак и това е нещо!При мен лично се отключиха много спомени от различни случки и съответните чувства породени от тях.Мислех че съм ги забравила,но благодариние на ТЕС те изникват и работя със всяка една.ТЕСай всичко което ти се заражда в главата като чувство и емоция.Ще имаш резултат-ПОВЯРВАЙ!!!!
rosi_82
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 19 Мар 2009 15:14

Мнение от rosi_82 »

Здравей!
Да,започнах да го правя,наблегнах засега на високото си кръвно и според мен има ефект.Не съм го премахнала изцяло проблема,но пак е нещо,нали :) И аз понякога не мога да направя 10 серии,но се мъча поне 7-8 да достигна. Също е вярно,че ще е труден и дълъг процес,но засега поне съм постоянна и в ТЕС и в това,което моят психотерапевт ми възлага като задачи в къщи(нещо нетипично за мен). Даже мисля да "обуча"майка ми и да почне и тя да го прилага,защото и тя е с високо кръвно :)
Публикувай отговор