Коленни връзки и всякакви проблеми със стави ?!

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
L.Georgiev
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Юни 2009 02:32

Коленни връзки и всякакви проблеми със стави ?!

Мнение от L.Georgiev »

Здравейте,аз съм на 18 години и се занимавам професионално с бойни изкуства.Дотук добре,но се появиха проблеми с връзките на колената и с почти всички стави.Все още тренирам и няма да се откажа,това е ясно,за мен спорта е всичко и не бих искал да развалям мечтата си.. Та въпроса ми е ТЕС може ли да оправи този проблем ? Благодаря предварително
със Здраве !
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Малко си чел за ТЕС. Прочети повече на този сайт.
ТЕС не е панацея, нито някаква магия.
Пробвай може и да помогне.
Но ако проблемът ти е, че се претоварваш и ти държиш да продължаваш да го правиш, нищо и никой няма да те оправи.
Спортът не е всичко. Здравето е по-важно. Казва ти го спортист който се е занимавал с бойни изкуства години наред.
Преразгледай си ценностите и начина на тренировка и намери компромисен вариант при който хем да тренираш (не както тренираш сега разбира се) хем да си здрав и да не те боли.
Според мен се претоварваш и/или имаш кофти треньор(т.е. някой който не те учи правилно), което е изключително често срещан проблем при спортисти на твоите години.
Тялото ти подсказва, че имаш нужда от промяна. Послушай го. То знае по-добре и от най големите капацитети кое е добро за теб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
L.Georgiev
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Юни 2009 02:32

Мнение от L.Georgiev »

Благодаря за бързия отговор.Проблема е,че не виждам как мога да тренирам бойни изкуства,в които постоянно ставите са изложени на движение от постоянни удари,а да не говорим,че освен технически трябва да съм добър и физически.Това са двата компонента,в който трябва да съм на много високо ниво,как да стане това без голямо напрежение в ставите ?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпреки че
не виждам как мога да тренирам бойни изкуства,в които постоянно ставите са изложени на движение от постоянни удари,а да не говорим,че освен технически трябва да съм добър и физически.Това са двата компонента,в който трябва да съм на много високо ниво, а няма как да стане това без голямо напрежение в ставите........
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
L.Georgiev
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Юни 2009 02:32

Мнение от L.Georgiev »

Здравейте отново :) Просто исках да споделя с Вас че ТЕС е нещо невероятно,от което аз съм удивен.. Прочетох книгата започнах да прилагам ТЕС на всичко,всякакви проблеми точно както е описано .. и действа,чак ми е странно дори невероятно,но действа ... физически болки които съм имал в продължение на 2-3 години(говоря за колената) ми минаха от раз ... БЛАГОДАРЯ МНОГО !
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

:) Добре дощъл в обществото на ТЕСащите!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор