Паник атаки и замайване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
swimmer
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Юли 2009 19:26

Паник атаки и замайване

Мнение от swimmer »

Здравейте,от 7 години имам проблем.Паник атаки когато вървя,особено в големи магазини.Ходил съм къде ли не и съм пил какво ли не.Вече съм на финала.Ще бъда много благодарен,ако получа съвет за помощ.
Благодаря ви!!!!!
Swimmer
Plovdiv
089/7870008
jazzy
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Яну 2009 23:52

Мнение от jazzy »

В този форум влизат няколко човека със същия проблем. Може би е добре да се отвори една отделна тема, в която на едно място да се дискутира само този въпрос.
Thai
Участник
Мнения: 35
Регистриран на: 23 Мар 2007 23:35
Обратна връзка:

Мнение от Thai »

Различните хора са различно чувствителни към външни дразнители.

Като цяло големите магазини са енергийно и емоционално доста силно замърсени. И не смятам, че това, че на някой му е дискомфортно в подобна среда е точно негов, емоционален или какъвто и да бил друг проблем.

Да ТЕС-аш дискомфорта ти от молове е като да ТЕС-аш дискомфорта ти от миризмата и погнусата от сметище.

И отново да се върна на първото изречение - хората са различно чувствителни - някои хора могат да се разхождат спокойно в сметище, на други им се придрайфва само от миризмата, наближавайки мястото.

В този ред на мисли - сметището, в никакъв случай не е най-подходящото място да се разхождате или да търсите неща. Както и всичко, което го има на сметището, го има и на доста други места, с по-добро качество и по-приятна атмосфера.


поздрави :)
http://www.LiveToLift.com - Портал за Тяло, Ум и Дух

Нашата Философия
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На swimmer вече му отговорих с ЛС.
А на кой какво му е проблем решава самият той и дали да се избави от проблема си и как също решава той. Ако някой иска да може да се разхожда спокойно навсякъде, включително и в големи магазини, защо да не го постигне?
Да бягаш от дразнителите не е най-доброто решение, според мен, макар че е вариант, ако не знаеш какво друго да направиш. По-добрият, според мен вариант е да елиминираш влиянието им, дори да ги превърнеш в нещо което ти носи радост. Всичко това се постига с ТЕС.
Последно промяна от ivangp на 25 Яну 2010 13:15, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Vill
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Яну 2010 20:03

Мнение от Vill »

Здравейте! Включих се във форума заради интереса ми към книгата ТЕС.А що се отнася до ПА или тревожността ,наистина това стана масов проблем поради стреса в нашето ежедневие.Аз вярвам че всичко започва от нашата психика и проблемите могат да бъдат завършени също там,т.е от където са започнали.Ще чета с интерес
denicabg
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Фев 2010 18:24

Мнение от denicabg »

Здравейте!Моето състояние подобно ще го опиша и се надявам да ми помогнете:черни мисли,внушения,че не съм добре психически,страх да не ми се случи нещо лошо най вече да не полудея,емоционална нестабилност преди цикъл,депресия.Не пия антидепресанти пия чайчета,но проблема се появи следф раждането детенцето ми е на 2 год. ще се радвам да ми погонете и да ме посъветвате от къде да започна.За пръв път влизам в този форум и научавам за това лечение.
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Същата бях и аз :)
Първото нещо което мога да те посъветвам,е да почнеш да си повтаряш "В безопасност съм",може да потупваш точките.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
denicabg
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Фев 2010 18:24

Мнение от denicabg »

Аз незнам как се ТЕС-ва трябва да си купя книга ли?и от къде?Извинявам се за невежеството :oops:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
denicabg
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Фев 2010 18:24

Мнение от denicabg »

Благодаря! :D
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

:(

Мнение от maiamito »

Понеже моите оплаквания са подобни с едно прословуто и почти постоянно гадене, си мисля....че и аз сигурно имам такива паник атаки! Та ме интересува има ли друга тема специално за това или някой, който е повлиял състоянието си чрез ТЕС?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Да аз съм имал паник атаки. Повлиява се и то много добре от тес и производни техники. Иска обаче много правене! Хващай всеки страх през деня и прави тес. Страхът е неприятен момент. Теб от какво те е страх? Напиши си всички страхове на един лист и почвай!
поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: :(

Мнение от ivangp »

maiamito написа:Понеже моите оплаквания са подобни с едно прословуто и почти постоянно гадене, си мисля....че и аз сигурно имам такива паник атаки! Та ме интересува има ли друга тема специално за това или някой, който е повлиял състоянието си чрез ТЕС?
Виждам че все още не си чела важните теми в началото на форума, към които неколкократно бе насочена.
Аз лично отказвам да съветвам някой, който не се вслушва в съветите ми. Намирам това за загуба на време.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

:(

Мнение от maiamito »

Иване, защо непрекъснато ме критикуваш какво чета и какво не, конктретно попитах за паник атаките....защо пак ме атакуваш,нито съм се обърнала към теб конктретно, нито нищо, престани!
Публикувай отговор