Паник атаки и замайване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

maiamito, теб да не би да те е страх най-много, че някой ще вземе да те спаси от проблема ти с ПА!? Един вид, че ще те вземе (измести, избута, отнеме думата, отнеме правото, отнеме живота, отнеме тялото, отнеме душата...)?

Усети, как реагираш на това което написах. Формулирай го като декларация и го ТЕСай!
Успех!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Алиса :)
Малко не те разбирам какво имаш предвид?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Какво точно не разбираш, за да ти го обясня?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Ами за това как така да се страхувам някой да не ме спаси от ПА,не мога да схвана мисълта ти...
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Това е неосъзнат страх, който евентуално лежи в основата на проблема ти. Нарича се Психологически Обрат неосъзнатото желание, за не решаване на проблема.
Предлагам ти, да направиш декларация с един от страховете посочени в скобите и напомняща фраза , в която да изреждаш всички страхове от скобите, тупайки по точките.
Отвори твоя тема.
Напиши декларацията с която започваш работа.
Напиши, всяка мисъл, която ти мине през главата, докато ТЕСаш с тези страхове.
След това ще обсъдим и продължим.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Аз винаги го правя това за ПО, както го пише в книгата на Иван, но как може да се разбере дали съм ги премахнатла незнам:(
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ще го разбереш по много начини. :D
Живота ти ще се промени, ти ще се промениш, хората около теб ще се променят, случките около теб ще се променят, няма да имаш тези страхове и ще действаш и мислиш по друг начин. Прекрасно е, пожелавам ти го! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Благодаря ти Алиса:))
ааа то значи не ги премахваш веднага докато го правиш това, ами след известно време , така ли:))
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

За всеки човек е различен периода от време в който усеща разликата. За това е измислена скалата от 0 до 10, за да може всеки сам да прецени. В процеса на чистене на даден проблем, когато усетиш "липса на развитие", е много вероятно да си се натъкнал/а на ПО. Тогава почваш да работиш с конкретния за случая ПО(може да са повече от 1 ПО), като усетиш, че вече го няма, продължаваш с основния проблем. Междувременно, може да се окаже, че е отпаднал чудодейно! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

maiamito написа:Аз винаги го правя това за ПО, както го пише в книгата на Иван, но как може да се разбере дали съм ги премахнатла незнам:(
Най-лесно се разбира по това дали усещаш промяна в себе си и проблема с каква сила се усеща,ако ли не,значи е изчистен.Въртиш се според мен все още в кръг и се луташ.Надявам се,че правиш ТЕС правилно?И аз ти предлагам да си пуснеш своя тема и с какви декларации работиш и да споделяш с нас,за да ти се помага и има някаква последователност в работата ти за тези проблеми.Оставам с впечатлението,че само имаш желание да работиш,но не си наясно точно как и от къде да започнеш.Правиш ТЕС,ясно е,но как и дали е правилно поне аз трудно мога да кажа от това което пишеш.За това ти изпратих и клипове.Стана ми смешно на връх Новата година когато празнувах,че от човек посетил семинар по ТЕС,това което се нарича декларация и се повтаря 3 пъти в началото,го казва и по точките/НФ-напомняща фраза/.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

гената написа:
maiamito написа:Аз винаги го правя това за ПО, както го пише в книгата на Иван, но как може да се разбере дали съм ги премахнатла незнам:(
Стана ми смешно на връх Новата година когато празнувах,че от човек посетил семинар по ТЕС,това което се нарича декларация и се повтаря 3 пъти в началото,го казва и по точките/НФ-напомняща фраза/.
Ако имаш предвид мен за декларацията и повтарянето й по точките, само да ти кажа, че не съм посещавала семинар.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

maiamito, в интрернет има редица филмчета за тес. Иван, сложи линка на един тес - филм , много добър преведе, като учебник е. Отиди във филми и го изтегли , ако искаш.
поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

паник -атаки изамайване

Мнение от iglika »

Аз имах оня ден паник атака, защото прочетох на улицата в един вестник поредната страшна прогноза, какво земетресение ни чака- задъхвах се и едва се прибрах. Разбира се, вен(днага тесах страха си от земетресение, защото страшничко го п реживях преди 40 (!!!( години. Понеже си имам това задъхвани и от страх от рака (знам от кога и какво го имам(, питам се дали да тесам всеки страх поотделно или това е страх от смъртта, който на съзнателно ниво нямам, но знам ли какво има "отдолу"?Някой има ли идея, какво да правя?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всеки страх поотделно и ТКФ за случките.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор