Здравеите малко помощ

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
petinka_1970
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Авг 2009 07:18

Здравеите малко помощ

Мнение от petinka_1970 »

Аз съм нова и имам няколко въпроса за тази книга.
1-Тя деиства ли,помага ли ви.
2-От колко време я използвате.
3-Помага ли при наднормено тегло.
Ще помоля някой който има книгата само да сканира няколко страници за наднорменото тегло ако може ще съм му много благодарна просто да вида за какво става на въпрос за да вида дали да си купа книгата .Да правя нещо за килограмите няколко дни и да вида как ще съм.
Благодаря Ви предварително.
daromi

Мнение от daromi »

Добре дошла!
Имам само един въпрос?
Прочете ли нещо от форума?
petinka_1970
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Авг 2009 07:18

Мнение от petinka_1970 »

Четох много неща, даже и в други форуми и някой казват помага други казват лъжа ,та сега незнам какво да мисля и затова исках да ми сканирате само няколко странички за наднормено тегло, да правя нещата който пише там и да видя и аз как ще се почувствам.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Здравеите малко помощ

Мнение от ivangp »

petinka_1970 написа:.Да правя нещо за килограмите няколко дни и да вида как ще съм.
Не си я купувай, много те мързи за да ти помогне.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
petinka_1970
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Авг 2009 07:18

Мнение от petinka_1970 »

Аз говоря сериозно.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И аз говоря сериозно.
Тия дето казват че е лъжа са тия дето са прочели няколко странички, опитали са няколко дни и са се отказали, т.е. тия дето ги мързи и искат някой друг да ги оправи за нула време. Така че не си губи времето и парите за тази книга. Купи си последния писък на фармацевтичната индустрия - Ултра Супер Слим - за 5 дни сваляш 20кг.
Пий си хапчетата и си гледай живота.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
petinka_1970
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Авг 2009 07:18

Мнение от petinka_1970 »

Аз казвам че това съм прочела а не че казвам че не работи затова исках малко повече информация да ми дадете а вие тук направо :(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пред теб стои избор - да се обидиш. Да се фръцнеш и да си отидеш от тук. Или да помислиш - има ли истина в това което ми казват? Възможно ли е наистина да съм мързелива и да чакам някой друг да ми реши проблема? Отворена ли съм наистина да потърся причината в себе си?
Готова ли съм да хвана бика за рогата и да видя някой истини от които много ще ме боли?
Ако можех да се погледна отстрани, т.е. ако това което се случва на мен се бе случило на някой друг и той постъпваше по същия начин като мен, аз какво бих го посъветвала?

Според мен си мързелива и чакаш друг да ти реши проблема, както 99% от населението. Мързи те да идеш и да си купиш книгата, мързи те да я прочетеш цялата. Готова си да пробваш няколко дни. Ти си се обрекла на провал още преди да започнеш.
Искаш помощ - дадена ти е помощ. Написана и издадена е книга.

Тук историята ми прилича на притчата за един дето вярвал в бог.
Станало наводнение и той се качил на покрива на къщата си да чака бог да го спаси. Минали 2 лодки които му предлагали да го качат но той отказвал защото се молел и чакал Бог да го спаси. Накрая водата заляла къщата му и той се удавил. Като отишъл на небето попитал Бог - Боже защо не ме спаси, аз толкоева вярвах в теб и ти се молих. А Бог отвърнал - А кой според теб ти изпрати двете лодки.

Та твоята история е същата.

Ако искаш стой и чакай помощ от бог, някой друг , хапче, чудо и т.н.
Ако си умна ще се качиш на лодка, т.е. ще направиш сама нещо за собственото си спасение. Лодката ти е пратена. Можеш да продължаваш колкото си искаш да стоиш на покрива и да питаш тези в лодката - здрава ли е лодката, удобно ли се пътува в нея, няма ли да я претоварим, чух че някои се спасили с такива лодки, но други се удавили, тази лодка ми се струва нестабилна, може ли да се повозя малко в нея и ако не ми хареса да ме свалите пак на някой покрив и т.н.
Във всяко начинание има риск и всяка промяна е болезнена.

Според мен не си готова да приемеш риска и да преминеш през болката на промяната. И в крайна сметка те мързи и бягаш от отговорност.

Докажи ми, че не съм прав! :idea:
Последно промяна от ivangp на 10 Авг 2009 10:34, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
petinka_1970
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Авг 2009 07:18

Мнение от petinka_1970 »

Добре тогава ще купя книгате и ще ти докажа.Просто исках само някой да ми покаже няколко странички от нея за наднорменото тегло защото книгате ще я купя в края на седмицата като се прибера от почивката.Асега имах малко свободно време и исках да пробвам.Но благодаря все пак.
Троя
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Юли 2009 11:06

Мнение от Троя »

Ето Аз ти казвам, че написаното във книгата действа.И аз съм мнителен ,но пробвам и какато казваме ние Българите "несмея да се похваля .но действа" но като всяко нещо иска упоритос,а за какаво точно ще действа могат да кажат по компетентните.За сега се тествам и като че ли се получава,времето упоритоста и търпението му е майката.
Публикувай отговор