Пак за миома

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
mari62
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Авг 2009 05:37

Пак за миома

Мнение от mari62 »

Здравейте,
От няколко дена открих метода, поръчала съм си вече книгата от България, но докато дойде не ми се губи време. Аз живея в чужбина. Имам миома, открита преди 7 месеца - 6.4 см - в задната стена на матката . Сега е намаляла малко - 6,2 см е. Правих електроакупунктура и гладолечение досега. В момента правя прочистване на бъбреци , следва чер дроб.

Днес ми бе втори ден от Предизвикателството. Взаимствах Настройката от темата на mimiska, защото подозирам,че проблемът ми е подобен. Емоционален стрес и чувство за вина, че съм инициирала и поела отговорността за раздяла. Даже преди около година нещо насън ми подсказа, че ако продължавам да се измъчвам така ще се разболея.
Докато получа книгата ползвам сайта на Gary Craig с дадените указания за Пълната Основна рецепта.

Симптоми нямам, освен някаква неизяснена болка, ако се прегъна повече, но не съм сигурна дали е от миомата, защото това се е случвало често и десетки години преди миомата.
Другото по-особено е, че по някакъв начин не ми се вярва, че миомата е свързана с мен. Сякаш всичко това се случва на друг.

На прав път ли съм с предприетите стъпки?
Благодаря предварително!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На прав път си. Внимавай да не прекалиш с прочистванията. Дай си почивка между тях. И не забравяй да визуализираш. Важно е!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mari62
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Авг 2009 05:37

Re: Пак за миома

Мнение от mari62 »

Значи, пълен напред:)
Искам да Ви поздравя за търпението и добрината. Не всеки има куража да застане с името си и да дава отговори на хората, които са му повярвали.
Бъдете жив и здрав!
mari62
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Авг 2009 05:37

Re: Пак за миома

Мнение от mari62 »

Здравейте отново!

Направих предизвикателството почти стриктно:) Книгата получих и прочетох.
Резултатът- месец и половина след предишния ултразвук миомата е намаляла с още 1 см - сега е 5 см. Това вече си е резултат:)
Мисля че съм уцелила коренчето на "злото".
Продължавам нанатък.
Благодаря!
Публикувай отговор