ТЕСване за намиране на любовен партьор

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
bobi
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Ное 2009 18:57

ТЕСване за намиране на любовен партьор

Мнение от bobi »

Здравейте,

Бихте ли дали предложения за декларации за намиране на подходящ любовен партньор.
Писна ми да удрям на греда,а предполагам,че и много други съфорумки се интересуват от тази тема.Така ,че момичета и момчета "в името на любовта-ПОМАГАЙТЕ!!! :lol:
pampilina
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2009 21:06

Мнение от pampilina »

никой , нищо не казва по въпроса...
и на мен би ми било интересно да науча.
violetavioleta
Участник
Мнения: 42
Регистриран на: 29 Сеп 2009 19:04
Местоположение: Димитровград

Хе

Мнение от violetavioleta »

Не ми се е налагало да правя това, а и вече май годините натежаха, но аз бих направила например така:
Въпреки, че винаги попадам на неподходяща любов и след това много страдам, аз напълно и безрезервно приемам себе си и намирам подходящия за мен човек.

Ако измисля още нещо ще пиша. Знам ли, може и да опитам въпреки първата младост в трета възраст. :D
pampilina
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2009 21:06

Мнение от pampilina »

Благодаря ти за идеята!
Последно промяна от pampilina на 26 Дек 2009 10:47, променено общо 1 път.
violetavioleta
Участник
Мнения: 42
Регистриран на: 29 Сеп 2009 19:04
Местоположение: Димитровград

Мнение от violetavioleta »

Лично аз подхождам от общото, към частното. С посланието по-горе целя да не ограничаваме възможностите си. Например : търсим работа. Защо трябва да конкретизираме длъжност или професия? Ние не винаги знаем кое е най-доброто за нас и има опасност да се ограничим в желанията си. Има висша енергия, която по-добре от нас знае, кое е най-подходящо за нас. Така е и за любовта. Според мен не трябва да конкретизираме за определен обект, защото някъде в неизвестното съществува точния за нас човек.
pampilina
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2009 21:06

Мнение от pampilina »

мисля, че схванах посоката.
Последно промяна от pampilina на 26 Дек 2009 10:47, променено общо 1 път.
violetavioleta
Участник
Мнения: 42
Регистриран на: 29 Сеп 2009 19:04
Местоположение: Димитровград

Мнение от violetavioleta »

Никога не се ограничавай в мислите и желанията си! Не спирай да опитваш! Променяй! Довери се на интуицията си - тя никога не греши.
pampilina
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2009 21:06

Мнение от pampilina »

ok
Последно промяна от pampilina на 26 Дек 2009 10:47, променено общо 1 път.
violetavioleta
Участник
Мнения: 42
Регистриран на: 29 Сеп 2009 19:04
Местоположение: Димитровград

Мнение от violetavioleta »

Тогава поработи върху проблема ти с неувереността. Защо не се ТЕСаш така: Въпреки, че съм страшно несигурна в себе си и това ме притеснява и ядосва, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се доверявам на интуицията си.
Или друга напомняща фраза като: и съм сигурна в себе си.
Прочети за ПО /Психологичния обрат/. Направи ключично дишане.Каквото и да правиш никога не си позволявай да загубиш надежда. Всичко се постига с труд и упоритост. :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

pampilina написа: Има някакви блокажи в мен в това отношение.
Имено, елиминирай блокажите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pampilina
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2009 21:06

Мнение от pampilina »

За начало може би ще трябва да се преборя с призраци от миналото.
Последно промяна от pampilina на 26 Дек 2009 10:48, променено общо 1 път.
pampilina
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2009 21:06

Мнение от pampilina »

...
Последно промяна от pampilina на 26 Дек 2009 10:49, променено общо 1 път.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

В книгата пише как се откриват случки за ТЕСане. Процедурата се казва - В мир със себе си.
Колкото повече ТЕС правиш толкова по-добре.
Минаването през период на несигурност е неминуемо по пътя на себеосъзнаването.
ПОтата ти се опитват да те спрат в промяната ти в момента. Не им позволявай. Бъди активна в ТЕС и в живота си като цяло. Всичко е въпрос на навик. Интересните хора не са се родили интересни, а са станали интересни защото са искали да бъдат интересни и най-вече защото имат собствено мнение и интереси и си ги отстояват.

За да бъдеш интересна бъди себе си и се гордей с уникалността си. не с красотата, с ума или с постиженията си. А с уникалността си.
Разнообразието е подправката на живота.

ТЕСай всичко което ти изниква като мисли, причини и чувства свързани със сегашното ти състояние. Колкото повече ТЕСаш толкова по-бързо ще станеш това което искаш да бъдеш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pampilina
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2009 21:06

Мнение от pampilina »

благодаря ти Иване!

ще прочета пак каквото съм пропуснала.
pampilina
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Ное 2009 21:06

Мнение от pampilina »

цитат от статия от в. Стандарт
На първото се стимулират определени точки по тялото, които съответстват на енергийните меридиани. Използва се меридианът на сърцето, който се намира на малкия ни пръст, на пикочния мехур - в основата на веждата. Под окото пък е зоната на стомаха - там се работи за страха. Понякога се използва и четвърта точка - за прошката. Тя е на показалеца, където свършва нокътят. Тези места се потупват с повече от един пръст, за да сме сигурни, че сме уцелили
Питам знаещите. Мястото на тази точка на прошката е отстрани на нокътя/там където знаем от книгата/ или има и друга точка наоколо
Публикувай отговор