диабет

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
plamena
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Ное 2009 17:25

диабет

Мнение от plamena »

Помага ли за диабет? Само с книгата ли се правят упражнения, необходимо ли е посещаването на семинари?
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Re: диабет

Мнение от Arethuse »

plamena написа:Помага ли за диабет? Само с книгата ли се правят упражнения, необходимо ли е посещаването на семинари?
Прообвай и кажи резултата. Аз съм чела за хора, на които е помогнала.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
plamena
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Ное 2009 17:25

..

Мнение от plamena »

A knigata namira li se po knijarnicite??
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Моят мъж е с диабет. Откриха го късно, може би две или три години след началото на болестта. Той има вече увреждания - диабетна полиневропатия. Изпитва болки по цялото тяло. Купува си всякакви книжки, всякакви добавки и лекарства, скача от едно на друго, говори за йога, но с нищо не се захваща сериозно.
Засега опипвам почвата за ТЕС, само споменавам, чета си книжката пред него и се надявам да го накарам да пробва. Много неща има за ТЕСане, много ще му е полезна, само да успея да го убедя. Защото аргумента му за каквото и да е, свързано със здравето е "нямам време, кога да го правя?".
Ако започне с ТЕС, ще пиша за резултати.
plamena, започна ли с ТЕС? Имаш ли резултати?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Купува си всякакви книжки, всякакви добавки и лекарства, скача от едно на друго, говори за йога, но с нищо не се захваща сериозно.
..................Защото аргумента му за каквото и да е, свързано със здравето е "нямам време, кога да го правя?".
И в същия момент е убеден, че иска да се излекува, нали?
А всъщност иска ли наистина?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

ivangp написа:
Купува си всякакви книжки, всякакви добавки и лекарства, скача от едно на друго, говори за йога, но с нищо не се захваща сериозно.
..................Защото аргумента му за каквото и да е, свързано със здравето е "нямам време, кога да го правя?".
И в същия момент е убеден, че иска да се излекува, нали?
А всъщност иска ли наистина?
Иска, но много го е страх, че ако започне нещо и то не помогне ще бъде края за него. Така ми каза веднъж за йогата - че толкова много разчита тя да му помогне, че го е страх да започне, да не би да не се получи така и да няма даже и тая надежда.
Всъщност май използва болестта си срещу нас. Така че може би е раздвоен, без да го знае.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Интересна логика, не мислиш ли?
Да се проваляш всеки ден (т.е. да продаължаваш да си болен) за да не се провалиш (т.е. да продължиш да си болен). :roll:
Често срещан ПО, между другото.
Среща се най-често в следната форма -
По-добре никога вече да не се влюбвам, за да не допусна възможността бъда наранен както преди. Няма да мога да го понеса.
И човекът си живее в самота или краткотрайни, повърхностни, безмислени връзки, като в същия момент жадува, но и се ужасява от истинска страст и чувства.
Като естествено през цялото време твърди, че няма вече истинска любов, истински мъже/жени. Всички са използвачи/ки и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Странна, но упорита логика.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аха, но с ТЕС се променя тази логика. Просто трябва да се пробва.
Въпреки че ме е страх да...........защото мога да се проваля, и това ще означава .............за мен/че съм..................аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

ivangp написа:Аха, но с ТЕС се променя тази логика. Просто трябва да се пробва.
Въпреки че ме е страх да...........защото мога да се проваля, и това ще означава .............за мен/че съм..................аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Благодаря ти! Ще се опитам да го накарам да пробва.
Публикувай отговор