ТЕС и намален слух.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
sany
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Дек 2009 21:54

ТЕС и намален слух.

Мнение от sany »

Преди 2 седмици случайно открих ТЕС чрез Гугъла, като търсех полож. утвърждения на Луиз Хей.

Купих си книгата и я прочетох. Много ми е трудно да почна с нещо конкретно, защото емоционалните ми проблеми напослдък са много, особено откакто работя в настоящата си работа. Така да мразя тази работа!

Градях с години положително мислене по метода на Силва, Джон Кехоу, Луиз Хей и откакто работя тази работа, вече две години бавно, но прогресивно вървя надолу и руша постигнатото.

Основния ми проблем обаче е намален слух. Сигурна съм че е заприщена някаква негативна емоция в детството, бях на 9 години когато за първи път ми направиха аудиограма, която установи намален слух. Родителите ми бяхя в период на развод.

Нямам хора с намален слух в семейството, дори децата ми са нормални. Обаче всичките ми неудачи, комплекси, негативни емоции и чуство за малоценост идват от тук.

Дълги години не искахда се примиря, че неврит на слуховия нерв не се лекува, но напоследък престанах да се интересувам от въжможни алтернативни и традициони методи за лечението ми докато не видях ТЕС.

Слуха ми уж не ми създава проблеми, защото ползвам модерен съвременене 10 канален цифров мини слухов апарат.
Обаче подсъзнателно продължавам да се измъчвам, че не чувам нормално. Срамувам се заради този мой недъг и всячески се опитвам да го скрия.

Съпругът ми знае, че недочувам, но не знае, че ползвам апарат. Колегите ми също не знаят, дори с родителите си избягвам да говоря за това.

Чудя се ТЕС дали би могъл да ми помогне в този мой проблем, който е обсебил живота ми. И от къде да почна. Как да формулирам декларацията си.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Може. ТЕСай с ТКФ всички случки за които се сетиш около развода на родителите си и всички негативни емоции свързани с него.
Явно не си искала да чуваш това което е ставало около теб. Споровете, караниците, това че са решили да се развеждат и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор