ЛИПСА НА МЕНСТРУАЦИЯ!

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
TR
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2010 10:02

ЛИПСА НА МЕНСТРУАЦИЯ!

Мнение от TR »

Здравейте!
На 28 години съм и моят проблем започна преди близо 4 години. Менструацията ми изведнъж спря. Започнах да пия контрацептиви,предназначени ми от моя гинеколог тогава, и за две години "реших" проблема. Но приема на контрацепция не може да продължава вечно, започнах изследвания, какви ли не, всичко си беше наред просто яйчниците бяха спряли да отделят хормона, който ми е нужен, за да се получи менструация. Ходих при много доктори, всички бяха единодушни- преждевременна менопауза. Преди 2 месеца намерих лекар, който ми назначи изследвания, които не ми бяха правени, едно от тях се оказа положително. Бактериална инфекция, която е лечима. Назначи ми 2 курса с антибиотик, вчера приключих втория. Сега следва пак изследване за микоплазма и ако вече е унищожена бактерията каза, че ще ми назначи физиотерапия и прием на витамини. Не знам дали това ще помогне, дали инфекцията е била причината......искам да се излекувам. Преди няколко дни научих за ТЕС и ето - вече съм регистриран потребител. Ако има дори малък шанс ТЕС да ми помогне, ще се радвам. Ако има други жени с моя проблем, които са се излекували ще се радвам да споделят с мен.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Ами аз знам за две, на които ТЕС им помогна за идване на цикъла. Не съм запозната в подробности с проблемите им обаче. Само знам, че им дойде :)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Какво силно наситено с негативни емоции събитие се случи преди да ти спре цикъла?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
violetavioleta
Участник
Мнения: 42
Регистриран на: 29 Сеп 2009 19:04
Местоположение: Димитровград

Мнение от violetavioleta »

Иван отново е точен. На твоята възраст имах същия проблем - определен като ранна критическа. По това време разбрахме за диагнозата на сина ни. Когато преодолях стреса всичко си дойде на мястото и така до 53 годишна възраст. Така, че търси в тази насока - стрес.
TR
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2010 10:02

Мнение от TR »

Разделих се със съпруга си, в последствие се разведох. Имаше и други фактори, които силно ме натовариха. Забравих да спомена, че имам близначки на 6 и половина, искам си менструацията обратно.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Е значи пътят е ясен. ТЕС за всички негативни чувства свързани с тези фактори + ТКФ за раздялата и развода.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор