Нервно-вегетативна дистония

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

нервно-вегетативна дистония

Мнение от iglika »

мила мая, аз съм ти " колежка" и като чета постовете си спомням как се чувствах в началото, как се чувствах неразбрана, защото освен дистонията имах депресия и тревожност. Изпитвах ужас от зимата, самотата и тъмнината, а сега се чудя какво толкова страшно има в зимата-бяло и красиво. Някак неусетно, но с " инат" за една година издухах сума ти страхове. Сега имам още неща от дистонията, ако искаш прочети поста ми за нервно-вегетативна дистония и да си помагаме, но с " бачкане" . Освен това била съм гастарбайтер и знам какво е, поздрави
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

нервно -вегетативна дистония

Мнение от iglika »

Извинения, сбърках обръщението, делика
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

С удоволствие бих обменяла опит.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

нервно -вегетативна дистония

Мнение от iglika »

Доколкото разбирам/ днес вече на по-бодра глава, защото снощи гловоболието ме обърка/ се събираме с тази диагноза Делика, Алиса, Мая и аз. И понеже сме новаци за техниката не знам колко можем да си помогнем, но за кураж и надежда - определено. От 10 години се опитвам да се излекувам с невролози и психиятри с транквиланти, билки, хомеопатия и какво ли още не и нищо. За пръв път имам резултати, макар че днес разбирам , че не съм прилагала рецептата правилно. Аз се ориентирах към редуване на проблемите, за да ги сваля до поносимо ниво и да го поддържам, а отделно ще наблегна на главоболието, защото е най-непоносимо. Не знам обаче дали е важно кое е по-напред в декларацията-емоцията или болката например.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

А аз днес съм доста зашеметена и отнесена, много ме носи наляво надясно:(((
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

iglika,според мен е по-добре да се набляга на емоциите,от там се изчистват и физическите проблеми след това.Но ако не се търпи,каквото ти идва отвътре.Слушай себе си!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

iglika
Доколкото разбирам/ днес вече на по-бодра глава, защото снощи гловоболието ме обърка/ се събираме с тази диагноза Делика, Алиса, Мая и аз. И понеже сме новаци за техниката не знам колко можем да си помогнем, но за кураж и надежда - определено.
:lol: :lol: :lol: Иглика, аз нямам диагноза, а и не се считам новак, но пък благодаря за приобщаването!
Като ти мине съвсем главата, прочети пак наоколо :wink: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

нервно-вегетативна дистония

Мнение от iglika »

Мая, лекари са ми казвали, че падането на барометъра влияе на дистонията, така че и аз днес се чувствах зле. Действай и си избери система-или с най-силната емоция, или или с най-неприятното усещане, а най-добре и с двете. Нали знаеш, че може подсъэнанието да ти посочи причината. При мен задъхването се оказа, че е страх от загуба на близки хора и го разбрах, като ми изскочи спомен как ми съобщиха за смъртта на баба ми.Сега съм го застопорила до лека болка в гърдите, защото се боря с главоболието. Успех!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

нервно-вегетативна дистония

Мнение от iglika »

Извинявай, Алиса
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор