Нервно-вегетативна дистония

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Значи преди около 1час и 30мин. си правих този ТЕС, който описвам по горе с декларацията,временно се почувствах добре, а сега пак ми е лошо и много замаено и отнесено:( за кратко ли ми е подействало или сега психически като се сетя за снощи и ми става зле, незнам и аз:(
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

И това дето е в темата преди Прокси и то отпуска много.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Когато ме стегне капата яко си минавам по точките с--Аз съм в безопасност,аз съм здрава,аз съм спокойна,аз съм усмихната,аз съм красива,аз съм щастлива,аз съм уравновесена,аз съм цялостна.
Като се успокоиш си раздели декларацията на отделни емоции и усещания
вп,че ме стяга гърлото
впр,че ми е замотано
впр,че ми е тъпо и т.н
Успех и пок пиши :D
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Имаш чудесен резултат - щом ти е подействало, макар и за кратко, значи си на прав път. Сега трябва да тесаш въпросната случка от снощи, която ти е предизвикала състоянието. Също така, имай предвид, че с едно тесане няма да минеш, трябва доста повече повторения и яко разравяне на емоциите. То ако ставаше от раз, мямаше да се нарича ТЕС, а нещо като магия. :D
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Продължава да ми е много лошо и да имам кризи като снощните:(( чувствам се ужасно подтисната от всичко това, не мога да си намеря място от това гадене и тези вълни:(
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Впр,че ми е ужасно лошо,аз.......и избинам да съм здрава и щастлива
Впр,чу ми е гадно и подтиснато,аз......и избирам да съм спокойна и усмихната.
Впр,че случката от снощи не ми излиза от главата,аз......и
Впр,че ужасно ме е страх за ....
Впр,че изпадам в паника като се сещам за снощи,аз....освобождавам се от паникато и избирам да съм здрава и щастлива.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Нека (всеки страх) протича през мен.
Освобождавам духа си от емоционален плен.
Животът прекрасен е тъй без окови.
В кръвта си усещам енергии нови.

Това което е в скобите може да го заместваш с болка,мъка,тъга,гняв,бес и каквото ти дойде наум.
Нещо си се паникьосала,изтесай си паниката.
Изчиствам си паниката и съпътстващите ,гадене,замаяност ,страх че снощи ще се повтори и т.н.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Ми незнам какво съм се панирала, освен чени предстои заминаване в чужбина, а аз с това състояние, се страхувам да ида където и да е и е ужасно просто. Продължавам да ТЕС-ам да видим ще оцелея ли:(((
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Впр,че ми предстои пътуване в чужбина ,аз съм в това състояние и незнам къде съм тръгнала,защото ме е страх,аз.....и се изчиствам от страха и съпътстващите го/тука казваш какво ти стега капата/ :D
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

fif42 написа:Впр,че ми е ужасно лошо,аз.......и избинам да съм здрава и щастлива
Впр,чу ми е гадно и подтиснато,аз......и избирам да съм спокойна и усмихната.
Впр,че случката от снощи не ми излиза от главата,аз......и
Впр,че ужасно ме е страх за ....
Впр,че изпадам в паника като се сещам за снощи,аз....освобождавам се от паникато и избирам да съм здрава и щастлива.

Снощи се изтесах с всички тези неща и днес съм с малко подобрение, не съм напълно добре, ама една идея по-добре от вчера:)
Вероятно това заминаване ме е притеснило:(...незнам
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Впр,че това заминаване ужасно много ме е притеснило,свива ми се джигера,вие ми се свят,гади ми се,аз-----изчиствам се от притеснението ,виенето на свят ,гаденето,свиването на джигера и избирам да съм здрава , спокойна и щастлива че ми предстои пътуване на което ще се наслядя от душа и от сърце.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

впр,че след снощното Тесане съм с една идея по-добре,аз.....аз избирам да ставам все по-добре и по-добре,за да се наслядяот душа и сърце на пътуването.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Нека (всеки страх) протича през мен.
Освобождавам духа си от емоционален плен.
Животът прекрасен е тъй без окови.
В кръвта си усещам енергии нови.

Ако нямаш възможност да се тупаш по точките,това стихче си го казвай на ум,като това в скобите го замествай с негативните ти емоции.
ПРОСТИМИ,СЪЖАЛЯВАМ,ОБИЧАМ ТЕ,БЛАГОДАРЯ ТИ.сЪЩО си го казвай на ум на себе си,еможе и на глас де :D
Това го правя когато съм сред чужди хора,за да не ме гледат с голямо любопитство :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

maiamito написа: Снощи се изтесах с всички тези неща и днес съм с малко подобрение, не съм напълно добре, ама една идея по-добре от вчера:)
Вероятно това заминаване ме е притеснило:(...незнам
Притеснена от какво?Какво си мислиш по повод това заминаване и какви чувства пораждат тези мисли,освен притеснение?Това е интересно да теснеш и да видиш какво ще се получи.Явно не са едно две нещата,но само ти си знаеш какви са.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

fif42 написа:Впр,че това заминаване ужасно много ме е притеснило,свива ми се джигера,вие ми се свят,гади ми се,аз-----изчиствам се от притеснението ,виенето на свят ,гаденето,свиването на джигера и избирам да съм здрава , спокойна и щастлива че ми предстои пътуване на което ще се наслядя от душа и от сърце.

Това го правя като потупвам 9Г и си казвам декларацията ли?и после по точките за всяко поотделно ли правя един кръг или....
примерно: вие ми се свят по всички точки си повтарям или как точно да го правя?
Публикувай отговор