Нервно-вегетативна дистония

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

гената написа:
maiamito написа: Снощи се изтесах с всички тези неща и днес съм с малко подобрение, не съм напълно добре, ама една идея по-добре от вчера:)
Вероятно това заминаване ме е притеснило:(...незнам
Притеснена от какво?Какво си мислиш по повод това заминаване и какви чувства пораждат тези мисли,освен притеснение?Това е интересно да теснеш и да видиш какво ще се получи.Явно не са едно две нещата,но само ти си знаеш какви са.

Притеснена от какво? - от това, че незнам къде отивам, и най-вече се притеснявам, че като съм в това състояние и няма да мога да правя нищо, да работя....
Какво си мислиш по повод това заминаване и какви чувства пораждат тези мисли,освен притеснение? - страх от неизвестното, става ми още по зле само като си помисля, че съм толкова далече и си мисля, че там ако ми се случи нещо, няма кой да ми помогне.


Но основното ми притеснение за всичко,което ми предстои, дори да изключим в случая това заминаване...дори и да тр. да изляза само на едно кафе и започвам с мисленето, че ако ми стане лошо кво ще правя, т.е. всичко, което ми рпедстои го съобразявам с това прилошаване:((

P.S. И моля Ви не търся никой да ми реши проблема, просто искам мнение на препатили и минали по този път, които искат да споделят....това е всичко.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Впр,че ме е страх да изляза дори на едно кафе защото ще ми прилошее,аз напълно и безрезервно приемам себе си и се изчиствам от страха и прилошаването.
НФ Изчиствам си от страха и съпъпстващото прилошаване.
Пробвай с това,ако трябва го прави половин час или колкото е необходимо докато те отпусне и емоцията ти спадне поне до 1 :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

А сега да споделя и мойто кукуригане днес по повод истерията с чиповете на кучетата.Четири пъти излизах по тоя повод.Преди последното излизане имах 30мин.тес за вината ,че си лъжа кутрето.За много от вас може да е повод за смях,но аз по едно време треперех като есенен листец.Първия чип излезе сам,а все пак са си 40лв.и ако го няма глобата е от 50 до 200лв.Водих я още веднъж за друг чип да и сложат.Животинката е в паника бега ,подбегва ,крие ми се и трепери повече от мен.Мислех си ,че като толкова време се забавлявам с Тес съм пей сърце--да ама не.То не бяха заклинания,то не беше хоопонопоно,тоне се обливах с положителни енергии,от 9.30 чак сега взе да ме поотпуска.И сега не занам дали и този чип няма да го отхвърли,в противен случай трябва да се бия с общината :D
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Според мен няма ли да е по-ефективно ако си представи, че е на кафе, или в чужбина и й прилошава. Потопи се в този въображаем момент и усети надигащите се чувства и мисли и прави ТЕС.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

maiamito
P.S. И моля Ви не търся никой да ми реши проблема, просто искам мнение на препатили и минали по този път, които искат да споделят....това е всичко.
То май не остана никой, който да не е на ясно, че не искаш да си решиш проблема! Иначе щеше да го решиш, със или без нас.
Аз вече нямам ПА и вместо непрекъснато да задавам въпроси, просто го направих- с ТЕС.
Ето отговорих ти! :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Според мен Май не е на ясно какво да прави и какво да очаква за това и дадох и скайпа си ,просто да поговори с някой.Аз чак след време разбрах кой какво ми казва от вас.Всички сте прави но тя не ви разбира според мен :D
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Alisa написа:maiamito
P.S. И моля Ви не търся никой да ми реши проблема, просто искам мнение на препатили и минали по този път, които искат да споделят....това е всичко.
То май не остана никой, който да не е на ясно, че не искаш да си решиш проблема! Иначе щеше да го решиш, със или без нас.
Аз вече нямам ПА и вместо непрекъснато да задавам въпроси, просто го направих- с ТЕС.
Ето отговорих ти! :D :D :D

Не мога да разбера, защо повечето постове са заядливи, като не ви се занимава с мен, не ми пишете. Вместо да споделиш как, ти дай да я нападна, че така е по-лесно. Радвам се, че имаш самочувствие, че си се справила с проблема си, но не го показвай по този начин.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Мая никой не се заяжда с теб :D Ти така го приемаш,помисли и ще видиш :D даже и това изтесай :D
Дай ми пълномощно и влез в скайпа да поговорим.Щом всеки от нас ти отговаря го прави с намерението да ти помогне :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:lol: :lol: :lol:
...го направих- с ТЕС.
maiamito, има една поговорка, на крива ракета космоса и крив!
Докато наистина не поискаш да си помогнеш, колкото и да се пънем все няма да ти угодим! Когато ти давам абсолютно практични насоки съответстващи на въпросите ти- си недоволна, когато не ти отговаряме пак си недоволна...Разбираш ли? Нещата опират до теб! Фиф милата, също ти дава хапка по хапака, ти пак не можеш да се нахраниш! Вземи си лъжицата сама! Опитвай сама, помисли сама! Защото това е най-големия ти страх, да направиш нещо сама, то ест, да поемеш отговорност сама за себе си! Това е моето заключение, може и да греша, но от всичко което се случи да тук с теб, май не!
Не е лесно, знам! Криво ти е, знам! Но няма как иначе да стане. Погледни се в огледалото и кажи на глас: поемам напълно отговорността за себе си! Това е поредният практичен съвет, който ти давам! Направи си декларация от тази фраза и ТЕСай докато не ти стане леко и весело на душата! Прави го един месец всеки ден колкото пъти можеш повече!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Благодаря на всички, ще се тес-ам, пък каквото, такова.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Браво Мая ,ЕВАЛА,ти си на половина оправена :D Давай само напред :D Вече те виждам ЗДРАВА,СПОКОЙНА,УРАВНОВЕСЕНА,ЩАСТЛИВА,КРАСИВА И ЦЯЛОСТНА :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Това тук си е част от изпитанието през което е необходимо да минеш,психическа нагласа,нещо като предучилищна.Не си мисли,че се заяждаме и те оставяме да се мъчиш.Човек сам трябва да се усети и намери пътя,следвайки интуицията си.И аз в началото исках да ми реши някой друг проблемите,но почнах сам,лека полека с желание и търпение.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

maiamito написа: Притеснена от какво? - от това, че незнам къде отивам, и най-вече се притеснявам, че като съм в това състояние и няма да мога да правя нищо, да работя....
Какво си мислиш по повод това заминаване и какви чувства пораждат тези мисли,освен притеснение? - страх от неизвестното, става ми още по зле само като си помисля, че съм толкова далече и си мисля, че там ако ми се случи нещо, няма кой да ми помогне.


Но основното ми притеснение за всичко,което ми предстои, дори да изключим в случая това заминаване...дори и да тр. да изляза само на едно кафе и започвам с мисленето, че ако ми стане лошо кво ще правя, т.е. всичко, което ми предстои го съобразявам с това прилошаване:((
Ето в отговорите си имаш проблеми които можеш да формулираш като отделни декларации и да ги теснеш.И нещо друго да те попитам.Защо си мислиш предварително за тези негативни неща и с това си ги причаш,а не примерно,ей ще си изкарам чудесно няколкои дена в чужбина,малко разнообразие,смяна на климата и обстановката?Ще си почина,а ти отиваш все едно на заточение и да се напрягаш с подобни неща в главата си.Ти сама си го правиш,отиваш с ясната нагласа за всичко това,че ще ти се случи.Това е твоят избор,това са мислите ти и това животът ти като краен резултат.Всичко е от теб и в теб.
Ако искаш да е по различно,стани и ти по различна от това което си била досега.
Аз четях темите във форума и сам виждах,как във всяка една по нещо намирах полезно за себе си и именно тук прогледнах повече отколкото единият прочит в книгата на Иван.А и не малко горещи дебати имаше с мен тук,но това е част от пътя който явно е било нужно да мина и да се осъзная за това,което ми е пречило и спъвало.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

В чужбина отивам,не на почивка,а за да работя, защото тук няма какво да се работи и съответно за човек в моето състояние е нормално да изпитва всички тези страхове, при положение че всеки ден ми става лошо, затова съм притеснена за тази чужбина.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз от известно време в бизнеса съм изправен пред предизвикателството да се справям с поръчки и неща,които никога досега не съм правил и като гледам теб,ако по пътя на твоята логика се притеснявам,трябва да съм останал без работа,а имам и се справям чудесно,не се притеснявам и нещата ми се получават.Можех да откажа поръчките,че така е по лесно.Не си мисля за провал,а че ще се справя и съм уверен в себе си.Имам право на избор,да кажа не мога и не става,но в случая избрах мога,ще се справя.
Искам да ти кажа една мисъл на Норбеков,която оказа лично на мен силно влияние и осъзнах не малко неща:Всички проблеми и болести са ксерокопие на нашите мисли и характер!
Много на време ми я каза човек от форума тази мисъл и от време на време си я припомням.Благодаря за което!:wink:
Според мен има работа,но човек иска да изкарва повече пари и вместо да започне дори и с малко заплащане,което е по-добре от никакво,стои и чака да намери добре платена работа,а времето си минава,сметките си ги има се получава един стрес,от който самите ние не се осъзнаваме какво ни причинява във времето.
Друг е и въпроса,като искаме по-добро заплащане,какво предлагаме от наша страна и дали си струва цената която е необходимо да ни се плати!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор