Помогнете ми за декларацията

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Изкарай поне една-две седмици на плодове и чай, после може да ги включиш като се захранваш. Прочети книгата на Лидия Ковачева.
Запомни - да гладува може всеки. То не е трудно. Захранването е трудно и там се правят най-много грешки. Внимавай да не се отпуснеш и ти по време на захранването.
Според мен идеалният вариант би бил да гладуваш две седмици и после да се захранваш още две.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Мнение от deli69 »

Благодаря за подкрепата, в началото ми се струваше много дръстично, но вече 3-ти ден мога да се похваля че ми понася , само леко ми е замаяно, може би от кръвното, но ще го ТЕС сам и продължавам.Като знам , че не съм сама, а с подкрепа от всички ми е по- леко да продължа. В моменти на съмнения веднага ги тес-ам, през нощта, като се събудя, пак.Благодарна съм на близките ми че не ме разколебаха да се откажа от този нов път на лечение.
В този форум циркулира толкова позитивна енергия, че всеки би се обнадеждил от успехите на другите
Бъдете здрави
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А така, браво на теб! Точно това е пътят. Всичко негативно - емоции, мисли, съмнения, страхове да се ТЕСа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Мнение от deli69 »

Понякога ме връхлитат гадни съмнения и страхове,че няма да се справя сама и че отнове ще се наложи лекарска намеса.
Преди малко тесвах съмнения и страхове, че няма да се справя сама с проблемите на жл.пътища
като НФ използвах :Избирам да включа всички резерви на организма си, за да се освободя от страховете и съмненията, че няма да се справя сама с проблемите на жл.пътища"
така добре ли е
Как най-добре се гонят недоверие и съмнение,като те са като на квартира в главата ми :?:
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Мнение от deli69 »

Хрумна ми да ТЕС -ам имунната ми с-ма
Въпреки, че имунната ми с-ма е допуснала да се развие кучешка тения в мен, аз...... ,и избирам да се изчистя от всичко вредно за моя организъм.
Не знам дали е добре. Искам да включва и нещо от рода ,че е безпощадна към всички паразити и болести, но още не съм го измислила. Ако някой има идея, моля ви да я сподели
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не воювай! Приемай и бъди благодарна за всичко което ти се е случилои ти се случва.

Всичко е прекрасно. Ако не беше ти се случило това което ти се е случило нямаше сега да си тук, да осъзнаваш разни неща и да се променяш в желаната посока. Да си възвръщаш силата да твориш съдбата си.
Радвай се и благодари на подсъзнанието си за всички благини и уроци които ти е пращало, праща ти и ще продължава да ти праща.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Мнение от deli69 »

Имам въпрос към Иван: Може ли докато трае гладуването да се ТЕС-а със сол?Аз гладувам вече 5 ден.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Не. Тесай без сол (някъде беше питано и отговорено вече). Как се чувстваш?
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Arethuse написа:Не. Тесай без сол (някъде беше питано и отговорено вече). Как се чувстваш?

Mисля, че и аз четох нещо за солта. Но то не беше ли, ако солта не ти понася?

Аз също в момента ям само плодове и ще ми бъде интересно да "чуя" вашето мнение, дали след като морската сол има 80 ....... и в съчетание с водата е мн. полезна, трябва да се изключи, повреме на Лечебен глад, както смята Лидия Ковачева, или напротив? Аз се чувствам перфектно от вода със сол, а и съм чела книгата "Солената вода лекува", която е с точно обратното мнение (по въпроса за солта), на "Лечебния глад" на Лидия Ковачева?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Тъй като Лидия Ковачева има много по-голям опит от мен в лечебния глад, аз бих се придържал към нейното мнение по въпроса.

В същия момент искам да отбележа, че и нейният опит е ограничен. В смисъл, че никой от нейните пациенти не е гладувал приемайки сол. И в този смисъл тя не знае какви биха били ефектите от подобен глад.

Така че се чувствайте свободни да експериментирате, ако желаете.
Никога не е късно за нови открития.

Може пък да има по-добър ефект при гладуване със сол.
Интересно ще ми е да разбера и самият аз какво ще стане.
:)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор