10 случая на Маг Це

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
MESTANSKA.CE
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2010 21:27
Местоположение: СОФИЯ 1680 П.К.142
Обратна връзка:

фациалис-възпаление на лицевия нерв

Мнение от MESTANSKA.CE »

Петко 20г София месец Окм 2009
Дойде в кабинета с изкривено лице :cry: и болки в главата.Имаше и температура.Преди това е бил около две седмици по лекари и вв военна болница.Давали са му доста лекарства.Започнах прегледа и след доста случки ,които са му се случвали стигнахме до деня ,в който е работил в сервиза и един циганин го е изплашил ,докато е ремонтирал таблото на колата.Но много го е изплашил и ядосал,като му крещял обидни думи.Вечерта докато се прибере у тях усеща вече изтръпването по езика и се събужда с изкривено лице.
Основни рубрики:
-стрес от колегата
-гняв към него
-изпива мн студена кока кола и дори не усеща защо и колко е изпил
-след банята вечерта излиза на терасата да пуши
Емоционален и физически фактор
Започнах с емоционалния бфб и тес за освобождаване от негативните емоции.Физичеси- направих му масаж на главата и ушите.Аз много обичам аурикулотерапията0(работа с ухото -там има точки ,които се третират при определени заболявания,тя ми е доказала голям успех на физическо ниво.Много работа с тес за изчистване на стреса и гнева към циганина ,там имаше и стара вражда и омраза)
За три сесии фациалиса намаля много и след две седмици той беше сс спокойно лице и досега :wink:
Имам още около дест случая на фациалис,ако ви интересува ще ги напиша,успешно завършени с биофидбек (бфб) и тес,комбинацията е мн добра. :!:Но в основата му е стреса,паниката!!!!!
ЦЕ-лувки :wink:
MESTANSKA.CE
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2010 21:27
Местоположение: СОФИЯ 1680 П.К.142
Обратна връзка:

любовна мъка 10.05.2010

Мнение от MESTANSKA.CE »

:) Жени -39г София
От 6 месеца раздяла с приятеля си ,с който е била 8 години заедно ,живеели са на семейни начала.Непрекъснато мисли за него ,плаче, не хапва нищо,заприличала е на 60годишна баба/дано не прочете случая :P /Изглеждаше доста зле.Всяка 5 минута в главата и бе мисълта за него и цивреше-като работи,кара кола и т.н.Казала и приятелка да дойде и да и помогна с хомеопатия.Наистина тя помага ,но сега реших да опитам с Тес и Бфб.Може би два часа анализирахме ,правихме декларации,карах я да изброи случаи ,в които той не и е харесвал,да го нарича с глупави имена ,да се постави на местото на приятелката му сега(тя е мн по-млада и с руса коса)Как тя се чувства в тези ситуации,когато той е гаден и груб.Как е радостна ,че не е на нейно место и т.н.И най-много работих как тя да се обърне към себе си ,да се заобича отново и да бъде ТЯ. Преди тя е била модел и мн красива/сега нямаше и помен от това.Накарах я да ми донесе снимки следващия път.Тя извади от портфейла си и аз онемях.Пред мен виждах богиня.Веднага направих биофидбек/релаксиращи упражнения/ и ТЕС за красотата ,за прекрасното в живота ,за това ,че ние сме тук ,за да се радваме и да сме щастливи и т.н. :lol: Усетих как тя се успокои и подмладя с поне 10 г.Енергията нахлу като река.Тя се усмихна и каза ,че се чувства мн по-спокойна,по-щастлива!!!! дори подскочи на тръгване! На един от семинарите ми дойде и не можах да я позная- съвсем малка разлика имаше от снимката :) !!!!
ЦЕ-лувка :arrow:
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Re: любовна мъка 10.05.2010

Мнение от vqra »

MESTANSKA.CE написа:.......Може би два часа анализирахме ,правихме декларации,карах я да изброи случаи ,в които той не и е харесвал,да го нарича с глупави имена ,да се постави на местото на приятелката му сега(тя е мн по-млада и с руса коса)Как тя се чувства в тези ситуации,когато той е гаден и груб.Как е радостна ,че не е на нейно место и т.н.И най-много работих как тя да се обърне към себе си ,да се заобича отново и да бъде ТЯ. Преди тя е била модел и мн красива/сега нямаше и помен от това.

Mного интересно, ЦЕ! Браво за успеха ти!
Искам, ако е възможно да ми отговориш, ако жената ти беше отговорила, че не може да изброи случаи, в които той да не и е харесвал, защото просто няма такива, не може да го нарича с глупави имена, защото изобщо не пасват на интелекта му и по-скоро тя ще изглежда глупава в собствените си очи, и когато се постави на мястото на прияталката му, си казва: "ех, каква глупачка бях да изпусна такъв готин мъж!", тогава какво би и предложила като метод на лечение?

Благодаря ти :)
Daniela83
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 20 Сеп 2009 23:38

Мнение от Daniela83 »

Добре де,какво става,нали щеше да има случай с псориазис.Получих съобщение,че има публикуван такъв, преди 3 седмици.
kerizi
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Дек 2009 21:52

Мнение от kerizi »

це,искам и аз да попитам нещо.прочетох във форума че си се занимавала с едно момче с мс.аз също имам мс.от 11 години.от 6 не съм получавала кризи и се чувствах страхотно,но от 10 дни получих изтръпване в лявата ръка и силна слабост в левия крак,изтръпване на лявата половина на лицето.неискам да се оплаквам в никакъв случай,но незнак откъде да започна с тесането.вчера започнах с ръката като декларацичта ми бе"въпреки че лявата ми ръка е изтръпнала аз напълно и безрезервно приемам себе си".опитах се да определя какво чувстам но нечувствах никакви отрицателни емоции.просто нищо.със сигурност трябва да започна от някъде но от къде незнам.не се приемам като болна знам че това е поредното изпитание което трябва да преминано искам да ми дадете съвет как да подходя към проблема.аз не съм била на семинар на тес,но ще бъда сега на 26ти в бургас.чета книгата и тесам от това което съм научила от нея но мисля че някъде нещо мои обягва.живота е прекрасен и ще си го живея по най добрия начин.благодаря за търпението ви.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Здравей,лично аз бих ти препоръчала да започнеш с най-тежкия симптом който чувстваш,и възможно най-конкретно като ''Въпреки,че усещам изтръпване(боцкане,безсилие,дразнене)в лява ръка,аз избирам то да изчезне сега''.Ползвай винаги положителна фраза за изчезване на проблема когато обикаляш по точките. Също така помисли какво се случваше в живота ти когато получи тези изтръпвания и го тесай.Би могло да е всичко,например когато човек не иска да направи дадено нещо пшолучава болестни симптоми,да речем когато не иска да работи определена работа,но това е един пример от хиляди.Успех! :D
kerizi
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Дек 2009 21:52

Мнение от kerizi »

благодаря basted,като се замисля кризата ми се появи в деня когато ми направиха магнитен резонанс и доктора ми каза че имам поява на нови плаки.малко се стреснах и на другия ден опа криза.абе знам аз че няма случайни неща и с това ще се справя .може би трябва да направя декларация точно затова но не се бях сетила много благодаря.ами да усетих страх,и другото което е че може би за една седмица се запознах с няколко случаи на мс на други хора и понеже аз бях добре се опитвах да дам кураж на тях и ето че сега и при мен се влошиха нещата .е аз ще се справя има толкова много начини човек да си помогне.едно от тях е ТЕС, нали?
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

А,чудесно,значи си намерила какво е провокирало кризата,съветвам те да не се уповаваш на лекарите и ако ти е възможно колкото се може по-малко ги посещавай.Тесай страха,той е първата отворена врата към лошите събития,казано е ''който от каквото се страхува ,това го застига''.В книгата ''психокибернетика'' има случаи подобни на твоя описани,ама само колко е лесно човек на базата на плацебо ефекта да се разболее и да се излекува,не можеш да си представиш :)Давай смело напред,тесай,и мисли само за хубави неща :)
kerizi
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Дек 2009 21:52

Мнение от kerizi »

да ти кажа bastet,аз отдавна съм спряла да се занимавам с лекари,но има изследвания които трябва да се правят веднъж годишно.иначе лекартва никакви невзимам и нямам такова намерение.от 6 години се лекувам с плодолечение по лидия ковачева и се чувтвах добре.така смятам и за напред да продължавам дори в момента съм на плодове и чай.абе ще я победя аз тая болест.а сега ще тесам както каза апък ако някъде нещо бъркам като се видя с иван на семинара той ще помага.благодаря ти отново и целувки от мен.живота е хубав обичам го
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

е,щом казваш,че ще я победиш тази ,болест значи е само въпрос на време :D Аз не познавам друг с МС ,който не взима лекарства,наистина ти прави чест,браво!
Публикувай отговор