Хепатит Б и бременност

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

lileane22 написа: Сега по темата, ако въобще някой друг чете темата за Хепатита:
1. Аз вярвам в ТЕС - 101%, защото както писах преди около година ми помогна и то от днес за утре, въпреки че го направих само веднъж и то повече като за проба.
Това е познато като едноминутно чудо в ТЕС. То не е правило, а изключение. Проблемът на много хора, които узнават за ТЕС е, че често са привлечени от доклади за такива чудеса и те ги мислят за правило и се надяват да ги получат. Като не ги получат решават, че ТЕС не работи или, че те не я правят правилно. Като под правилно имат предвид така, че за едно приложение от днес за утре да им мине. Това е грешка.
Затова не съм съгласна с тезата, че количествените натрупвания водят до качествени промени, най-малко защото никой не може да каже като колко количество трябва да се натрупа, за да се осъществи качествен скок и така може да си чакаме до безкрай...
Както казах, количествените натрупвания водят до качествени изменения. Не съм казал, че без количествени натрупвания, не са възможни качествени изменения.
Бъркаш необходими условия с достатъчни условия.

2. Моето мислене е така устроено, че едно нещо не го ли разбирам, то не ми служи.

Разбираш ли как сърцето ти бие без да спира. Кое го кара да го прави?
Въпреки, че не разбираш, това пречи ли на сърцето ти да ти служи.
Е, ако не ме е страх или не съм обидена или ядосана, как да ТЕСам любопитството си? Или така ще си съществуваме с тоя вирус в симбиоза?
Защо не?
.... затова до сега не ми е пострадал черния дроб.
Какво значи да ти е пострадал черният дроб. Страданието на черния ти дроб = на диагноза ли са или на някакви усещания? Всъщност имаш ли нежелани усещания в черния дроб? Ако не, на какво се базира твърдението ти, че черният ти дроб страда? Не ми казвай на какво се базира диагнозата на лекарите! Тя е друг въпрос.
На какво се базира твоето твърдение, че черният ти дроб страда?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
lileane22
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Ное 2011 16:10

Мнение от lileane22 »

Докато се чудех как да си ТЕСам любопитството, попаднах на нещо интересно, което май е точно за моя случай:

Цитат:
аз нямам нито една негативна емоция/един симптом/ който да взема да ТЕСвам

Ами ок , в.ч. имам еди какви си нива на един какво си и т.н. и т.н. и при това нямам нито една негативна емоция или симтом, аз напълно и ....... и моля подсъзнанието ми да подскаже/покаже емоционалните пътя на моето излекуване. Примерно.
Инересното в тес и при другите техники е че винаги може да се направи нещо, в случаите в които човек не усеща или видимо не чувства, а проблем има.
Ти пишеш за проблема ви и очевидно има проблем и проблемът е според мен ти знаеш че имаш проблем , защото някой ти го е казал и е авторитет за теб, което не изключва възможността той да е прав. И сега ти знаейки че "Имаш" проблем си с едва ли не вързани ръце, защото не виждаш прояви. ТЕС-ни си съмнението.


Мисля да започна така:"Въпреки, че не изпитвам никаква негативна емоция спямо вируса, който нося... аз напълно и безрезервно приемам себе си!"

Моля за мнение!
Блягодаря

А черният ми дроб не е засегнат, защото ми правиха специални изследвания на него, а не само за хепатита и казаха, че съм добре, въпреки че вирусът е отдавна.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ето моето предложение:
"Въпреки че др. Еди кой си, който аз смятам за авторитет по въпроса ми кза, че имам вирус на Хепатит Б и въпреки, че е общо прието да се смята, че това е лошо, а пък на мен не му пука, даже ми е любопитно, аз напълно и безрезервно приемам себе си и избирам да слушам гласа на интуицията си и собственото си тяло, и да тегля една майна на диагнозата. Щом се чувствам добре нямам нужда от др. Еди кой си да ми доказва с изследвания, че съм зле и че нямам право да съм добре, защото изследванията твърдят обратното."

Н.Ф. - Добре съм и това е! Черният ми дроб е в перфектна форма и си живее в симбиоза с всякакви вируси и диагнози. Аз знам най-добре, защото го усещам.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
lileane22
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Ное 2011 16:10

Мнение от lileane22 »

Искрени благодарности!
Голям смях падна докато я четох, но ми хареса. Покрива почти 100% от това което чувствам.

Ще пиша после за резултатите.

ОЩЕ ВЕДНЪЖ, МНОГО БЛАГОДАРЯ!
Публикувай отговор