Липса на ентусиазъм,вяра,апатия?

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Липса на ентусиазъм,вяра,апатия?

Мнение от Alexx »

Здравейте ,ТЕС много силно ме заинтригува,и възнамерявам още утре да си купя книгата ,но имам някои въпроси относно,лечението на различни видове проблеми.ТЕС лекува ли , липса на ентусиазъм,апатия,непостоянство, с цел, да станем по продуктивни и да не се спираме пред нищо ,преследвайки мечтите си.Защото съм си поставил доста високи цели,които искам да постигна ,но често,се плаша че няма да успея, и от там губя вяра в себеси ,после се отчайвам и ставам апатичен,а и не съм много псотоянен в начинанията си,но искам да го преодолея това.Тия състояния ,много ми пречат,има дни в които съм изпълнен с енергия и ентусиазъм да преследвам целите си ,но и доста често идват и дните в които се отчайвам ,губя вяра и ставам ,безразличен,после пак се оправям и се впускам напред,но скоро пак се отчайвам,и така постоянно се редуват, получава се едно лутане ,напред назад,напред назад, което само ме забавя и ми пречи към пътят който съм решил да поема.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Разгледай темите тук http://emozdrave.info/forum/viewforum.php?f=7
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕС може да ти помогне за този проблем, Алекс.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alexx
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2010 19:36

Мнение от Alexx »

Здравейте отново :) , прочетох книгата ,страхотна е и все повече се убеждажам че ТЕС е нещо невероятно.Използвах го за главоболие ,когато съм ядосан или депресиран ,но сега искам да го приложа и за тези проблеми за които ви писах по горе.
Понеже някой път се обърквам във съставянето на декларацийте,и не винаги мога да ги определя точно ,бих искал да ми помогнете в построяването на декларацийте свързани с тези проблеми.
За липсата на ентусиязъм .. "Въпреки че изпитвам липса на ентусиязъм,аз напълно и безрезервно приемам себе си" , това достатъчно ли е ? ,немога да се сетя за физически дискомфорт свързан с това ,както и с останалите неща (апатия и непостоянство),и мисля да подходя и със останалите по този начин.

Искам да ви споделя още нещо,много често се случва,да се събудя,отегчен,без никакво желание за нищо,без енергия ,често ми се спи през деня,имам чувството че енергията ми все не стига,като седна да чета книга повечето пъти ми се доспива.Спя между 7 и 9 часа ,мисля че е нормално ,но винаги когато се прибера към 17:00/18:00 часа от работа ,се чувствам капнал и нямам желание за нищо,а пък не работя тежка физическа работа ,продавач съм на коли.Искам да се справя с вчико това ,но често незнам как да подходя и да ги конкретизирам тия неща,трудно ми е някой път да ги определя с какво са свързани.Имам много неща които искам да променя в себе си ,това не са единствените ми проблеми,често изпитвам страх и притеснение когато общувам с хората,особенно ако са повече хора на едно място, обзема ме голямо притеснение,започвам да не намирам всеки път правилни думи,заеквам (този проблем го имах още от малък,почти се оправих ,но пак се появява , при изговарянето на определени думи), но тук хубавото е че мога да определя къде се проявява и физически.Когато изпадна в ситуация в коята изпитам тоя страх и притеснение,когато общувам с хората, усещам стягане в гърлото,често преглъщане,промяна на гласа,става малко по измъчен и незвучен,потене на челото и нещо ме свива в гърдите.Често се срамувам от гласа си ,мисля си че е смешен ,а много хора са ми казвали че не е така ,но това не ми помага.Общо взето са доста нещата, от къде предлагате да започна? или няма значение,важното е да се започне от някаде?.

Благодаря , предварително!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Почни от там където имаш ярко изразени физически симптоми.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор