Липса на носна лигавица

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Липса на носна лигавица

Мнение от kapishevi »

Извинявам се много ако тези дни пускам трета тема, но искам за отделните неща да се разграничават темите и да не обърквам хората.
По щастливо стечение на обстоятелствата, докато аз се преглеждах днеска и моят приятел реши да си прегледа черния дроб. Откриха се проблеми, но на тях смятам да обърнем внимание по-нататък с ТЕС. Въпросът е друг, след като се юрнахме по доктори стигнахме до УНГ и се оказа че приятелят ми НЯМА лигавица в лявата ноздра и почти не е останала такава в дясната! Това е много сериозен проблем който е резултат от ненавременно лекуване и оперативно изправяне на носната преграда. Само да уточня че преди 2 години се оперира и му изправиха носната преграда, но въпреки всичко резултата е необратим по думите на една специалистка- нямало как да се "сложи" нова лигавица или да се конструира по някакъв начин. Това от своя страна води до почти никакъв сън, а през малкото време което спи то сънят е непълноценен и така проблемите се увеличават лавинообеазно.
Въпросът ми е възможно ли е чрез ТЕС и визуализация да се предизвика появата на лигавица? Силно вярвам в това, но ми се иска да разбера и вашето мнение по въпроса!!!
Благодаря ВИ!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Възможно е.
Но аз първо бих поработил върху липсата на сън. не се знае кое го причинява, въпреки, че лекарите вероятно твърдят, че е от липсата на лигавица.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Една жена нямаше слюнка в устата (слага си изкуствена). След две прилагания на ТЕС й се появи малко слюнка.
Прилича ми на вашия проблем.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Всичко е възможно,човешкият организъм се регенерира стига да му бъде зададена тази команда.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Много благодаря на всички, които ми отговорихте. Сега вече наистина вярвам на 1000% че всичко ще се оправи. Въпросът е да повярва и приятелят ми. След като приключа с моя проблем ще пробвам прокси върху него ако дотогава не съм го убедила в силата на ТЕС.
По- нататък ще пиша да кажа как вървят нещата!
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Само забравих да кажа, че според двамата лекари- специалисти липсата на сън е заради въпросната липса на лигавица и заради мастни натрупвания в черния дроб, както и хроничен простатит. Но това, че все пак дадоха някаква причина за това състояние много ме обнадежди, тъй като досега /около 5-6 ако не и повече години/ никой неможеше да установи причината.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз не бих приел диагнозата на лекарите за 100% истина. Бих си имал едно наум и бих ТЕСал симптомите, както обикновено, а не диагнозата, причините дадени от лекарите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Да да и аз не я приемам за чиста монета и не съм решила, че това е истинската причина, но просто досега сме се лутали толкова много, че това някак си ме зарадва, а още повече че от съвсем скоро се запознах с този метод на самолечение и лечение и вече наистина не ме интересуват причините!
Публикувай отговор