Как да елиминирам причина която не помня

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
LordOfLove
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юни 2010 14:21

Как да елиминирам причина която не помня

Мнение от LordOfLove »

Здравейте, радвам се да участвам в този прекрасен форум. Отскоро се занимавам с ТЕС и съм много доволен от резултатите. Книжката е страхотна и с нетърпение чакам следващия семинар.
Та въпроса ми е следния, имам астма от 3-годишна възраст. Най-вероятната причина според родителите ми е стрес вследствие на инцидент при който съм бил залят с вряла вода (дръпнал съм върху ръката си канче с вряща вода). Тъй като съзнателно не помня нищо от това няма как да си спомня емоцията и да я елиминирам. Как според вас да изкарам причината като изобщо не я помня поради ранната детска възраст когато се е случило това? Дори не знам каква декларация да формулирам понеже не помня какви емоции съм изпитвал.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Според мен ако работиш ТЕС за това е хубаво да се прави със затворени очи! :idea: Според мен всяко нещо, което ТЕС-ваш за астмата (със затворени очи) ще те отдведе и при случката в миналото, но може да изисква време. Около астамата са натрупани доста работи и чистейки тях в един момент ще стигнеш и до случката! Онзи ден и аз се сетих за случка, което най -вероятно ми пречи, но и аз не се сещам за детайли въпреки, че ми се случи в съсзнателна възраст. Сега опитвам обаче да чистя тези, които чувствам, че трябва да чистя и кой знае къде ще ме отведе!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Можеш да ТЕСаш това, че не помниш, не можеш да си спомниш и т.н.
Но и само симптомите на астамата да ТЕСаш при всяко тяхно проявление пак ще се изчисти целия проблем след време.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
LordOfLove
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юни 2010 14:21

Мнение от LordOfLove »

Супер, ще открия начина, едва ли е толкова сложно. Да ви питам защо няма група за ТЕС във фейсбук, мисля че доста хора може да се поинтересуват
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Има една англоговоряща група. Българска май наистина няма. Направи :D

Тесай самата астма и имай едно наум, че може да е от стреса с врялата вода. Каквото и да е, ще се изчистят емоционалните корени, ако с ТЕС отстраниш симптомите.
Ти може да не помниш, но тялото ти помни. Затова по време на ТЕС кажи на тялтото си с твои думи нещо от сорта на "Знам, че ти е трудно. Сигурно онзи инцидент с врялата вода ти е причинил голям стрес. До сега не съм знаел какво да правя, но сега съм се заел с изчистването на тази травма. Помогни ми като се включиш. Зная, че имаш мощни лечебни сили, които те моля да задействаш. Аз ще ти помагам. Благодаря ти" В този стил можеш да нареждаш каквото ти дойде.
LordOfLove
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юни 2010 14:21

Мнение от LordOfLove »

Мая, групата е хубаво да я създаде някой по-напреднал, все пак препратки, покани за семинари, статии и.т.н. изискват по-задълбочени знания в ТЕС, които аз все още нямам.
Благодаря ви за съветите, ще се справя, тъй като вече съм лекувал "нелечими" според лекарите от Токуда болести, с един по-особен метод на сливане с природата.
Ето и нещо което може да ви е интересно, а именно защо трябва да се пие вода по време на ТЕС и с какво ни помага тя. Книжката е кратка и много увлекателна, казва се "тялото жадува за вода", има я в спиралата, ето и линк: http://www.spiralata.net/s.php?SearchTy ... 2%EE%E4%E0
raj
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 12 Юни 2010 09:29

Мнение от raj »

страхотно четиво и аз го препоръчвам.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Изпринтих си книгата и съм впечатлена,страхотна е.За мен това са големи истини,понеже дълги години се тъпча с аналгетици и не се намери един доктор да ми каже ,да пия вода.Просто ВОДА!Не е нещо което не можеш да си позволиш.А наистина,преди да се запозная с ТЕС аз пиех малко вода.И се чудя защо имам толкова проблеми и с храносмилането и др.
Имам въпрос-в книгата не са описани движенията за болките в гърба.Описани са в книгата "Как да се справим с болките в гърба и ревматоидния артрит",но тази книга я няма в този сайт.Има ли я някъде?Става въпрос да я отворя и да си изчета само за болките в гърба?
Времето е пари!
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

И още нещо -отдавна се каня да питам бебетата,когато се кърмят трябва ли насила да им се дава вода.Моето внуче почти не пие ,а и децата ми едно време не искаха.Като му дадем шишето и то започва да си играе и да дъвче биберона.
Времето е пари!
Публикувай отговор