Моля за съставяне на декларация за хипогликемия

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Моля за съставяне на декларация за хипогликемия

Мнение от mari »

Здравейте,моля да ми помогнете за съставянето на декларация за хипогликемия.Първо да кажа,че не съм ходила на лекар,за да ми каже,че имам хипогликемия.От симптомите,които имам и това,което съм чела реших,че е това.Изпитвам силен глад,придружен със силно изпотяване,треперене на ръцете и краката и имам чувсвтово,че ще припадна.Когато се нахраня симптомите отшумяват.Майка ми също е така,ако това има някакво значение/май трябва и там да се тесне,че си мисля,че съм го наследила от нея/.Освен това съм нервна,раздразнителна,ужасно нетърпелива и постоянно ми се спи.Натрупах доста килограми,но заради тези симптоми не мога да се ограничавам/а имам около 15-20 за сваляне/.Моля ви за помощ,предизвикателство ли трябва да направя и с каква декларация?Благодаря ви
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Аз, на твое място, бих отишла все пак на изследвания преди да започна да тесам.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Тесай симптомите, които описваш. Не си ли ги тесала?
"Въпреки, че когато огладнея изпитвам силен глад, придружен със силно изпотяване, треперене на ръцете и краката и имам чувсвтово, че ще припадна, аз напълно..."

Виж след това как е следващото ти хранене.

Ако се появят симптомите, започни да се потупваш (дори и без "Въпреки, че..."). Потупвай се и описвай какво изпитваш.
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Да кажа ,че имам значително подобрение.ТЕС правя с декларацията на Мая и още една,която намерих във форума и си я пригодих
Тя е :
Въпреки,че кр.ми захар е по-ниска от нормалната,аз избирам да слушам тялото си и да го оставя да се излекува
Първи кръг
-панкреаса ми не функционира нормално
-кръвната ми захар е ниска
-изпитвам силно чувство на глад
и т.н като изреждам симптомите

Втори кръг
-Искам да съм здрава
-Избирам да съм здрава
-избирам да съм спокойна за кръвната си захар
и тн.

Отделно следвам съвета на Мая да потупвам точките като се появят симптомите - Отлично действа това

Мисля да тесам и това,че не вярвам,че симптомите ще изчезнат завинаги.Гложди ме нещо,че могат отново да се засилят и да не изчезнат напълно.Чака ме още много ТЕСане,но се радвам,че започнах и резултати има.Благодаря на Мая и на всички,които ни помагат в този така полезен форум.
И най-вече на ИВАН,че ни запозна с това вълшебство
Публикувай отговор