Допускане на хора до себе си.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Ясно. Аз останах с впечатлението, че често се засичате с него.
zoh
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 06 Ное 2008 21:16

Мнение от zoh »

Ясно. Аз останах с впечатлението, че често се засичате с него.
Ами не. А симптомите са доста неприятни като науча новини :(.
От сърцебиене, през рев, до пресъхване на устата, стягане в корема, слънчевия сплит и цялоста тревожност ...

Няма да се откажа. Този път съм решила да действам до край!
Искам да изживея живота си смислено, без каквито и да е пристъпи...
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

"MESTANSKA.CE
Участник


Регистриран на: 15 Май 2010
Мнения: 23
Местожителство: СОФИЯ 1680 П.К.142
Пуснато на: Сря Май 19, 2010 8:42 am Заглавие: любовна мъка 10.05.2010

--------------------------------------------------------------------------------

Жени -39г София
От 6 месеца раздяла с приятеля си ,с който е била 8 години заедно ,живеели са на семейни начала.Непрекъснато мисли за него ,плаче, не хапва нищо,заприличала е на 60годишна баба/дано не прочете случая /Изглеждаше доста зле.Всяка 5 минута в главата и бе мисълта за него и цивреше-като работи,кара кола и т.н.Казала и приятелка да дойде и да и помогна с хомеопатия.Наистина тя помага ,но сега реших да опитам с Тес и Бфб.Може би два часа анализирахме ,правихме декларации,карах я да изброи случаи ,в които той не и е харесвал,да го нарича с глупави имена ,да се постави на местото на приятелката му сега(тя е мн по-млада и с руса коса)Как тя се чувства в тези ситуации,когато той е гаден и груб.Как е радостна ,че не е на нейно место и т.н.И най-много работих как тя да се обърне към себе си ,да се заобича отново и да бъде ТЯ. Преди тя е била модел и мн красива/сега нямаше и помен от това.Накарах я да ми донесе снимки следващия път.Тя извади от портфейла си и аз онемях.Пред мен виждах богиня.Веднага направих биофидбек/релаксиращи упражнения/ и ТЕС за красотата ,за прекрасното в живота ,за това ,че ние сме тук ,за да се радваме и да сме щастливи и т.н. Усетих как тя се успокои и подмладя с поне 10 г.Енергията нахлу като река.Тя се усмихна и каза ,че се чувства мн по-спокойна,по-щастлива!!!! дори подскочи на тръгване! На един от семинарите ми дойде и не можах да я позная- съвсем малка разлика имаше от снимката !!!!
ЦЕ-лувка "

Незнам дали ще ти бъде в помощ, но все е добре да го прочетеш. Много ми хареса идеята да мислиш за лошите страни на бившия и за това, че новата му жена се е насадила на тях. :lol:
Може би с това, че те е оставил и е отишъл при друга ти е направил услуга.....
zoh
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 06 Ное 2008 21:16

Мнение от zoh »

Femme много ти благодаря за бързите ти отговори. Не мога, пък и не искам да мисля за лошите неща, на когото и да било.
По-скоро не искам да използвам злост, за да успея аз да изляза от тази ситуация. Искам да се радвам за него...
Мисля си, че ТЕС е позитивна практика и не трябва да се отървавам от лоши, преследващи чувства, заменяйки ги с други такива.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

zoh написа: Не мога, пък и не искам да мисля за лошите неща, на когото и да било.
По-скоро не искам да използвам злост, за да успея аз да изляза от тази ситуация. Искам да се радвам за него...
Мисля си, че ТЕС е позитивна практика и не трябва да се отървавам от лоши, преследващи чувства, заменяйки ги с други такива.
Съжалявам, че така тълкуваш поста ми.
Желая ти успех!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Zoh, прави ли ТЕС на последните си два поста?! Това му е хубавото на форума, че на човек, като му натежи и реши да пише, най -често пише това, което трябва и да ТЕС-не! :!:
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
zoh
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 06 Ное 2008 21:16

Мнение от zoh »

nikimm, ще ги сложа в следващите си тесания.
Мерси
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Мисля си, че ТЕС е позитивна практика и не трябва да се отървавам от лоши, преследващи чувства, заменяйки ги с други такива.
Тук леко бъркаш! Хубавото на ТЕС е ,че казваш нещата с истинските им имена-хубавите с хубаво, лошите с лошо! Хубавите неща се затвърждават като убеждения, а лошите се обръщат на хубав резултат в следствие на поправената посока на протичане на енергията по даден меридиан! прочети още веднаж това от книгата. Много е важно!
:)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
zoh
Участник
Мнения: 16
Регистриран на: 06 Ное 2008 21:16

Мнение от zoh »

ОК.
Мерси!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

zoh написа:Femme много ти благодаря за бързите ти отговори. Не мога, пък и не искам да мисля за лошите неща, на когото и да било.
По-скоро не искам да използвам злост, за да успея аз да изляза от тази ситуация. Искам да се радвам за него...
Мисля си, че ТЕС е позитивна практика и не трябва да се отървавам от лоши, преследващи чувства, заменяйки ги с други такива.

това е чудовищен ПО.

"Въпреки, че подсъзнанието ми счита, че ако се освободя от мислите за мистър Х и "сърцебиенето, ревовете, пресъхването на устата и т.н." които те ми причиняват, ще се освободя и от най-хубавото нещо, което някога се е случило в живота ми, аз напълно приемам и обичам себе си, дъобоко в мен знам, че съм страхотен човек, не заслужаващ да се самобичува по този отвратителен начин и избирам да се освободя от страданието ми по този скапаняк :))) СЕГА И ЗАВИНАГИ!!!

Това за скапаняка е на шега

ако не ти харесва, може да го замениш с "този страхотен човечец, който кой знае защо съм издигнала в култ"

Успех!
Публикувай отговор