ТЕС и световъртеж

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
cvetigencheva
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Юли 2010 18:19

ТЕС и световъртеж

Мнение от cvetigencheva »

Здравейте , току що научих за тес.
От няколко месеца почти ежедневно страдам от световъртеж , прималяване , сърцебиене .Въпроса ми е - ще ми помогне ли ТЕС?
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Здравей,Цвети.
ТЕС помага за всичко.Купи си книгата на Иван и я прочети внимателно няколко пъти.Разгледай и форума
Пробвай "Въпреки,че ежедневно страдам от световъртеж,прималяване и сърцебиене,аз напълно и безрезервнно приемам себе си"
Бъди упорита и не се отказвай.При някои ТЕС действа веднага,при други може да отнеме повече време.
Помисли си дали не ти се е случило нещо преди тези няколко месеца и това да е породило тези симптоми.Когато прочетеш книгата ще ти се изяснят някой неща.
cvetigencheva
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Юли 2010 18:19

Мнение от cvetigencheva »

И така , пиша отново след два месеца , след като прочетох книгата и част от информацията по форумите.

Днес за пръв път приложих основната рецепта сле дълго чудене от къде да започна.Започнах от чувството на тревожност и вина , което ми докарва нервни кризи и световъртеж , стягане в гърлото и слънчевия сплит.Приложих го за всеки симтом поотделно.
Получи се нещо от сорта че с яденето идва апетита , породиха се много спомени и причини да се докарам до това съсрояние и желание да се тесвам непрекъснато.
Получих известно облекчение , но не напълно (естествено не очаквам да изкореня всичко от веднъж)

Въпроса ми е: Дали да се върна дълбоко в детството си (А то не беше спокойно , защото родителите ми не се разбираха и се разделяха 2 пъти) или да започна от по-пресните проблеми в живота ми (Като например - 2 спонтанни аборта , преместване в друг град , което доведе до куп проблеми и според мен отключи този световъртеж , нервни кризи , промени в кръвно ...Сега си имам дете но грижите по нея също ме изтощиха ).

И друго: по колко пъти на ден да се ТЕС -вам и дами да работя комплексно за няколко симптома или само за един на ден?

Съжалявам ако мислите ми не са подредени , но наистина не знам от къде да започна.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕСай ежедневно по един симптом и една случка от миналото.
Колкото повече ТЕС правиш всеки ден толкова по-добре.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
cvetigencheva
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Юли 2010 18:19

нещата не вървят

Мнение от cvetigencheva »

След 2 месеца отново се обръщам към вас за помощ.
Отново ще опиша проблема с подробности:
Преди половин година получих силен световъртеж за който лежах в болница.Диагноза така и не ми поставиха нито се излекувах след ежемесечно приемане на лекарства.
Започнаха ежедневни проблеми - замаяност , Умора , задъхване , отпадналост , висок пулс , нервни кризи , кръвното ми варира.
През това време чух за тес , изчетох форума , купих си книгата и започнах малко по малко да тесвам различни отрицателни емоции от миналото , като това , че се срамувам от баща ми , че се обвинявам защото се върнахме от София в малък град да живеем при родители и това ни довлече много проблеми и неразбирателство с тях.Тесах и чувството си на вина , че се карам с близките си и че не ми е комфортно да живея с близките си , страховете си , да остана сама с детето заради кризите , които получавам........
но си признавам че не бях много последователна и постоянна.
От две седмици нещата се влошиха.Една нощ станах от леглото и получих м ного силно замайване , подкосяване на крайниците , щях да припадна.От тогава Това чувство се повтаря по няколко пъти на ден.На другия ден ме събори вирус с повръщане и го отдадох на това , но не се подобрявам.Мног ми е отпаднало постоянно получавам това силно чувство на замаяност , нямам микакви сили , главата ми е опасана като в обръч , имам шум в ушите и залитам, болки в ставите , гърба и гърдите....Пропуснах да кажа , че заедно с това в момента лекувам запушен нос и заглъхнали уши , болки в гърдите , покашляне.Лекарите не са сигурни дали нещата имат връзка.Междувременно по няколко пъти на ден тесам симптомите и страховете си , но не се подобрявам.Все си стоя в едно и също състояние .Мисля само за болестта си......и се чувствам много зле.

Моля ви , кажете ми къде греша и как да формулирам настройката си
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Изчисти си отношението към града в който живееш, условията при които живееш и хората с които живееш. Според мен там се корени проблема ти.
Всичките ти симптоми са опит/извинение да избягаш от действителността. Промени си отношението към нея и всичко ще се оправи. Това вероятно няма да е кратък и лесен процес.

Бъди постоянна и прилагай ТЕС ежедневно.
В по-горен пост те бях посъветвал да чистиш и случки от миналото, не си го правила, а би билоо добре да го направиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
cvetigencheva
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Юли 2010 18:19

Мнение от cvetigencheva »

Благодаря за бързия отговор.
В предния пост споменах че съм чистила случки от миналото , но беше много хаотично....както и да е
Сега докато пиша и чета се сещам , че най много митежи това , че 4 годишната ми дъщеря постоянно страда за София и по-скоро за приятелката си от София. Ние се прибрахме уж за да я отгледаме на спокойствие а луднахме още повече и тази вина към нея че я забих "на село" ме изяжда.Моля подскажете ми първоначална напомняща фраза а при първа възмжност ще посетя семинар.

Благодаря предварително
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпреки че
cvetigencheva написа: че 4 годишната ми дъщеря постоянно страда за София и по-скоро за приятелката си от София. Ние се прибрахме уж за да я отгледаме на спокойствие а луднахме още повече и тази вина към нея че я забих "на село" ме изяжда.
.................
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
cvetigencheva
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Юли 2010 18:19

Мнение от cvetigencheva »

Много благодаря
Публикувай отговор