Положителни фрази

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Положителни фрази

Мнение от Aqua »

Знам, че има теми относно положителните фрази, но не отговарят на въпроите ми напълно

>Ако използвам положителни утвърждения с ТЕС, за да създам нови положителни убеждения у себе си проблем ли е, ако вече имам негативни убеждения и вярвания относно това, което искам да променя.

В смисъл един вид променя ли се във положително/изкоренява ли се негативното без да го ТЕСвам него конкретно, или просто го заравям по-надълбоко и отгоре слагам положителното?
Ако този метод работи колко време отнема да вкореня едно положително утвърждение в себе си..

Дано успяхте да ме разберете. :lol:

И още един въпрос. Когато ТЕСвам не ми се прозява и т.н., както някои хора. Нали прозяването уж е знак, че ТЕС работи. Това, че аз нямам такива признаци означава ли, че не работи при мен, защото се колебая и не съм сигурен дали понякога има резултат (турдно си определям емоц. състояние от 0 до 10....)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Aко имаш резултати, значи работи,ако нямаш, значи не работи.
Не усложнявай излишно нещата с твърде много въпроси, които говорят за съмнения.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Според мен а и според други участници е хубаво първо да работиш с отрицателбите за теб утвърждения и после или след време с положителните за теб!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

nikimm написа:Според мен а и според други участници е хубаво първо да работиш с отрицателбите за теб утвърждения и после или след време с положителните за теб!
А ако не работя върху отрицателните, а започна само върху положителните резултата същия ли ще бъде, макар и може би по-бавен?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

При правене на две различни неща резултатът никога не е един и същ. :roll:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Окей.
Благодаря за отговорите
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Понякога когато работя само с положителни фрази усещам липсата на отрицателните ! :!:
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор