ТЕС за намиране на работа

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Вчера си купих книгата на Луиз Хей-Повярвай в себе си!
Прочетох от нея само първите 5 страници,лъхна ме една позитивна енергия и мислене и си казах,че искам тази седмица да имам нови поръчки,мислих си и за други хубави неща,както и днес продължавам!
Обадиха ми се днес и това до обяд двама клиенти за нови поръчки! :wink:
Внимавай какво си мислиш,защото може и да ти се случи!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Темата ми е полезна и на дневен ред. Опитвам се да реша/открия с какво да се занимавам след като приключи майчинството ми.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Започни да насочваш мисълта си към новата работа,която е много приятна и те изпълва с много любов и желание да работиш,доставя ти удоволствие и си щастлива,че може да бъдеш така пълноценна както за себе си,така и за другите около себе си! :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Вчера следобеда ми се обади един приятел и ми поръча малко рекламни материали!:)
Желанието и мисълта ми за още работа работят за мен,обичам работата си и съм доволен от това което ми носи тя като удовлетворение и съм доволен от парите които получавам!
adel
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2009 13:50

Мнение от adel »

От началото на месец май, съм с едномесечно предизвестие.
Имах усещане за освобождаването ми.
Имах сън, в който участваше бившия ми шеф.
Бях тъжна, плачлива, когато той напусна. Свързах го със загубата на сигурност. Ползвах ТЕС в момента на случващото се.
Спокойно ми е, доволна съм от себе си.
Имам още работа, за вършене ...
“Грешките и неуспехите заслужават изследване, но те разкриват много малко от силните страни на всеки човек ”
казват Бъкингам и Клифтън
Публикувай отговор