ТЕС за намиране на работа

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

mayadob написа:
mari написа:Мая,моля те дай тези клипчета и файлове за намиране на работа.Благодаря
Хвана ме. Само това ми е под ръка - http://www.youtube.com/watch?v=VwsFEv_xD5I - за него имаме и тема, в която споделяме как е.
Имаше един аудио файл, но трябва да го потърся. На английски.
Ако се разтърсиш из Гугъл, сигурно ще намериш.
Този го знам,даже съм го правила.Порових се малко ,но не открих.Нямах много време.Ако ти попадне нещо моля да го споделиш с нас :D
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Всичко това от клипа,го правих в продължение на месеци и не видях някаква промяна.Ако действаше може би щяха да съкратят някой друг ,а не мен.
Може би съм крайна ,но така мисля.Освен това напълно съм съгласна с Атинянка.Колко от вас са имали проблем в малък град?Аз съм от 5 год.в София.Знаете ли какво унижение е да търсите работа ,когато всички се пазнават и всичко става с връзки и накрая ,за да не умреш от глад се хващаш на работа,която не отговаря на образованието ти и т.н.,защото нямаш друг изход.А всички те гледат там като изкопаемо .
Аз знам,че срамна работа няма ,но след като човек вижда,че 30 год.в България нищо не е мръднало,кажете как да вярва и да си мисли ,че хоп в следващия момент ще стане чудо.
Съжалявам.Аз съм тотално отчаяна и отвратена от всичко.
И както казва Атинянка ако бях по-здрава щях да плюя на всичко и да отида в Чужбина.
Времето е пари!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Назд към основите.
Мисълта е енергия, там където отива мисълта там отива и енергия за да материализира това което мислим.
Като постоянно мислим: колко е лошо, колко съм стара, колко няма начин да стане, какво според вас ще материализираме?
Аз тук не виждам работа за изчистване на съзнанието от негативни мисли и емоции, а само мрънкане и оплакване.
Това няма да ви доведе до желания изход.
Поне всеки път като мрънкате и се оплаквате правете го с обикаляне по точките и така ще ви чистите негативите.
Криста сега ще каже, че е работила по въпроса. Може и да си работила, но не е достатъчно явно. Сама каза че си стигнала до извода, че ти харесва да се самосъжаляваш и да ти е зле. Изчисти го.
Зле ти става като идеш в стария си офис. Иди и ТЕСай на място там, докато спре да ти е зле и не ти пука. Докато простиш, на всички и най-вече на себе си.
Изобщо работа му е майката, а не оплакване.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Съгласна съм с теб,аз не обичам да мрънкам.Правя вече в пшродължение на месец ТЕС за всички тези чувства по няколко часа на ден.Заболя ме кожата на главата.Никакво подобрение .Как да кажа на мозъка си ,да не мисли за това?Едно е да знаеш какво трябва да правиш,друго е да виждаш,че нещо се получава.Дори най-големият оптимист в един момент като не вижда резултати започва да се отчайва.А в офиса не мога да отида,защото ще ме арестува охраната.
Времето е пари!
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

А и друго.Всяка вечер и сутрин докато съм в Алфа ниво си представям как ме канят на интервюта и т. н.И какво?Нищо.
Времето е пари!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

krista написа:Съгласна съм с теб,аз не обичам да мрънкам.Правя вече в пшродължение на месец ТЕС за всички тези чувства по няколко часа на ден.Заболя ме кожата на главата.Никакво подобрение .Как да кажа на мозъка си ,да не мисли за това?Едно е да знаеш какво трябва да правиш,друго е да виждаш,че нещо се получава.Дори най-големият оптимист в един момент като не вижда резултати започва да се отчайва.А в офиса не мога да отида,защото ще ме арестува охраната.

И аз имах голями ПО, преди да си намеря работа.

ПО са причината ТЕС да не ти действа

Задавай си въпроса кое е лошото, което ще ти се случи, ако започнеш работа?

При мен списъка с отг. на този ? беше дълъг и започваше с:

1. Ще ми се наложи да ставам рано, да губя цялото си време за някакви рутинни действия по някаква си работа и да нямам никакво време да се занимавам с ТЕС (и нещата които ме интересуват) ;), а е толкова хубаво и спокойничко на някакво ниво да си мързелуваш :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Криста, пробвай с:
Въпреки че обичам да ми е зле, да се оплаквам и да ме съжаляват..............Заболя ме кожата на главата (интересно защо само на главата??????????) от ТЕС без резултат. Емоциите които изпитвам са си все така негативни. Не искам и не мога да простя, абсолютен неудачник съм, гола вода, стара и изхабена плоча, никой не ме иска а освен това и аз не се искам такава, и това е, но въпреки всичко това аз допускам, че може би някога, но не сега разбира се, е възможно да се харесвам, одобрявам, приемам и обичам, такава каквато съм и може би, само може би, разбира се, тогава и другите ще ме харесват, приемат, одобряват и желаят, такава каквато съм.
Защото как биха могли другите да ме харесват, одобряват, приемат и обичат, ако аз самата не го правя.


НФ - отделни малки фрази от горната дълга Декларация.
На всяка точка по няколко различни думи от декларацията.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

:)
atinqnka
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Мар 2010 19:17

Мнение от atinqnka »

При мен самосъжалението е на приливи и отливи. Знам че да съм така ми помага и хормоналния дисбаланс, по точно пълна липса на хормони след такава операция. Никога не съм правила тес за това защото съм приела че съм здрава. Мисля че за това ми помогна ТЕС още преди операцията, когато бях вече наясно със ситуацията. Лошото беше когато не знаех какво ме чака. Интересното беше че когато замених страх от операция със тревога как ще премине всичко и какво след това нещата си дойдоха на мястото.
Криста, аз предполагам че е много гадно да те съкратят. Аз напуснах сама и нито за миг не съм съжалявала. От там нататък и при двете ни е трудно. Като чиста психотерапия започнах да се занимавам с нещата които са ми хоби. Това ме спасява засега, макар че и когато започна работа /надявам се/ може би ще продължа.
Ще опитам ТЕС с някои от формулировките на Иван, дано си намаля ПО-тата.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Атинянка и Криста,
една приятелка ми писа следното съобщение
Започвам да сформирам Master mind група -- Мисли и забогатявай -- срещите са виртуални всеки понеделник и четвъртък -- от 18:00 до 19:00 за сега.
Първата среща е в четвъртък 14 октомври 2010.
Целта е да се обсъждат духовни и мисливни техники за забогатяване. Участниците помагат на всички и на себе си. Участват с обратна връзка и съвети. Групата е конфеденциална.
Интересувате ли се от тези срещи?
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Интересувам се от всякакви контакти с хора.Тук в София подивях 5 год.Никакви приятели,никакви соц.контакти.Затова изживявам толкова болезнено съкращението,защото работата ме крепеше.Ето ти нов източник за ТЕС.Така е и аз го осъзнавам.Лошото е ,че не карам кола,живея в Драгалевци ,в къща и около мен има мн.малко хора и е отдалечено от града.Иван ще каже ,че пак мрънкам.
Мая,пиши ми къде е срещата,плаща ли се и по колко и т.н
Времето е пари!
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

На теб Иване ти благодаря страшно много,че отвреме -навреме ме пришпорваш.Вчера ме ядоса,което е хубаво,по-точно ядосах се на себе си и започнах да правя всякакви варианти на ТЕС за ПО,само че за обривите от уртикарията,защото ме подлудяват.Резултатът е,че веднага след това ми се появиха на още няколко места.Надявам се ,че това е добре.Нещо съм раздвижила.Даже пробвах и ключичното дишане,знае ли се,може да съм от 5-те %.И ти благодаря и за декларацията,макар,че нещо подобно и аз правя.Мисля си ,че съм задръстена от ПО.
Времето е пари!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Направи ми впечатление, че на няколко пъти в постовете ти се промъква "...откакто дойдох в София.." :idea:
Дали пък да не поработиш върху това, че се чустваш принудена, че имаш нежелание да си там, където си сега,че си подтисната, притисната, ограничена и т.н?! Ти ще усетиш най-точно правилната думичка!
И ето мойта история в това отношение. Прекратих работа, която по принцип обичах, бях се чуствала принудена да го направя, защото вече я мразех...Не можах да се пласирам на подобна наемна работа. Беше ми много тежко, не знаех какво да правя, бях много огорчена, подтисната и т.н(знаеш емоциите!), защото бях и абсолютно дискриминирана. Накрая реших, че започвам първата работа, която ми дойде, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КАКВА и е достатъчно добре платена и някой други МАЛКИ условия. Стана така, че след това решение почти веднага попаднах на една обява, което ме доведе до настоящия момент. Вече 3 години в една фирма, през това време осъзнах, че всъщност много ми харесва настоящата работа, колко предимства ми носи и т.н. и че съм бъркала, като съм се срамувала от мнението на хората, които ме познавах, за прехода ми от "мойта" към настоящата ми дейност. За мен вече е без значение чуждото мнение, срамът ми, че се излагам, че..., че..., че... :D ВЕЧЕ НЕ МИ ПУКА, ЗАЩОТО ЗНАМ, ЧЕ Е НАЙ ВАЖНО КАК АЗ ПРИЕМАМ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА! А сега имам и ТЕС :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
atinqnka
Участник
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Мар 2010 19:17

ТЕС за намиране на работа

Мнение от atinqnka »

Все още положението не се е променило, но съм значително по спокойна и позитивна. Не се припознах във формулировката на Иван за Криста, или по точно в малко неща се припознах. И ги използвах. Пратих с един ТЕС на майната и по дяволите :lol: всички които не ме искат на работа и че те не знаят какво изпускат. В някакъв следващ момент правих ТЕС и така както уж бях спокойна като ми дойде отвътре едно реване и само си ревях, потупвах и си мислех всичко което ми се беше насъбрало. После ми олекна и като че ли доста товар изхвърлих тогава. Сега, като че ли знам че е въпрос на време нещата да се наредят, как и аз още не знам.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Re: ТЕС за намиране на работа

Мнение от vqra »

atinqnka написа: Пратих с един ТЕС на майната и по дяволите :lol: всички които не ме искат на работа и че те не знаят какво изпускат.
Не воювай, приеми, прости, най-вече на себе си. Не си искала, затова не са те искали! :*
Per aspera ad astra!
Публикувай отговор