Черногледство или страх от позитивно мислене.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

любопитно ми е,пък и не се срамувам да питам като не знам нещо,така разсъждавам в момента такива въпроси задавам,просто търся мнение :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз бих те посъветвал да се понапънеш и потърсиш в гугъл малко инфо за водата и да се ориентираш към това,сам се справяш в подобни ситуации,а не някой да те носи постоянно на гърба си.
По този начин ще започнеш да се чувстваш по-уверен в себе си първо и свикни с мисълта,че все пак ти си човека,който трябва да се справя със живота и това което искаш да постигнеш като промяна,а не да идва от вън и от някой друг!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
Последно промяна от MAG2001 на 01 Фев 2012 17:01, променено общо 1 път.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Беров, ако искаш да ти отговарям, отговаряй ми и ти. Зададох ти въпрос. Как би отговорил позитивно мислещ човек на твоите въпроси, според теб?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

berovvv написа:имам въпрос към по запознатите т.е. два,три.сложил съм едни магнитчета на ръцете си където е точката за нервната система,намира се на два собствени пръста измерени от първата гънка на китката в изпъната длан и точно по............
Колко много ми приличаш на мен преди 2 години. Ама така хубаво ми го припомни! Яко е да се видиш отстрани! :D Поздрави!
Per aspera ad astra!
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

нямам съвсем ясна преценка,как би отговорил позитивно мислещ на тях ,може би че,обръщам прекалено голямо внимание на тези детайли и се
губя в превода на основното и същественото което се казва.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа: Как би отговорил позитивно мислещ човек на твоите въпроси, според теб?
Извинявам се, че се намесвам, но мисля, че позитивно мислещ човек, би отговорил на въпросите с Любов.
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Беров, не ме разбра.
Кажи какво би отговорил според теб позитивно мислещия човек на всеки един въпрос по отделно!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

10 пъти ги препрочетох и...на първия за магнитите,би ми отговорил така,че не трябва да ми пука за тези неща и че не може да си навредя че може би не се нуждая от тях изобщо ,на въпросите за водата,би отговорил,че това е състояние на ума и няма никакво значение каква е водата,и на четвъртия въпрос,че това за разстройването на поляритета са глупости и това са само внушения.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

OK. Сега си задай въпроса: Защо ти не си отговаряш на тях по същия начин. Ако искаш може да споделиш и тук. При всички положения ТЕСни отговора. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

доста по добре се чувствам,няма ден в който да не тесам и вече започвам да гледам на нещата много по спокойно и ведро,чета из форума и има нещо което бих искал да споделя относно аз как тесам,понеже това донякъде не е правилно,но пък усещам резултати.аз просто затварям очи и след декларацията ,която понякога я правя повече от три пъти понеже добявам нови фрази докато я правя,и после само наум си казвам НФ,докато потупвам като не обръщам внимание колко кръга правя и само си мисля за това което усещам и добавям нови неща в НФ или променям старите,които ми идват наум понеже ми се струват по конкретни. Като понякога това което казвам и това за което си мисля се различават сякаш в съзнанието ми идва точно проблема и това за което си мисля се оказва причината,т.е. нещо като ТКФ,само картини и изображения за които не мога да намеря правилни думи с които да ги изразя просто си ги мисля без да назовавам чувство просто се оставям на усещането,и оттам огромни прозявки,по тях разбирам дали съм нацелил емоицията и дали се изчиствам ,винаги те са ми индикацията по която се ориентирам.тука идва колебанието,че не знам дали емоцията е изчистена и дали всички аспекти на проблема са изчистени,тъй като съм я нацелил интуитивно без сен и без декларация точно за това ,но пък усещането е прекрасно,като успокоено и по дълбоко дишане и оттам начина на мислене е по различен и по ведър,въпреки че след известно време,се появява примерно друг физ симтом и леко влошаване връщане към предишно усещане от което съм се освободил ,но там е и проблема ,не мога да разбера дали това е същата емоция неизчистена или друга свързана с нея,получава се като тесане на хаос,променям НФ,според това което ми се струва по логично и търся прозявка която ми подсказва че е това.Оттам може би започнати няколко емоции пък неизчистни напълно.Споделям това понеже по писанка,а и по мнения на да други участници,както и по съвети дадени от иван ,трябва да се говори на глас докато тесаш.Задължително ли е говоренето на глас,понеже аз така се чувствам по добре да тесам,пък и ми пресъхва гърлото от много говорене и се получва по механично,а така със затворени очи и наум успявам да вложа повече чувство.? :?:
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Аз мисля, че щом ти действа, значи е правилно. При мен всеки път е различно - един път говоря на глас, друг път направо крещя, трети път си мърморя под носа, а понякога го правя изцяло на ум. Когато го правя безгласно, визуализацията е по-силна, отколкото когато говоря. Не съм забелязала да има разлика в резултата, с едно изключение - когато съм най-афектирана и почти крещя, даже ругая понякога, тогава ефектът е поразителен. :D Всеки човек изразява по различен начин емоциите и според мен, единствено важното, за да е ефективен теса, е да се прави с много чувство и с пълна искреност към проблема.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

berovvv, радвам се за новия вид въпроси които задаваш! :lol:
Прави така, както усещаш че ти е комфортно на теб. Следи резултатите да се подобряват и това е!
След още поне толкова ТЕСане, ще дойдат още или поне толкова осъзнавания, каквито вече имаш и по отношение прилагане на техниката, и по проблемите ти, и по емоциите ти, и по реакциите ти...начина ти на мислене. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Berovvv, чудесно се справяш. Намерил си си свой начин за ТЕСане. Това е прекрасно. Продължавай в същия дух. Няма нищо задължително в ТЕС. Важни са резултатите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Berovv, чудесно, много точно ми се струва това което правиш. Усеща се задълбочеността. :!: Всичко, което правиш е ок, защото е нещо което сам си преживял и според мен е твоята гледна точка. Това е незаменимо дори и с книги , които можеш да прочетеш. :D
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор