Черногледство или страх от позитивно мислене.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

berovvv написа: бих искал да споделя относно аз как тесам,понеже това донякъде не е правилно
Зарежи правилата в случая. Тесаш супер.

За това дали се връща същата емоция или друга подобна - след известно време трябва да спре да се връща която и да е.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Радвам се за промяната ти,дерзай и споделяй! 8)
Бъди пример за други в твоето положение.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

здравейте,нещо съм зациклил от последния път когато писах и имам нужда от съвет и насоки.както писах преди аз като почуквам просто затварям очи търся усещането което ме държи и просто обикалям по точките със всичко което ми дойде наум пък било то и нелогично и логино интересното което всеки предполагам който теса е усетил как си спомня неща които никога си е спомнял от миналото като картини му минават и тях почуквам щом се появяват значи имат значение за мен гледам да им обръщам внимание.имах разни резултати,като освен прозявките с които се ориентирах че се изчиствам,започнах и много да се оригвам и оттам страхотно отпушване в стомаха и гърдите като,започнах да вдишвамс голяма дълбочина, и да си гълтам стомаха kато при йогите без усилие което само ми показа колко слабо съм дишал до момента,преди си мислех че спорта отваря дробовете и спомага за по дълбоко вдишване,обаче след това което усетих май цялото затруднение се получава и от задържани емоции.проблема е че резултатите не се
задържат ,което говори че имам ПО или не съм изчистил проблемите цялостно,най вероятно и двете.тесам какво ли не:че не вярвам в себе си,че си търся оправдания да не работя,че с еоплаквам само,че се самосъжалявам,че съжалявам че еди какво си се е случило,куп неща,гледам да бъда максимално искрен и конкретен със себе си и все нещо ми убягва и не с е
получава.пробвах с избирам еди какво си,за всичко и пак леки подобрения и после греда.почват да ми влизат разни съмнения че тес не действа че съм си внушавал че на друго се дължи това подорбрение,т.е.моите проблеми и емоции се трансформират и съм вече тотално объркан какво да правя,знам само че нещата не са както трябва тъй като усещам проблеми.миналата година в началото зарязах тес и изкарах 1 ниво на норбеков 2 пъти,почти никакви резултати нямах,направо бях като призрак,не знам доколко сте запознати с неговата система ,но там трябва да почувстваш радост и гордост от себе,любов и от там да си представиш чистота,топлина и т.н.ми аз в момента в който затворя очите и треперя целия не мога да с еуспокоя напрягам се да почувстам тези неща,усещам потиснати всички тези чувства,минават ми само мисли за болести за счупвания травми и куп глупости,което ми говори за якоПО,сам се саботирам с мислите си просто на подсъзнателно ниво,от там страх че щом си го мисля по лошо ще се случи.допитвах се до преподавателите по системата,и той ме попита как ти се отрази прошката тъй като там има такова упражнение за справяне с емоциите,е аз не успявам да се отдам на това което усещам и да го оставя в миналото,продължам да живея в миналото и това ми влияе само че не мога да я изплача цялата тази болка, пробвах и с тес да изплача всичко,което усещам и най вероятно проблема е че не мога да си простя (аз си мисля че съм си причинил всички тези травми,че се докарах до това физ и психическо състояние и т.н)тесах и това.има участници с които говорих и ми казаха че след прошката са се променили страшно много,аз колкото повече се ровя в тези неща толокова повече разбирам че има неща за изчистване.от януари тази година пак започнах да правя упр на норбеков успоредно с тес и и има резултати в медитативните упражения които правя на норбеков ,но пак продължавам да се съмнявам във всичко , в такива моменти тесам,но сега съм зациклил.не мога да взема решение какво да правя.тотално съм объркан.пробвах да изчистя страха от силата на мисълта както ме посъветва иван в началото на темата ама явно не съм или не съм го декларирал правилно, това са ми другите съмнения къде бъркам,пробвам и така.отделно по системата на норбеков трябва да си в образа на младос та което ми е трудно да подържам изморявам се да си мисля,че съм еди какъв си ,това трябва да ми бъде естествено състояние.като цяло със сигурност съм по добре от преди няколко месеца .но всички тези незивестни когато усетя влошаване ме карат да се съмнявам във всичко и в норбеков и в тес,отделно психолога при който ходих преди лятото ми каза че всички тези неща с които съм се занимавал досега са глупости както тес така и норбеков.изобщо трябват ми наставления само че не знам откъде да ги потърся.знам как звучи всичко което написах,отстрани погледнато ,но това ме притеснява в момента,нуждая се от насоки и мнения.искам да попитам и друго това че силата на мислълта е материална,как разбирайки го живеете според този закон,когато си помислите нещо лошо как реагирате не вярвам да си мислите само хубави неща все пак това е невъзможно,не че аз сега като си помился нещо лошо изтръпвам както преди че ще ми с е случи ,но все пак знаейки за този закон ми докривява.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
Последно промяна от MAG2001 на 01 Фев 2012 17:02, променено общо 1 път.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

berovvv, все пак си напреднал! Поздравявам те, за упоритостта и търсенето на решения!
Това, което ми се набива на очи е "съмнявам се" и многократната му употреба!
Ако си готов направи декларация с това "съмнявам се" и ТЕСай поне 1 седмица всеки ден по 10 пъти. Направи го като ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО! Продължавай, да дишаш много дълбоко, на всяка точка с Напомнящата Фраза! Записвай си, какви идеи ти се появяват докато правиш това ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО.
И докладвай!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Беров, ти всъщност се справяш доста добре и имаш напредък. Проблемът ти е че имаш нереални, за самия теб очаквания, надежди, които като не се оправдават те хвърлят в отчаяние. Т.е. искаш прекалено бързи резултати с прекалено малко работа. И освен това не залагаш на работата, на което всъщност трябва да заложиш, а на техниката (ТЕС, Норбеков и т.н.)

Заложи на яка ежедневна работа, дали ще е с ТЕС или с Норбеков или и с двете няма значение.
Дай си ГОДИНА време.

Колко години кофти мислене са те докарали дотук?
Една година работа за премахване на десетки години негативизъм, сред мен, си е супер сделка.

И работи, работи, работи. Не обръщай внимание на неуспехите, вкопчвай се във всеки успех и мисли само за него. Дори един милиметър да си напреднал, мисли: "Ей аз съм милиметър на пред. Аз се променям, бавно, но славно."

А и не ходи по психиатри.
Изобщо не ходи по каквито и да е специалисти поне една година.

Разчитай единствено и само на себе си. На собственото си мнение.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

точно затова говоря имам постоянни съмнения ,най вече в себе си и оттам за всичко да не се заблуждавам имайки предвид мнението на някой който е авторитет в някаква степен в тези неща,отделно си мисля че има какво да си простя ,обиди отправени към мен разочрования , и куп неща,това за неприемането също е вярно което си е голям проблем и дори основен мисля ,защото когато човек се приеме като еди какъв си той не се замисля за това,и него тесам,ще продължавам със декларациите за съмнение в себе си,няма как,колкото е нужно на ден, имаше моменти когато след голям емоционален застой след като усетя ефект като изчистване и ми идва настроение да свърша неща които преди това изобщо съм нямал желание,спокойствие което сякаш идва изведнъж и такива работи,дори снощи след като написах коментара за своето състояние,започнах да почуквам за съмненията и доста по комфортно ми стана изведнъж.споменавам за тези състояния тъй като това са неща които много ми харесват и след като ги усетих искам да бъдат моя същност,вероятно наистина имам големи очаквания в някои аспекти за себе си може би това също е проблем имайки предвид че не знам кое доколко е възможно и доколко не,занимавайки се с тези техники,например кога е по правилно да послушаш лекар и даречем да извървиш пътя по неговия начин или да слушаш глупаво и твърдоглаво само себе си.това ми докарва много съмнения,че не знам доколко мога да очаквам резултати.ще бъда конкретен какво имам предвид.примерно аз не се харесвам затова,че косата ми започна да побелява толкова рано и сега се чувствам като старец малко,като се погледна депресира ме това,че носа ми е бил счупени е леко крив,(нещо което не бях забелязал близо две години ,дотолкова съм вярвал,че си ок,че чак когато ми казаха че носът ми е бил счупен аз само се изсмях на това,глупаво звучи ама е так понеже се забелязва само на определена светлина и ъгъл),проблеми с някои стави като прищраквания и защипване на някои прешлени в гърба(с които имам подобрения между другото както с гърба така и с колене и рамене).та аз искам да си върна цвета на косата и да си оправя носа,това да речем са част от моите по смели очаквания,тъй като няма невъзможни неща,според преподавател по норбеков това е възможно,колкото и фантастично да звучи все пак човек си маха белези чрез тези упражнения всичко обаче зависи от теб,значи аз не мога да го направя,не заради друго ами заради това че не си вярвам.сигурен съм че ако не бях се забутал в това блато на съмнения преди известно време когато ме връхлетя тази депресия,а тя е просто изблик на натрупани и задържани нег емиции в мен нещата щяха да бъдат по приемливи в моята глава или изобщо нямаше да ми дреме дори да не стане,както всеки един разсъждава.както и да е положението е такова каквото е,попитах това за косата понеже иван беше казал на едни участник във форума да не с езанимава с косата че му е побеляла и ми стана интересно,не че той има отговори на всички въпроси ,но всеки има някво инфо в главата.с риск да ви досадя тотално :wink: :wink: ще попитам нещо извън темата,има една книга ,която случайно намерих и е нова за мен,не съм я чел,само я прехвърлих набързо.та там пише доста интересни неща мисля за това, защо човек боледува горе долу съвпада с това което до момента знаем че човек сам си предизвиква болестите чрез начина на живот и там има една интресна идея как да се освободиш от емоциите,чрез "кислородно отравяне"нарича се да издишаш обидите,ако проявявявате интерес погледнете за какво става въпрос.http://roads.athost.net/authors/kamimir ... .htm.стига за мен ставам,отивам да тесам :)http://roads.athost.net/authors/kamimir ... aveto3.htm
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Че какво му е лошото на един чупен нос и малко побеляла коса?! Според мен даже е секси. :D Защо не се заровиш в случките с хората, които са ти довяли тези мисли? Аз, като запецна по стандартния начин, използвам или техника на избора, или работа със случки. Обикновено се стига до някакво "отпушване" и/или прозрение за това къде и какъв е истинския проблем.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор