Черногледство или страх от позитивно мислене.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Много е важно да не се отказвш ,не се плаши а продалжавай .Преминала съм през това ,страхът ,с който се борих нарасна на ужас,но 6 месеца след ТЕС успях да го премахна.Влошаването е временно.Успех мом4е.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Прочети тази тема:http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=769
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

здравейте за първи път участвам във форум и се радвам че има с кого да споделя и виждам,че тук когато си в моментна безизходица хората те подкрепят и ти дават кураж,което за мен е важно и за което искрено ви благодаря.вчера когато написах че съм отчаян настина беше така,няколко часа след това тесах всичко което усещах нещата се подобриха почуствах се наистина спокоен,усмихнат,весел и сравнително добре имайки предвид как се чувствам в последно време,разбира се знаех че това със тояние най вероятно няма да е постоянно.като се тесах усещах прозяване ,от което се отпуснах в голяма степен,дали това не е индикация,че в този момент техниката работи, не знам.днес пак ситуацията беше зле едвам изкарах деня
понеже имах работа и трябваше да я свърша.днес бях при лекар който се занимава с китайска медицина,и ми предписа разни билки които сега ще пием за успокоение,не че съм се отказал от тес,ама в критични моменти като днешния търся спасение във всичко,май търся месията който да ми помогне и да ме излекува,наскоро имаше семинар на норбеков в стара загора , в който негов ученик преподава,много исках да отида,но имайки предвид емоционалното си състояние,а и поради финансови трудности тъй като в момента съм безработен,не отидох,въпреки че съм сигурен ,че той може да излекува всеки(норбеков де)ама как да те приеме в кабинета си?изгледах темата която г-н петърнишки ми изпрати,ако ми позволи да го наричам иван ,тъй като не се познаваме,и гледам там,че има и хора в също не завидно състояние,които въпреки трудностите продължават да се борят с тях ,така че да не се оплаквам ми да поработвам по въпроса.май ми трябва морков пред носа или тояга зад гърба за да успея.тук чета за рани хора които са се излекували от страшни болести,как с предизвикателството ли,то ми се струва малко сложно имайки предвид времето ,което трябва да отделиш за него,ако подходиш без него има ли начин да успееш,изпитвам и трудност с кратък филм , а от там няма в мир със себе си.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Berovv, защо не отидеш на първия семинар по ТЕС, който се организира. Все пак друго е да видиш и да ти покажат основите, които да свържеш с книгата! Мисля че в Пловдив се подготвя такъв.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Прозявки и въздишки са индикация, че ТЕС работи. Вече си го изпитал, така, че няма нужда да те убеждаваме, че работи.
Да, търсиш си месията, но няма да дойде.
Спомни си приказката за Неволята.
При положение, че вчера си се ТЕСал яко и е проработило и е безплатно да си го правиш, изисква се само усилие на волята, защо продължаваш да даваш пари за консултации, билки и т.н.?
Сядя си на д...то и ТЕС яко. Ама яко.
Забрави засега за ТКФ, Предизвикателство и т.н.
Използвай всяка свободна минута за ТЕС. ТЕСай каквото ти дойде наум. Колкото повече ТЕСаш, толкова по-добре.

Количествените натрупвания водят до качествени изменения.
Карл Маркс
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

чета когато мога и имам нужда от кураж темата за резултатире с тес,и не знам как всички тези хора са успели да го направят т.е. да се излекуват,аз се отчайвам и в такива моменти,нямам правилна преценка как да постъпя.имам травми в коленете за които почвам да си мисля по цял ден не стига всичко останало което ми се струпва като тежест в съзнанието дали ще се излекувам емоционално и физически.колкото повече мисля за тези неща толкова повече не намирам изход,какво да правя и как да постъпя,отделно съм без пари и ужас.сега започвам работа ама тя е в строителството и е свързана с физ.усилия и това допълнително ме обезсърчава и кара да се чувствам нездрав.прочетох за един кардиолог който е бил в подобно емоционално състояние като мен ,как се е справил този човек,само с премахване на емоционалните страхове и усещания ли,как е намерил сили и убеденост най вече,че ще успее?физчески ако усещаш травма и не искаш да подхождаш оперативно нещо което аз яростно отричах до сега и отбягвах,за това се прецаках и така емоционално,като си визуализирах здраве и се надявах на чудо,как мога да я излекувам и изобщо възможно ли е всичко това да стане?най вероятно имам ПО ,като се замисля винаги съм си мислел че подхождам със съмнение дали ще се оправя или оздравея нещо което може би ме спира,и ме води до нови проблеми,изпадам в нови внушение че това или онова ще ми се случи,и от там започвам да не мога да преценя дали наистина ми има нещо,аз нямам вътрешна убеденост и изпитвам страх,който почва да ме завладява,допълнително.моля който мисли че знае къде изобщо бъркам и какво да направя,нека ми отговори,чета за всякакви случаи тук и хора които са успели,значи и аз би трябвало да мога,аз винаги когато съм се чувствал отчаян от някоя ситуация съм си казвал ,хм нищо чак толкова лощо няма ,нали съм здрав,млад,живота пред мен и т.н. и така винаги съм се справял като знам че най доброто е че съм добре ,и точно тук е проблема сега че не се чувствам здрав и от там не мога и да си вдъхна онзи кураж както тогава и се отчайвам че надежда няма ,не мога да приема че това е ситуацията за мен,от това направо настръхвам и треперя от страх като си мисля че може повече никога да не се почувстам здрав,а много искам,това винаги ме е подържало духом и точно затова в момента се чувставм така отчаян,това чувство го няма.трябва да започна отнякъде.може би ако с тес успея да си докажа нещо очевидно което не мога да отрека може би тогава бих повярвал безрезервно в нея и бих бил убеден че нещата са поправими, и всичко е само въпрос на време и упоритост , иначе си мисля че само се самозалъгвам и трябва да реша проблемите си било то физ и умствени чрез традиционната медицина,не знам дайте ми съвет и мнение ,като странични читатели и хора които знаят и са по наясно как са били и как са успели?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Кто го пишеш това после ТЕСшаш ли го докато го четеш? Никак няма да ти се отрази зле! ТЕСай си емоциите, които ти се появяват с това, стави малко физическите прояви. Или пък ако те болят коленете ТЕСай емоциите с това например яд, нетърпение спре болката и всичко което и идва. Прави го със затворени очи и докато тесаш ако ти излязат картини убким случайно не ги подценявай и ги вкарвай в ТЕСа. ТЕСай и много този страх, отдай му се във всчиките нюанси. Не се опъвай.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Беров, дай оценка от 0 до 10 на твърдението:
"Вярвам, че аз мога да успея да се излекувам."
Като оценка 0 означава, че не вярваш в това, а 10 - че си напълно убеден.
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

май доста клоня към 0,т.е. не вярвам че ще се оправя.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Според теб, какво ти трябва или липсва, за да се оправиш?
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

не знам никога не съм бил така отчаян и объркан в живота,си имам усещането че изход няма,а става все по зле,и ако не взема решение възможно най скоро само щсе влошат нещата.в момента най големи притеснения имам заради коленете.мира нямам и само за тях мисля ,не знам аз ли предизвиквам всички усещания относно тях или може би и физически имам влошаване.винаги съм гледал на себе си като на здрав човек ,даже и със всички тези травми,дори,не смятах че имам кой знае какъв проблем ,но тези дни усещам че губя реалност още повече,липсва ми убеденост че ще се оправя и изход не виждам,не мога да взема решение на работа ли да ходя,на преглед ли да ида,отделно аз не се виздам и усещам способен да работя,в това състояние.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

BEROVV, искам да ти предложа нещо. Мисля че искаш някой да ти помогне и това мира не ти дава, защото той не ИДВА и НЕ ИДВА.
"Въпреки че съм НЕЗЕМЕН СТРАХЛИВЕЦ аз ...........и призовавам всички страхове които отглеждам да се прояват сега у мен. Искам да ги видя и да се запозная с тях, защото те са мои и са си у мен, а у друг а у мен. Може и да не преживея но нека да се проят. "
В.че никой в света не усеща този старх, който аз усещам защото съм уникален и никой не е виждал тези мои страхове и никой ама никой по никакъв начин и за нищо на света няма да може да ми помогне , защото съм си просто един ненужен страхливец, аз напълни и безрезервно ..."
Пробвай ако ти допада!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

кои са ми напомнящите фрази?
berovvv
Участник
Мнения: 39
Регистриран на: 09 Ное 2010 17:05

Мнение от berovvv »

попитах за фразите понеже не ми стана ясно това кога се изговаря,може би само в декларация- "и призовавам всички страхове които отглеждам да се прояват сега у мен. Искам да ги видя и да се запозная с тях, защото те са мои и са си у мен, а у друг а у мен. Може и да не преживея но нека да се проят. " или и като напомняща фраза?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпреки че..........................аз напълно и безрезервно приемам себе си е декларация.
Текста отбелязан с ............................ е напомняща фраза.

Въпреки че искам да се гръмна аз напълно и безрезврвно приемам себе си е Декларация
Искам да се гръмна е НФ.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор