Чуване на чужди гласове

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

dianapetrova, радвам се, че отново се появи тук! Първо да попитам, какво стана с човека, към когото те насочих? Второ- ти чистиш ли собственото си отношение към проблема на детето?! Трето- поговори с детето си за това, че той може да разговаря с тези гласове, да ги попита от къде са, какво искат от него- такива неща. Просто да влезе в диалог с тези гласове и така постепенно да ги овладее.
Никой от нас не може да е сигурен какво точно чува и от къде момчето, никой! само то... и то може или не може, иска или не да се справи с това. Ти пита ли го от какво има нужда, защо са му тези гласове, от кога са, какви са, добри ли са ,лоши ли са, мъжки или женски...пазят ли го или не.... Питай го, какво ще се случи, ако тези гласове изчезнат, как ще се чувства тогава, какво ще прави. А ти, какво ще направиш ако този проблем изчезне?! Как ти ще се чувстваш?! Какво му липсва в живота, а в твоя?! Има ли нещо което не иска в живота си, а ти в твоя?!
Бъди честна със себе си, вслушай се в себе си, остави Господ малко да си почине и поговори със себе си, помоли се на себе си и чуй детето.
Успех! :D
P.S. Какво ще се случи, с теб и отделно с детето, ако никой и нищо не направи по въпроса?!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Алилуя. Алиса е права. DG избягвай да даваш диагнози. Никой не знае по-добре от самия човек какво се случва. Майка му също. Щом казва, че гласовете са външни, значи са външни ЗА НЕГО.
Кой от каквото иска да се избави, това и да ТЕСа.
Доколкото разбирам никой нищо не е ТЕСал, така , че не виждам смисъл от по-нататъшна дискусия, докато някой не поТЕСа яко, ЗА СЕБЕ СИ.
А ако пък не ще някой да ТЕСа, визирам и майката, да си слуша външни и вътрешни гласове на воля. Всеки има право на избор как да живее живота си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dianapetrova
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 03 Дек 2010 13:00

чуване на гласове

Мнение от dianapetrova »

Мисля, че разбирам, вероятно "Ви се дава" да знаете. Да, абсолютно вярно. Много време изгубих в лутане и глупости, толкова много, че не мога да повярвам, че това, за което ми пишете е щяло да ми извади очите, а колко далече от истината съм търсила решение. Мисля, че е точно това! Благодаря Ви от сърце! Ще пиша, когато стигнем до някъде...
Благодаря! Желая Здраве!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не ни се дава. и ние сме си го изстрадали и изТЕСали и изДРУГИТЕХНИКИли.
Последно промяна от ivangp на 23 Май 2011 13:50, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Аха... Аз "си ГО вземам" знаенето и си плащам цената. Пиши по-често, че ако се залуташ, да намигнем!
Успех! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
DG
Участник
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Апр 2011 06:50

Мнение от DG »

Ок. :) Важното е, че поразбутахме темата и може би всеки да е помогнал с нещо? :)
Публикувай отговор