Прекратяване на нежелана бременност

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Прекратяване на нежелана бременност

Мнение от vqra »

Има ли такива протоколи?
Per aspera ad astra!
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Какви протоколи? Как да прекратиш нежелана бременност с ТЕС ли?
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Да. Но по-скоро има ли резултати за такова нещо по света.

Въпросът ми по-скоро е към Иван.

Според мен, с ТЕС мисля, че няма как да стане, тъй като за да се получи оплождане на яйцеклетката, явно посъзнанието желае това и в случая има конфликт между съзнание и подсъзнание.

Доказано е, че при изнасилване, почти не се срещат случаи на оплодена яйцеклетка.

Според мен трябва първо да се подходи с метода на интеграция на убеждения. Вие как мислите?
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Както винаги всеки проблем е проблем защото към него са прикачени някакви емоции. Чисти емоциите и няма да има проблем. А и вероятно ще бъдат спасени и майката и бебето от емоционални проблеми.
Тъй като всеки аборт е сериозна емоционална травма, независимо колко привидно безболезнен може да е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Аз малко се обърках, говорим за страх от потенциална нежелана бременност или за настъпила нежелана бременност?
При втория случай ми е малко страховито да говорим за прекратяване по този начин.

При първия случай, освен доста добрите напълно физически мерки да недопускане в нормалния случай, може би трябва да се работи основно върху страха от такава по принцип. Пък тук какво казваха хората, който го е страх от мечки да не ходи в гората (в кръга на шегата) :D
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

bulgi написа: говорим за страх от потенциална нежелана бременност или за настъпила нежелана бременност?
При втория случай ми е малко страховито да говорим за прекратяване по този начин.
За настъпила. А иначе не е ли още по-страховито? И тук има емоции! :)
Per aspera ad astra!
Публикувай отговор