Херния

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Херния

Мнение от гената »

Здравейте!
Обръщам се с въпрос може би най вече към Иван,може ли с ТЕС да си помогна за хернията?
Ако има някакви насоки и препоръки как да се теса проблема и формулировка на декларацията и НФ?
Изсипан съм в дясната страна ниско долу,носих една тежка маса на един клиент с други колеги и от там се е получила.Не съм се оперирал и имам желание ако мога да се оправя без оперативна намеса,а като че ли започвам да усещам някакви болки от време на време и дори тази сутрин видях,че като си изсеквам носът като че ли там се надува и ме наболява,за това реших да пиша и търся някаква информация.Виждам,че за подобен проблем не е писано тук,засегната е тема за друг вид херния.
Благодаря предварително!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Може. Ето вариант:
Въпреки
че като си изсеквам носът като че ли там се надува и ме наболява
Аз...
Прилагай и визуализация, как мястото се затваря, а "изсипаното" се прибира на мястото си.
ТЕСай и всички странни мисли или емоции, които ти се появят във връзка с проблема.
И пак пиши!
Успех! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Благодаря ти Alisa!
Няма и място за съмнение,че всеки един резултат който съм постигнал,ще бъде споделен,нали за това е форума и да си помагаме с каквото можем!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Само да добавя към написаното от Алиса.
Не визуализирай процес, т.е. как мястото се затваря. Това е често допускана грешка. Ако визуализираш процес ти всеки път ще визуализираш проблем.
Визуализирай перфектна и здрава коремна стена, фасция, диафрагма и т.н.
Ако не си на ти с Анатомията, визуализирай, как се секнеш и корема ти е като камък, стегнат и равен, няма надуване, няма болка, няма неразположения.
И ТЕсай с предизвикателството за хернията, т.е. поне по 10 пъти на ден. Включително всички негативни емоции, които наличието на проблема поражда у теб, - гняв, тъга, безпомощност, вина, срам, страх и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Иване, благодаря за уточнението, явно и аз допускам тази грешка... :?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Иване,благодаря ти че на време даде съвет,знам че ме чака доста работа но няма спирачки при мен,ще се действа яко!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Намерих нещо в сайта на Гари Крейг което го слагам тук да се чете и от други заинтересовани по този проблем!

http://www.eftuniverse.com/index.php?se ... com_search
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ако не си на ти с Анатомията, визуализирай, как се секнеш и корема ти е като камък, стегнат и равен, няма надуване, няма болка, няма неразположения.


Иване,това го правя и имам успех!Благодаря ти за съвета!
Имам намерение да се оправя с ТЕС и вярвам,че ще го постигна!След споделените резултати които постигнах благодарение на ТЕС,сега съм още по уверен и силата на мисълта ми още по положителна,че всеки проблем насочвайки мисълта си към него по време на тесане и как го изгонвам от тялото ми,нещата се получават.Обяснението за себе си е,че явно си хванах някаква и моя система,което интуицията ми подсказва и работи добре.Не знам дали е грешно,но определено в съзнанието ми виждам,предчувствам радоста с която споделям и се радвам за изчезналата ми вече херния.
Сега започвам сериозно с тесане,тези дни както се видя и разбра имах други проблеми и хернията я изоставих,признавам си но всичко пък по реда си!Няма нищо случайно според мен,просто така е трябвало да стане,а от повече опит и положителни резултати,шанса да имам успех се увеличава!

Взех си тази сутрин пак сол и пих вода!Направих два теса вече и по време на него си насочвам мисълта към мястото и си мисля,как с това което правя проблема ме напуска.Усещам едно леко движение,гъделичкане,някакво загряване от този род точно там където ми е хернията!
Снощи дори се замислих,че вече солта и водата си имат определено и някакъв плацебо ефект при мен и е важно,че той е положителен!Но определено така ще действам занапред!
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

въпрос

Мнение от vladopetkov »

Гена, как е хернията? Питам, защото аз имам същия проблем и до сега съм прилагал само визуализация. Болките изчезнаха, но леката издутина стои... засега.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Честно казано не работя сега по този проблем!Аз болки нямам,но си стои и при мен!Визуализациите не съм правил!Но не съм се отказал от идеята да работя по този проблем с алтернативни методи!
В момента работя върху емоционални проблеми!
А и относно хернията малко се замислям какви точно да бъдат формулировките,но мисля че и тук във форума има достатъчно много инфо за да си помогна и събера нещо като идея?Тесах си,че съм безпомощен,че се срамувам,въпреки че имам херния и само това на този етап!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Въпреки,че не вярвам да мога да се справя и самоизлекувам с хернията ми отдясната страна,аз..........

Днес започнах с това! :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз съм убеден,че няма да се наложи да се прави операция за хернията ми!Почвам да работя с тес за нея здраво и ще пиша какви декларации ползвам,също почвам визуализации и да насочвам мисълта си в полза на успеха ми с този проблем!
И знам,че ще успея! :roll:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Следваща идея която ми дойде за декларация:
Въпреки,че се чувствам виновен за това,че не внимавах когато вдигах тежката маса от която ми се появи хернията,аз......

Тук споменавам моят случай,при който ми се появи хернията!
Ето и какво пише в книгата си Луиз Хей за нея:
Разрив във взаимоотношенията. Пресилване, натоварване. Неправилно насочване на творческите способности.

А това е новият мисловен модел:
Умът ми е внимателен и хармоничен. Обичам и одобрявам себе си. Свободен съм да бъда аз.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ползвах сега тази последната декларация,усещах как нещо се движи точно вдясно където ми е хернията,все едно има някакво раздвижване на енергия,уточнявам и казвам,хернията ми отдясната страна! :D
Публикувай отговор