Като за начало

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
jammaj
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Фев 2011 13:12

Като за начало

Мнение от jammaj »

Привет на всички!
За ТЕС съм чувал и преди ама чак сега се реших да се заема с него. Поръчах си книгата и след като я прочетох стигнах до извода,че не мога да определя от къде да започна. Напоследък ми се струпаха много неприятни ситуции като: фалирал бизнес, домашни проблеми, безисходица, бизпаричие страх от бъдещето и т.н. Имам чувството,че трябва да се ТЕСам по цял ден. Та реших да се заема с един проблем-килограмите(засили се след като спрях цигарите) с който се боря отдавна по метода 30дни 10зр. сол+10 чаши вода+10 пълни рецепти на ден. Мисля си, че ако се справя с това ще добия повече хъс и самочувствие за борба с живота. Отделно като почувствам някаво моментно негативно чувство и неразположение го обработвам но не винаги има резултат. Та се чудя на прав път ли съм?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Да, това е добро начало!
като почувствам някаво моментно негативно чувство и неразположение го обработвам но не винаги има резултат
В такава ситуация, следва да се промени декларацията с по-подходящи и близки до състоянието думички. Също така, резултат може да се прояви след време, което е индивидуално, за всеки практикуващ.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
jammaj
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Фев 2011 13:12

Мнение от jammaj »

Привет на всички. Искам да попитам някой прилагал ли е ТЕС за бавен метаболизъм?
jammaj
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Фев 2011 13:12

Мнение от jammaj »

И как според Вас трябва да се формулира?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

1. Кой даде определението "бавен метаболизъм"?
2. Какво е усещането- определяш го и го ТЕСаш със стандартната Декларация и включената в нея Напомняща Фраза.(Важи за абсолютно всичко под слънцето и в душата и тялото)
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Като за начало

Мнение от ivangp »

jammaj написа:Та се чудя на прав път ли съм?
На прав път си, ама си се качил на пътническия влак, вместо да се качиш на експреса. Вероятно от мързел.
В книгата ми има специфични примери точно за наднормено тегло какво да се ТЕСа.
Тук във форума има няколко теми за сваляне на килограми. Има и търсачка. Също така те съветвам горещо да си купиш книгата "Методът Гейбриъл" . Виж този линк
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.p ... 5&start=45 предпоследният пост. Всъщност цялата тема към линка ще ти е полезна.
много работа те чака.
Но си на прав път.
Просто няма да е толкова лесно, като десет чаши вода с по един най-общ ТЕС и един месец работа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор