ПОМОЩ!НЕУСПЕХ С ТЕС!

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
stela
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Мар 2011 08:33

ПОМОЩ!НЕУСПЕХ С ТЕС!

Мнение от stela »

Здрасти на всички във форума!
Разбрах за ТЕС преди около 6 месеца,когато майка ми купи книгата.Реших да я пробвам веднага за хроничен проблем,с който живея вече към 4 години,а именно влагалищни гъбички Candida Albicans.Подобрението ми беше мигновено,още на другия ден.Повярвах беэреэервно :) в ТЕС и реших,че това е моето лечение.А и през тези години посетих няколко гинеколози като накрая само при последния се задържах,защото ми вдъхваше най-много доверие и кураж,но факта,че ходих толкова много пъти за един и същ проблем не говори добре за него :) .А най-последния ми каэа,че никога няма да се излекувам,то не се лекувало прекалено се бил задълбочил проблема.И оттогава край!Не искам и да чуя эа лекари.Всеки път едни и същи антибиотици и никакво алтернативно решение. И така.
След първото подобрение ми се наложи да пътувам,не можех да правя много ТЕС,но беше достатъчно,за да не ме притеснявят гъбичките.Есента реших да съм по-сериоэна и правих всеки ден по 10 пъти эадължително!Но доколкото си спомням слях 2 проблема/освен кандида имам и бактерии Е.соli,идващи от песачинки в бъбреците/Картинката е прикаэна :!: Обаче въпреки това след 2 месеца се чувствах добре.Всъщност смятям,че иэчеэнаха-никакъв сърбеж,никакво бяло течение.Но след 2 месеца(това са приблиэителни данни) отново КАНДИДА :!: Днес 16.02 е 31 ден от предиэвикателството и преэ последните 5 дни имам чувствително засилване на симптомите.А бе не се маха тая гад!!! А преэ тоэи месец правих "Краткия филм" эа конкретната случка вследствие на която е инфекцията,и не само за нея,а и за другите пъти,когато инфекцията се е появявала и съм се чувствала гневна,бясна,че и след поредната доэа антибиотик-нищо.В последните 5 дена започнах да тесам единствената причина,эа която се сещам като ПО.Също така и Техниката за избора.ПОМОЩ :!: ВЯРВЯМ В ТЕС И МИСЛЯ ЧЕ АЗ НЕ ПРАВЯ НЕЩО КАКТО ТРЯБВА.ПРОБЛЕМА Е В МЕН,НЕ В ТЕС,НО НЕ ЗНАМ КАКЪВ Е.И все пак понеже в книгата пише 1 месец ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО да продължавам ли да го правя след като нямям успех или да продължа с др.декларация по мин.10 пъти дневно? Не успях да се регистрирам във форума по-рано и иэпуснах семинара в Пловдив,за следващия съм на линия дали в Пловдив или София-и двете места ме устройват :) Моля някой да ми пише какво да правя...
p.s. иначе не съм отчаяна,даже се усмихвам като разказвам премеждиятя си,чешайки се :lol: и ВСИЧКО ДЪЛЖА НА ТЕС.ПРЕДИ ЩЯХ ДА РЕВА :wink:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Сама си разбрала вече, че проблемът ти е емоционален.
Като махнеш негативните емоции, които изпитваш към някого или нещо, проблемът ти ще изчезне напълно. Сега въпросът е на кого или на какво си бясна? махаш беса и си излекувана. Също така е добре да простиш на всички, за всичко, на БОГ и на себе си.
Продължавай си с Предизикателството. То е предназначено да докаже, че ТЕС работи, а не да те излекува за месец.
Последно промяна от ivangp на 18 Мар 2011 15:22, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
stela
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Мар 2011 08:33

Мнение от stela »

ОГРОМНО И ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИЯ ОТГОВОР.НАИСТИНА ИМАХ НУЖДА ОТ СЪВЕТ.СЕГА ПРОДЪЛЖАВАМ АМБИЦИРАНА И ОКУРАЖЕНА ДА СЕ БОРЯ ЗА ЕМОЦИОНАЛНАТА СИ СВОБОДА.ЩЕ ПИША ОТНОВО ДА КАЖА КАК ВЪРВЯТ НЕЩАТА И КОГАТО ИМАМ НАПРЕДЪК.
ПОЗДРАВИ
Публикувай отговор