Раздяла

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Раздяла

Мнение от kickboxing »

Помага ли при раздяла? Честно казано се побърквам,толкова съм се отчаял,че дори не знам как да си формулирам нещата
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Определено си толкова объркан,че и нас ни объркваш с този кратък въпрос!:)
Разбира се,че може да помогне ТЕС в случая,но след като търсиш помощ тук сподели проблема точно какъв е,за да знаем как да помагаме със съвети!
Като за начало тесни това,че съм побъркан и отчаян!
Опитай се да видиш какви емоции други поражда раздялата ти,не знам с какво е свързана,но предполагам с любим човек и почни от там!
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Мнение от kickboxing »

Постоянно мисля за нея,много ми е потиснато,нищо друго не мога да правя :( Дали да не приложа Техника на избора ?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Мисли за нея в продължение на 15 минути (може и повече), в които потупвай последователно всички точки, които знаеш. Само това без никакви други правила. След това пиши как е.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

kickboxing написа:Постоянно мисля за нея,много ми е потиснато,нищо друго не мога да правя :( Дали да не приложа Техника на избора ?
Въпреки,че постоянно си мисля и страдам за нея,аз .........

Виждам,че знаеш от миналата година за ТЕС,изненадвам се,че не си работил с него през това време!Поне така си мисля аз и правя изводи,след като се е стигнало до тази раздяла,а би могъл нещо да промениш,най малкото в себе си и това го казвам от личен опит!
А и само с мислене не става,действане се иска!Ти правиш ли ТЕС редовно?
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

kickboxing написа:Постоянно мисля за нея,много ми е потиснато,нищо друго не мога да правя :( Дали да не приложа Техника на избора ?
Започни първоначално както ти казва Мая. Но е добре, докато се потупваш, мислейки за нея, да гледаш снимката и. На прав път си и е навреме! Успех! :)
Per aspera ad astra!
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Мнение от kickboxing »

гената написа:
Въпреки,че постоянно си мисля и страдам за нея,аз .........

Виждам,че знаеш от миналата година за ТЕС,изненадвам се,че не си работил с него през това време!Поне така си мисля аз и правя изводи,след като се е стигнало до тази раздяла,а би могъл нещо да промениш,най малкото в себе си и това го казвам от личен опит!
А и само с мислене не става,действане се иска!Ти правиш ли ТЕС редовно?

Какво общо има раздялата с това дали съм правил ТЕС ? Раздялата настъпи внезапно,до тогава не ми се е налагало да тесам. В момента ми пуши главата,защото имам други проблеми и този ми дойде в повече,но това е животът
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Няма смърт без причина!
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Мнение от kickboxing »

vqra написа: Започни първоначално както ти казва Мая. Но е добре, докато се потупваш, мислейки за нея, да гледаш снимката и. На прав път си и е навреме! Успех! :)
Честно казано не намирам разлика от това,даже мисля,че ми става по гадно :( ,но ще продължавам да го правя
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

kickboxing написа:Честно казано не намирам разлика от това,даже мисля,че ми става по гадно :( ,но ще продължавам да го правя
Кое по-точно? Опиши какво си правил.
kickboxing
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 22 Юли 2010 13:00

Мнение от kickboxing »

mayadob написа:
kickboxing написа:Честно казано не намирам разлика от това,даже мисля,че ми става по гадно :( ,но ще продължавам да го правя
Кое по-точно? Опиши какво си правил.
Гледам и снимката,като потупвам точките 15 мин.Само това.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

ОК, ясно.
В даден моменет ще се отпуши. Впрочем, колко пъти си го правил?
Освен, че ти става гадно, някаква друга промяна има ли?
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

kickboxing написа:
Честно казано не намирам разлика от това,даже мисля,че ми става по гадно :( ,но ще продължавам да го правя
Aми това е целта. Да се потопиш в проблема. Потупвай и не спирай, докато гадното се разкара. Може и час да продължи няма значение, важен е резултата. И следи за това каква точно е емоцията, която предизвиква това "гадното" - тъга, обида, болка, яд, самосъжаление и т.н. и след това тес-ай с декларация само нея до пълно изчистване.

Продължавай и успех!!! :)
Per aspera ad astra!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

На мен ми помогна точно при раздяла 9г. връзка и дете.
Не стана за 15мин. определено.
Сподели повече как се чустваш , къде го чустваш като емоция ...
И ще помогнем , без да споделяш няма да знаем как да ти помогнем.

И в крайна сметка всяко зло за добро , помни ми думата!
Но всичко е в твоите ръце и ум , ние само можем да дадем насоките останалото е в Теб.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

На новаците им трябва пълната декларация-Въпреки ,че се чувствам наранен,изоставаен или както го чувстват.АЗ НАПЪЛО И БЕЗРЕЗЕРВНО ПРИЕМА СЕБЕ СИ ,И СЕ ИЗЧИСТВАМ ОТ/ОБЪРКВАНЕТО,НАРАНЯВАНЕТО,ОБИДАТА,ОГОРЧЕНИЕТО И Т.Н./И СЕ ИЗЧИСТВАМ ОТ/ОБЪРКВАНЕТО,НАРАНЯВАНЕТО,ОБИДАТА,ОГОРЧЕНИЕТО И Т.Н./СЕГА.
НАПОМНЯЩА ФРАЗА--ИЗЧИСТВАМ СЕ ОТ/ОБЪРКВАНЕТО,НАРАНЯВАНЕТО,ОБИДАТА,ОГОРЧЕНИЕТО И Т.Н./СЕГА.
ЖЕЛАЯ УСПЕХ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ДУША :D
Публикувай отговор