Тревожно-депресивно разстройство

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
aglika2
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Апр 2011 18:32

Тревожно-депресивно разстройство

Мнение от aglika2 »

Здравейте приятели,благодаря на всички ,че ви има,защото може би най-неприятното еда ти кажат,нищо ти няма,я се стегни.правя ТЕС от 4 месеца,имам резултати за много неща,но за основното още не съвсем,даже се влоши състоянието ми,откакто започнах ТЕС.дано това означава,че напредвам.налага ми се да правяТЕС ЗА ТРИ РАЗЛИЧНИ СИМПТОМА/СВАЩАНЕ НА РЪЦЕТЕ,КРАКАТА И ГЛАВАТА/,защото това ми пречи да работя и да се движа.освен това за някои симптоми съм наясно от къде идват,коя емоция, но не за всички симптоми.защото някои идват от психически тормоз от бившия ми мъж,а други се появиха след един силен стрес.имам чувството,че този стрес ,,разбълника,, всичко в мен и ме направи отворена за какви ли не страхове.имам нужда от мнения и съвети, за да стана по-бързо работоспособна.а сега отивам да направя ТЕСза ПО, няма да навреди.за водата-имам възможност да пия изворна вода,ное варовита и ако предизвиква песъчинки/имам склонност/ трябва да се преварява-дали това и унищожава кристалната структура.благодаря
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Чисти с ТКФ корените на проблема щом ги знаеш! Или поне тези които знаеш. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Капвай оцет във варовитата вода, пресича варовика. Отливай водата и я пий. Преваряването разваля структурата, но можеш да си напишеш ""любов" и "благодаря" на листче и да го залепиш така, че водата да го "вижда" или директно върху съда- при прозрачен съд- това я структурира по най-дабрия начин!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
aglika2
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Апр 2011 18:32

тревожно-депресивно разстройство

Мнение от aglika2 »

много благодаря за съвета за водата и оцета,а освен това ще се върна към навика си да благодаря на водата в чашата.Понеже днес съм по-спокойна с боравенето с компютъра,ще споделя моя опит с ТЕС,може да съм полезна на някого.Започнах преди 4 месеца с американската книга по съвет на психиятър с най-силните емоции в момента-дано съм изчистила тези страхове завинаги.Но остават другис които още работя.По повод ТКФ-имам чувството,че трябва да изчистя най-напред страхапороден от мъжа ми,който се засили след стресовата случка,и чувствам страх от други хора,които приличат по поведение на него.А треперенето като цяло може би да опитам сТКФ.И при мен ефекта от ТЕС идва след един час или на другия ден.Не мога да сваля симптомите до нула,може би защото нещата са наслагвани едно върху друго.Започнах да сънувам,,съвети,, как да продължа и имах много странно преживяване по време на ТЕС,което ме върна в детството.Имам чувството, че ,,ще стигна до Адам и Ева,,.
aglika2
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Апр 2011 18:32

тревожно-депресивно разстройство

Мнение от aglika2 »

Сетих се още нещо-днес ще потърся книгата на Иван на ,,славейков,,,но ако я няма би ли ми казал някой кое е издателството,за да проверя в полиграфическия комбинат.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Аглика, издателството е Феникс и няма да ги намериш в комбината.

Има я на Славейков, вчера я видях.
aglika2
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Апр 2011 18:32

тревожно-депресивно разстройство

Мнение от aglika2 »

благодаря ти ,Мая
aglika2
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Апр 2011 18:32

Мнение от aglika2 »

здравейте отново,дълго време ме нямаше във форума,защото ми се развали компютъра,а освен това вивател ме подлъгаха да сключа договор за интернет за район,вкойто няма покритие.така че сега се чудя как да тесвам гнева си /с главоболие/-дали конкретния случай и въобще всички подобни случаи поотделно.защото открих във форума темата за нуждите и смятам,че това е тъкмо за мен.отдавна си знам от заниманията с йога,че имам критично отношение/гняв/ към хората,които не мислят и не действат както аз смятам за правилно.сигурно много хора са така,но не си го признават.преди два дена опитах с настройка в този дух,но ми стана много лошо.та въпросът ми е възможно ли е това и дали да правя такава "генерална"настройка,защото тази седмица не мога да си позволя прилошаване.а ако тесам случая с виваком,може би ще се реши и проблемът с интернета.освен това как да си "поправя"компютъра сТЕС?успехи на всички!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Здравейте " колеги" и честита нова година ! дълго време ме нямаше във форума, но не съм спряла с ТЕС . Хубавото е, че темата вече почти не ми подхожда, защото не се чувствам депресирана. Нервна-депресивна дистония сега е най-подходяща тема за мен и може би там да обменяме опит с " колежката" . Краката ми чувстват нещо като мускулна треска, но съвета на Иван не можах да приложа точно, защото ходя трудно винаги и не виждам връзката със случката, освен със декларация" Въпреки, че чувствам краката си схванати като ходя от подсъзнателен страх от тичането и напрежението при случката ..... А може би трябва да сложа страха на първо място? За главоболието направих грешка, че когато го свалих до сърбеж, спрях и започнах с друго и при първата провокация то се върна. За него знам от кой гняв е, но едва днес от " Диагностика на кармата" се подсетих за точната декларация. Вече има известен резултат-дано утре го сваля на нула. Ако не, моля помагайте. Задъхването открих, че е от детски спомен от смъртта на баба ми и го свалих до стягане в средата на гърдите. Не мога да смогна с всичко, затова гледам да поддържам поносимо ниво на някои симптоми и да работя с главоболието до нула. Имам един тъп въпрос след една година ТЕС - правилно ли е да правя един кръг с първата декларация и веднага след това с " Остатъчно" ? Много моля за съвети и забележки, благодаря.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ако една година си правила ТЕС по този начин и виждаш ефект,какви са ти притесненията?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честита и за теб iglika!
Това което аз те съветвам е да поработиш няколко дни само с 1 декларация: " Въпреки, че не успявам да довърша нищо, аз..."
Въпреки, че не намирам основния си проблем, аз..."
Имам един тъп въпрос(изтесай това) след една година ТЕС - правилно ли е да правя един кръг с първата декларация и веднага след това с " Остатъчно" ? Много моля за съвети и забележки, благодаря
. Прави много кръгове (може и с различна НФ) , почвайки от 1 декларация, докато почустваш, че няма повече сваляне. Тогава прави "остатъчната" декларация или нова сродна декларация.Така ти се получава, защото си изчистила само един или два аспекта на проблема, не всички възможни аспекти. Когато ги изчистиш всичките, тогава ще си на 0.
Вслушвай се в себе си и на къде те води вътрешният ти глас, това е най-важното!

:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разстройство

Мнение от iglika »

благодаря , алиса, ще пробвам и ще докладвам. Как съм успяла да постигна нещо по моя начин? А за "тъп въпрос" не го разбирам - имах предвид, че е срамота след една година да не съм наясно с прост технически проблем.Вероятно съм била толкова тревожна, че колкото и да съм чела, пак нищо не съм разбрала.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

iglika
Как съм успяла да постигна нещо по моя начин? А за "тъп въпрос" не го разбирам - имах предвид, че е срамота след една година да не съм наясно с прост технически проблем.Вероятно съм била толкова тревожна, че колкото и да съм чела, пак нищо не съм разбрала
.
Това подчертаното е явен проблем, за теб. За това си направи няколко декларации с всяко от тези словосъчетания и ги изТЕСай! това ще ти помогне да продължиш ползотворно работата си с основния проблем.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

понеже стана ясно, че не съм имала резултати заради неправилно подреждане на декларациите, а ми се иска тия дни да наблегна на главата-гнева, моля помогнете ми да го разчепкам тоя пусти гняв. става дума за гняв: от комунистите, от простаците, от хора, които ми крещят, командват, не мислят идействат, както аз смятам за правилно, когато рибата не кълве и други подобни, така че всичко това е желание за контрол сигурно. дали да тесам всичко това едно по едно или да се гмурна направо в това желание за контрол директно с такава декларация. благодаря
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

iglika :
понеже стана ясно, че не съм имала резултати заради неправилно подреждане на декларациите, а ми се иска тия дни да наблегна на главата-гнева, моля помогнете ми да го разчепкам тоя пусти гняв. става дума за гняв: от комунистите, от простаците, от хора, които ми крещят, командват, не мислят идействат, както аз смятам за правилно, когато рибата не кълве и други подобни, така че всичко това е желание за контрол сигурно. дали да тесам всичко това едно по едно или да се гмурна направо в това желание за контрол директно с такава декларация. благодаря
Това пак го написа iglika :
Здравейте " колеги" и честита нова година ! дълго време ме нямаше във форума, но не съм спряла с ТЕС . Хубавото е, че темата вече почти не ми подхожда, защото не се чувствам депресирана.
Та последно имаш или нямаш резултата.На мен ми изглежда да имаш, което е чудесно, ама искаш още резултати, което е още по-чудесно-поне на мен така ми се вижда :oops: :D
А въпроса с гнева спроед мен добре си го разчепкала.Дали ще ги тесаш поотделно, или в една декларация дали ще почнеш с желанието за контрол, или ще го прибавиш в декларациите към гнева...ми то от теб зависи.Аз ако съм ще ги тесам поотделно после заедно.Иначе аз още през април първите неща дето ги тесах бяха нуждите, без нищо конкретно, само с декларации, съставени по изреченията на Иван, с една прибавка "огромната ми нужда от...", не че ги исТЕСах, ама май им понамалих потенцилите, по поносимо стана положението.
Да , според мен Иван е прав, най-добре е да хванеш едно нещо и да го докараш до 0 , и после към друго..ама докато го докарам до нула те изникнат още сто, дето е редно да им обърна внимание, затова някак се успокоих- е нула-нула, едно-едно, две-две..важното е че тормоза от мен към мен е понамалял..Ама това съм аз, аз така го чувствам, за теб може да е друго, така остава да пробваш..и после пиши
Благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор