Тревожно-депресивно разстройство

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Благодаря за съветите - не ме мързи и съм го доказала, защото се теся панякога и по два часа на ден.Тогава ще правя варианта, който ми идва отвътре, и моля ви не ми се карайте, защото имам сериозна причина да съм разстроена - не го пожелавам на никого.
Точно!Тесай сериозната причина и това дето не го пожелаваш на никого-вярвам ти че е така, но точно на това наблегни, щом то те вади от релси, тесай докато ти дойде да се смееш.Става!Само слушай какво ти идва отвътре и не се давай!Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Честита Баба Марта на всички и най-вече на Иван, Алиса, Никим, Параболоид и Маг, които се включиха да ми помагат. Ощи не съм за "ура", но ще бъде съвсем скоро , защото нямам вече главоболие, а изтръпване. Странно /за мен поне/ тръгнах от страх, през гняв и като стигнах до "плаче ми се" след време забравих за първоизточника. И вече ми се плаче за съвсем друго. Опитах с нуждите, но ми се видя неподходящо и добри че си прочетох записки от темата на Иван за нуждите и третия вариант, т.е. осъзнаване на нуждата и тесане на емоцията. Само че като работя за тази емоция ми се схващат ръцете и затова опитах едновременно - една емоция , но два различни симптома в една декларация. Какво ще кажете - предполагам опитай и ако действа- добре.И накрая знаете ли дали има случаи на повлияване или ,дай боже, на излекуване на аутизъм с ТЕС. Благодаря
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Има случаи на повлияване на аутизъм, не знам дали има случаи на излекуване. Доколкото съм чел аутизма се причинява от замърсяване на организма с тежки метали и токсини основно от ваксините. Като се изчистет тези тежки метали Ауризма изчезва. А прочистването от тежки метали става с глина, магданоз, ММС. Има и разни други методи.
Пусни си търсачка в Гугъл и чети.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Благодаря, Иване, но набългарски изчетох всичко за аутизма /пак ще погледна/, но това за което говориш не го открих. Ако имаш предвид да търся на английски, ще се затрудня, но ще се опитам с гугъл-преводач - дано успея , че не съм много на ти с компютъра.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

А с ТЕС- там да търся ли?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честита баба Марта и на теб iglika!
И вече ми се плаче за съвсем друго
Ето тук не разбрах какво си направила, работиш ли и как?
Сигурна съм, че аутизма може да се повлияе добре от ТЕС! Просто трябва да се работи според проявлението му и от близките и с конкретния "аутист". Да не говорим, че и диагнозата може да не е вярна! :idea:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Алиса, от твоите уста в божийте уши- да е грешна диагнозата, ако това въобще е диагноза. Забавих се с отговора, защото се зачетох и затърсих в гугъл и попаднах на мнение/ по-скоро за Асберген, че много велики личности са били с този синдром/. Не че се лаская моят внук да е велик, но ме смущава това рязко увеличение на децата аутисти в момент, в кйто се говори за деца индиго и разни други, за прехода на земята ни и всичко това не може да е случайно и да няма връзка едно с друго - но каква? А по повод моята история - ще се опитам да бъда по ясна . Започнах с страх от детството ми, минах през гняв и стигнах до плач, като до един момент ми се плачеше от унижение от този страх и всичко преживяно. После се прибави това , за което стана дума по-горе и направих комбинирана декларация от три причини за плач и ги редувах по точките.След това остана ясно само една от трите емоции- нужда от любов, която мислех че ще чистя по-късно - от нея ми се схващат пръстите.Сигурно съм хаотична -пробвах декларация с плач, самота , но двата симптома -главоболие и пръстите. Действо, но по бавно за главата.Ще видим утре.Ако не ми се схващат пръстите, ще оправя само изтръпването на главата, че ми писна от него!!!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

От коя от трите причини най- ти се плаче? А от коя ти изтръпват най-много пръстите? Вземи най-силно изявеното и работи с него, после с по-слабо изявеното, ако още го има.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разстройство

Мнение от iglika »

здравейте жива съм макар и до вчера да бях полужива - така ми се пада като не слушам Иван и се уплаших да се бухна в основния проблем с Метода на краткия филм Още ме боли главата и немога да се опавя с пунктоацията-ще ме извините Може би сега е момента да обясня че живея сама на село-избягах от сф като се разболях итази зима ми стовари битови проблеми т които се срутих пак - сама си поисках да легна от грип-като че ли това ще ми реши проблемите.|||||След това се върна миниеровия синдром-тесам го разбира се световъртежа и вече има ефект.Но от всичко това ми просветна че презцялото време съм севъртяла около основния си проблем - страх от спровяне с проблеми заради една напрегната за мен случка. И вече цял месец теся какво ли не кото ми се вижда виновно а май трява дазапочна съсслучкта. Прочетох пак за ТКФ и си направих декларацията -В.че изпитвам страх от справяне с проблеми Защото трябваше да намествам счупения крак на .... и от това изпитвам ..... и почти през цялото време си представях сцената.Забравих да кажа че през цялата време имах нужда някой да се погрижи за мен -защото ми етрудно да се справя сама следтази случка.Правилна ли мие ТКФ и въобще съвети и коментари моля
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Предлагам ти, да си по-конкретна
"Въпреки, че ме е страх, да подхвана ...конкретната случка..., аз..." Като изтесаш всичките си опасения, да работиш с точно тази случка ще пристъпиш и към самата случка с ТКФ. Тогава вече я работиш кадър по кадър.
:D Радвам се, че си жива!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

благодаря,Алиса, ще те послушам и ще действам, защото аз не се предавам.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Приемам закачката, след няколко дена като си прочета какво съм писала ще ми е смешно, но сега още не ми е.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: тревожно-депресивно разтройство

Мнение от ivangp »

iglika написа:И накрая знаете ли дали има случаи на повлияване или ,дай боже, на излекуване на аутизъм с ТЕС. Благодаря
Току що прочетох, че са докладвани 38 случая на излекуване на аутизъм с ММС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Христос воскресе, щастие и бързо оздраяване на всички, да сте живи и здрави - без вас няма да мога да се справя. Не знам защо, но моите приятелки, които се занимават с китайска медицина и билки никак не ме подкрепят. Затова вече ще пиша по-често - хем да докладвам, хем за морална подкрепа. Сега конкретно - Алиса правилно писа , че не се разбира какво съм правила. Ще се опитам да бъда кратка, но изчерпателна. Както съм писала по-горе преди години ми се случи гадна случка с голямо напрежение за мен и оттогава не издържам на напрежение, отговорност и т. н. Ще трябва някой ден да тесна това, че не мога да казвам "не" и това ми донесе беля. Уж дойдох да живея на село на спокойствие, а се съсласих на обществена работа, което ми идва в повече. Плюс тежката зима и в един момент аз започнах да си казвам "оставете ме на мира" и явно подсъзнателно съм поискала да се разболея- от грип- и някой да се погрижи за мен., а не само аз да се грижа за другите. И оттук ми светна, че всичкия гняв към хората, който толкова тесах / главоболието/ е от страх, че трябва да се справям с проблеми и това ми напомня случката. Спред мен грешка, че започнах "да разплитам пуловера" от единия край, вместо да се бухна в случкта с ТКФ. Алиса ме посъветва да тесам страха от ТКФ, което направих, но ми идва вероятно ПО "Искам да съм болна за да се погрижи някой за мен". И така, понеже имам време по 2-3 часа на ден за тес, мисла да правя сутрин това за ПО и след това различните симптоми с ТКФ - всеки ден по -малко, защото ако зарежа едно и започна друго, всичко се връща. Прочетох в кнгата на Г.Крейг има много подробно за травмиращи случки, само че там се следи емоцията, кято филмчето предизиква, а аз не яусещам, поне не силно. Но мога да следя резултата по симптомите - например схващане на ръцете. Цялата тази логорея беше, за да стане по-ясна картинката. И имам питанка- като не усещам емоция / а се сещам, че е страх/, добре ли е да визуализирам цялата сцена докато се тесам? И още - в декларацията дали да казвамВ.че изпитвам страх като мисля за ...... или това, което ми се върти в главата "В.че изпитвам страх от промлеми, които ми напомнят ........ Може ли съвети и мнения. Благодаря на Иван за информацията за аутизма и ММС - дано успея да го намеря. Детето ,слава богу, е с малко симптоми, а може би са други и все пак!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Тук във форума много ясно е описано как се прави ТКФ. Виж Допълнителни техники!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор