Как да помогна на снаха ми? ( рак на яйчниците)

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Вяра,ето че има светлина в тунела както се казва и това е все пак някакво начало.Вярвам,че светлината няма да се окаже влака който идва отсреща!:)
Всичко,ще се нареди както трябва,повярвай ми! :wink:
Бъди търпелива само!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Благодаря ти, Гена! Вярвам ти! :)
Per aspera ad astra!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

И бях много изненадана, когато в листовете с имплантите, които тя си пожелаваше прочетох: "Да пожелая да живея!". Бях удивена
Какви са тези импланти?
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

nikimm написа: Какви са тези импланти?
Не знам Ники. Все още нямам такова време да прочета книгата, която тя е чела. Авторката е Марияна Илиева. Ето тази е книжката:http://www.book.store.bg/p26764/tunel-s ... lieva.html
Per aspera ad astra!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

За имплантите... както и очаквах "заимствано" от Крион-няколко книги от медиума му Лий Каръл, които още чета. Та там се говори за пожелаване на ИМПЛАНТА (става дума за еднократен акт, при които, да бъдем пречистени с помощта на нашите водачи, от кармичния си урок и просветлени, така че да поемем осъзнати към собственото си развитие и извисяване.Импланта е индивидуален, според урока на индивида).
В такъв смисъл при снахата на Вяра наистина става дума за вяра и самовнушение, вероятно. Важното е, че се получава търсеният добър резултат!
Вяра, не търси предварително начин за второ включване, дай възможност на нещата да се случат естествено! Вече можеш това! :D
Радвам се за теб!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Alisa, да, еднократен акт било. Снаха ми каза, че за всяко нещо го прави само по веднъж. Може би аз не го обяснявам така както трябва. Изкривявам го, така да се каже, тъй като не ми е ясно изобщо за какво става дума. Аз мисля, че какъвто и метод на лечение да избере човек, дали ще е успешен се определя от това до колко той вярва. Мисля, че е ограничение да дадеш силата си на други същества, пък било това и Крион. Мисля, че за всеки има пътища по които да стигне до вярата и това е пътя на снаха ми. А след като повярва, вече е лесно. Енергията на мисълта се осъществява.
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

nia написа:Вяра,
От поста ти разбирам, че вярвяш на традиционната медицина, че в тялото ни съществуват „лоши клетки”, както и че химията забавя развитието им

Казвам, че вероятно е истина, че при хора преминали химио/лъче терапия след операцията и не ползващи други алтернативни методи, животът се удължава, в сравнение с онези, които не са ползвали тези методи след операцията. Не съм чела статистики. Съдя от познатите ми хора в единия или другия случай и от думите на лекари, като най-запознати със статистиката, според мен. Мисля, че за да казват лекарите: "Не лекува, но удължава живота", се базират на случаи. Какъв смисъл има да лъжат?
Последно промяна от vqra на 05 Окт 2011 18:34, променено общо 2 пъти.
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

nia написа:Знаеш ли Гена, аз прекарах голяма част от днешния си ден на компютъра с идеята да покажа:

че има за какво да обичаме и да се доверяваме на природата,

че природата не ни е враг и няма разумна причина да се опитва да ни убива,

че няма такава война природа срещу нас, (измислена и до такава степен насаждана с поколения, че дори не смеем да си помислим за обратното),

че природата ще направи всичко по силите си за да оцелеем, стига да не и пречим,

че природата – това сме ние,

и разни такива неща, на които се базират част от най-големите ни страхове, а от там и доста болести.

Дори само един човек да е разбрал какво искам да кажа, пак се радвам, защото знам колко различно се живее с този поглед над нещата. Знам, защото преди 2 години и аз бях замесена в гореспоменатата война и мога да направя разликата, а тя е ооооооооооооооогромна.
ОК, природата това сме ние. Съгласна съм. От този извод не следва ли, че ако ние искаме /подсъзателно/ да унищожим себе си, и щом ние сме природата, значи природата иска да унищожи себе си в този случай. А ако природата иска да унищожи себе си в този случай, какво смислено може да има в туморите?!!!! Въпросът ми е към всички.
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

nia написа:Как още не им намираш смисъла, бе Вяра, на тези програми?


Когато си изправена пред сложен за разрешаване конфликт, например, щитовидната се разраства за да усили метаболизма ти за да имаш много повече енергия за да го решиш по най-бързия начин (хиперфункция). Ти се справяш и влизаш в лечебна фаза, обаче конфликта рецидивира, и пак, и пак ... Тогава лечебната фаза зависва (не може да бъде завършена), ти стигаш до извода, че няма решаване този конфликт, и тогава за да не се измъчваш повече от липсата на решение, природата те вкарва в програма зимен сън, като занижава метаболизма ни за да можеш да понесеш по-леко неблагоприятния период (хипофункция) докато дойдат по-добри времена (откриеш средство за решаване на конфликта, като ТЕС например).
Да, но не виждам нищо смислено в унищожаването на щитовидната жлеза, тъй като колкото повече мозъка я унищожава, с течение на време, толкова повече чувствителността ти намалява. А изпаднала в този зимен сън, този мързел, който не знам как да го опиша, и без чувствителност, как ще успееш да нацелиш проблема си, след като откриеш ТЕС? Би ли разпознала от състоянието на зимен сън, спасението в ТЕС? Така без сетива, спяща, тъй като си пълен парцал без пълноценно действаща щитовидна жлеза, как би се излекувала, дори да дойдат добри времена и да срещнеш ТЕС, МЕС и т.н.?

Според мен в случай на зависващи конфликти, мозъка съхранява себе си като взема решение да премахне органа отговорен за чувствителността /щитовидната жлеза/ и игнорира конфликта по този начин, за да може да си върши останалата /по-важна/ работа на спокойствие.

Но не виждам нищо смислено и биологично в това, че мозъка произвежда антитела и унищожава жлезата.

Не виждам нищо полезно в една разядена жлеза, с което "природата иска да ти помогне"

Виждам едно несъвършенство на прородата, която в случая иска да се унищожи.

Съгласна съм, че има връзка орган - конфликт, но не и че следствията след конфликта са смислени и създадени от Природата, за да ти помогнат. Природата не е нещо извън нас. Природата сме ние и ние единствено можем да решим да се унищожим, или да живеем в хармония със себе си.
Per aspera ad astra!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

vqra
Alisa, да, еднократен акт било. Снаха ми каза, че за всяко нещо го прави само по веднъж.
1. човек не си го прави сам, а пожелава помощ, която му се дава отвън, според гнигите Крион
2. не се прави на парче (множество импланти на 1 човек, за различните неща), а едновременно и цялостно, според индивида, пак според книгите Крион
Може и аз да не съм обяснила добре...
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Най-вероятно аз не съм разбрала добре снаха ми, какво точно прави. Стори ми се доста далечна от мен материя. Поне за сега.
Per aspera ad astra!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Снаха ти работи по книга -модификация на оригинал, така че... :wink: Дала съм връзка към Крион в библиотеката и в доп. техники и подходи, всеки може да чете от там. На мен ми е много интересно, това, което е написано в книгите.
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор