ТЕС за перфектно тяло

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

ТЕС за перфектно тяло

Мнение от FrozenDREAM »

Здравейте, възможно ли е чрез тес да моделирам тялото си според предпочитанията си ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма невъзможни неща. Първо се приеми такъв/такава какъвто/каквато си и след това работи за моделирането. Визуализациите също ще са ти от голяма помощ.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Re: ТЕС за перфектно тяло

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:Здравейте, възможно ли е чрез тес да моделирам тялото си според предпочитанията си ?
Виж този клип:
http://www.youtube.com/watch?v=nWUTALa_190&NR=1

Изводите са за теб! :wink:
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

гена мерси, но мисля че няма връзка с тес по скоро става въпрос за това как човека е слайдвал(визуализирал) оздравяването си.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:гена мерси, но мисля че няма връзка с тес по скоро става въпрос за това как човека е слайдвал(визуализирал) оздравяването си.
Не е казано,че освен ТЕС не може човек да прави и визуализации и това да е нещо като допълнение за по добри и бързи резултати!
Малко ми звучиш като,не искам много да работя,а да имам много пари и постигна много,е няма как да стане това и не съм само аз който ще ти го каже тук!
Как ако не си представяш тялото което желаеш,ще го постигнеш дори и с ТЕС само?Не трябва ли да си го визуализирваш?

И по този повод една наскоро изпратена ми мисъл,от един човек който много уважавам:
Възможността се пропуска от повечето хора, защото е в работнически дрехи и изглежда като работа. T. Едисон :wink:
FrozenDREAM
Участник
Мнения: 52
Регистриран на: 26 Юни 2011 18:28

Мнение от FrozenDREAM »

гена според кой не мога да работя малко и да получавам повече пари от повечето хора ?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

FrozenDREAM написа:гена според кой не мога да работя малко и да получавам повече пари от повечето хора ?
Не се хващай директно за думите ми! :idea:


Как ако не си представяш тялото което желаеш,ще го постигнеш дори и с ТЕС само?Не трябва ли да си го визуализирваш?
Може би това бе по важният въпрос на който исках да ми отговориш!
Публикувай отговор