Стрии

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Rainbow
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Май 2007 20:41

Стрии

Мнение от Rainbow »

Здравейте,

Запозната сьм с метода ТЕС и сьм имала доста успехи с него до сега! Интересно ми е дали бих могла да премахна новопоявили се, още лилави на цвят стрии с ТЕС. Знам, че според Гари Крейг методьт помага за всичко. Но кожни лекари и козметички твьрдят, че това са белези които не могат да се премахнат. Има ли смисъл да ТЕС-вам стриите? В момента прилагам метода вьрху проблеми от психически естество и тази работа ми отнема доста време. Ако няма смисьл да ТЕС-вам стриите просто ще се примиря:-( Бихте ли могли да ми дадете сьвет как да подходя кьм проблема, примерно колко пьти дневно да ги ТЕС-вам, каква фраза итн.?
Благодаря предварително!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Възможно е да се премахнат стриите, но не мога да гарантирам , че ще стане.
Можеш да пробваш с фрази от рода на:

"Въпреки че аз имам тези стрии ........."

"Въпреки че тези стрии ме карат да се чувствам.....(както те карат да се чувстваш), аз ..........."

"Въпреки че не вярвам че мога да премахна тези стрии с ТЕС, аз ........."

"Въпреки че всички лекари казват че е неввъзможно да ги премахна и няма смисъл да опитвам, а те разбира се знаят всичко и никога не грешат :) , аз ..............."


И т.н. - просто използвай ТЕС върху всяка негативна мисъл която ти дойде на ум във връзка със стриите. Прави го по няколко пъти на ден -3 до 10 пъти. Или веднъж но тесвай всичко което ти дойде на ум поне за 30 - 60 минути.

Мисля, че в сайта на Гари Крайг имаше описан случай на премахнати стрии, но не мога да го намеря сега.

Помни- опитвай ТЕС върху всичко!
Какво ако досега не е правено, нали някой трябва да го направи за пръв път. Защо това да не си ти?
ТЕС-вай всичките си съмнения и давай напред!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Аз правих ТЕС за целулит и имах успех, но аз внимавам какво ям, пия много вода и веднъж на три месеца ми идва музата да спортувам. :)

Целулитът не изчезна напълно, но доста понамаля. Използвала съм само стандартната фраза.

Предполагам, че и за стриите ще помогне (едно момиче каза, че си е махнала кокоши трън с ТЕС), макар че честно казано, ако имам други проблеми бих ги тес-вала приоритетно тях, пък стриите после :)
Rainbow
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Май 2007 20:41

Мнение от Rainbow »

Благодаря ви много! Мисля да опитам около 2 седмици по няколко пьти на ден да ТЕС-вам стриите. Ако има дори минимален резултат ще продьлжа Иначе за кожни заболявания сьм си махала брадавичка с ТЕС, но чак за стрии не знам дали ще стане. Дано!
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Мнение от dejavu »

Arethuse написа:Целулитът не изчезна напълно, но доста понамаля.
И при мен така, но аз и не го правя упорито. Но определено с ТЕС резултатът за целулита беше по-добър, отколкото с тренировки. Бих казала, че с йога ефектът е сравним. Ама ми се иска да чуя от някой, че е помогнал за пълно махане на гадния целулит.
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Мнение от dejavu »

Rainbow написа:Мисля да опитам около 2 седмици по няколко пьти на ден да ТЕС-вам стриите. Ако има дори минимален резултат ще продьлжа Иначе за кожни заболявания сьм си махала брадавичка с ТЕС, но чак за стрии не знам дали ще стане. Дано!
Rainbow, махнаха ли се стриите? На мен не ми звучи невъзможно, особено при положение, че си си махнала брадавица!
kristinzog
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Мар 2011 11:41

Мнение от kristinzog »

На мен ми помогна ТЕС адски много за целулит, като се има впредвид, че принципно съм слаба но винаги съм го имала, дори като спортувах всеки ден и ядях здравословно. Интересното обаче е, че целулита ми се маха когато почна да правя Предизвикателството (и то за други проблеми несвързани с целулита) намаля толкова много, че само тук там имам вече и то трябва да го стискаш и сучеш да го видиш. Явно техниката много пречиства шлаките и затова ми се маха гадния целулит, иначе друго обяснение не виждам, след като дори не съм го ТЕС-вала него а други проблеми както казах преди това. Та това беше още един плюс от ТЕС-а ми :)

ПС . махала съм си пъпки и херпеси с ТЕС, веднъж и ечемик. Смятам че и за стрии ще работи.
Публикувай отговор