RECONNECTION- Повторно свързване

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

гената
Малко ми приличате като малки деца които се радват на новата си играчка.Ще е до време,като другите техники.Дано скоро прочетем някакви сериозни резултати и във времето да си останат такива.
Гена, миличък, дали това не беше казано от теб:
гената написа:...Не си ли прекалено сериозна и това да ти пречи за други неща в живота,човек трябва малко и да разпуска,да се посмее и откъсне от сивото си ежедневие.....
Нека не забравяме,че не трябва да губим детското в себе си!
...
Пак се изказваш като последна инстанция стояща над нещата...и мракобесно пророкуващ!
Ха изтесай се най-накрая, пък тогава драскай!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Алиса,сравнението ти с това преди време написано от мен в коя тема е и какво се пише в нея и какво се очаква тук да се прочете и открие от човек търсещ някаква полезна информация и помощ за решаване на сериозен проблем?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
versilna
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 02 Фев 2011 16:30

Мнение от versilna »

Има ли я книгата в нета на български, за да си я изтегля? Нямам търпение да я прочета!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ако я намериш свиркай!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

Гена миличък.
Има ли значение , след като в една тема пишеш едно и вярваш в него, в друга го усмиваш?!
Това ли осъзнаването за ТЕБ?!
Мисля , че от многото ТЕМИ дето се напъваш да коментираш , вече губиш кое къде си казъл , сопри се малко пич да не са запалиш моля те.
Гената си е Гената ама дразниш не само мен.:-)
Съвсем приятелски ти говоря а ми е остър тона защото не разбираш от намеци.
Алиса, ти е написала , цяла ферман в "твоята" тема , за нея не е присъщо да пише дълго и обяснително.
Дали не го е направила с най-добри чуства а :-)
Ако трябва не влизай известно време във форума знам ли но вземи мерки моля те!
Преди година го бе направил , защото се бе обидил , дали същото нещо не се повтаря , и ако се повтаря дали не е урока който не си ОСЪЗНАЛ?!
Последно промяна от Angel_K на 07 Май 2012 07:14, променено общо 1 път.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
горе на Медика дето прави РК , Ви сложих цената му за сеанс РК.
Ей така да си я имате:-)
Иначе най-накрая си купих книгата и на 2/3 я прочетох днес докато пътувах из БГ, тази нощ ще я довърша ако не заспя.
Но до тук впечатленията са ми , няма книга на която да съм се смял с глас и ревал след това , поне в живота ми досега.
И да плаках макар да съм мъж и в киното по някога плача:-)
За това и не гледам ТВ - шегичка , не е за това :lol:
Днес направих РК на приятелката ми има язва и я болеше 5-6.
Легна и се отпусна , 3-5мин. продължи , доста трудно ми бе да изключа все пак е любимата ми , но пак с номера от КС, взе че стана.
Интересното е ,че дясната ръката ми запари над корема и когато лявата бе до главата ?!
Та след РК , тя стана , и каза "Спокойно ми е някак си , и вече не ме боли... ".
Не е много но поне болката изчезна дали от РК , или от идеята ,че и помагам не знам.
Иначе вчерашния случай , ми каза ,че след като се е прибрала и било толкоз спокойно ,че си е взела душ , ММС и е заспала а пък аз чаках отзиви за ММС до 23ч.:-)
Но вече ми е за урок, ако се обадят , обадят няма да чакам;-).
Сина ми опитах да уча , защото чу ,че обяснявам на майка му по телефона за нова техника и поска да му покажа
Но не му се получи понеже бързаше да гледа Cartoon-a.
Който майка му най-накрая се съгласи с мен да го кодирам .?!
От "супер" филмчета го е страх да отиде до WC ако не свети на всякъде..
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ха- 60 лв. при това говори за 10 сеанса едно след друго, а Ерик Пърл, за 1 до 5 почивка до 1 месец и евентуално пак! Странна работа.
Аз като правя и усещам кога да спра, конкретния сеанс и поредицата от сеанси. Ръцете ми сами се заключват и обикновено преди това усещам плътността и заоблеността на аурата. До сега не ми се е налагало повече от пет пъти да прилагам РК. Обичайно (с малкия ми опит :lol: ) средно по 3 пъти и ми идва завършеност на процеса. Да видим в бъдеще какво ще се случва?!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

;-)

Мнение от Angel_K »

Да Алиса,
и при мен сам спира процеса.Досега не е бил по-дълъг от 5-6мин.
За сега не съм повтарял сеанс и не знам как е като повторя дали ще е по-силно или по-слабо като усещания за мен и човека при 2-3 -10ти сеанс.
Но не мисля ,че е от значение , просто съм се отдал на течението и каквото се случи аз само наблюдавам;-)
И винаги предупреждавам , че не обещавам нищо ,не знам какво ще усетят и къде , предпочитам да е изненада и за тях и за мен:-)
Няма да забравя 10г. момиченце от семинара , то просто се забавляваше и се смееше с глас , Ха ток , ха иглички , ааа топло ,докато правеше РК на Баба си.
Не трябва да забрявяме детското в себе си , как всяко нещо за нас бе интересно и ново и го изучавахме , без да имаме очаквания , сега ще стане това или онова.
Има ли прекалено УМ и не се получава :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Е, моите не са точно са точно 3-5 минути по- скоро 20-50.
Друго което забелязвам е, че с всеки следващ сеанс се работи с по-високо енергийно ниво на човека. Ако първият път е било по-близо до тялото и физическото, то следващия, е по-далече от тялото и включва и психиката, а още по-следващия път и много далече от тялото. Но с всеки е много индивидуално, все пак зависи от нивото на проявяване и на съществуване на видимите и невидими проблеми. Така го усещам. Но е забележително, колко са силни усещанията, колкото по-далече съм от тялото(физическа среща)!
И аз не обещавам нищо на никого, защото енергията сама си знае кое, как, кога, защо и колко.
Ума в случая е полезен с това, да наблюдава и отчита състоянието на енергията и индивида.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

Благодаря за споделеното.
Но за съжаление за сега не съм имал шанс да повторя камо ли потретя РК:-)
Затова и споделеното от Теб е ценно за мен!
Под "Прекалено много УМ..." имам впредвид , да имаш огромното желание да лекуваш , че ти лекуваш , че ей сега ще си представиш това , визуализираш онова и ще направиш чудо...

Не изключвам ума като анализатор и наблюдател:-)
Някой да има желание да ми направи REMOTE РК:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Пусни ми скайп на лични и правим! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

;-)

Мнение от Angel_K »

Alisa написа:Пусни ми скайп на лични и правим! :D
Здравейте,
Да кажа , жив съм след Реконекшън-а , защото някой четящ , темата ще си помисли този си даде Скайп-а на лични и замина:-)
Не е така , жив съм и в крепко здраве.
Благодаря на АЛИСА! Remote-а беше супер :?
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Въх Алиса ,да зема и аз ли да се Remote при теби. :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ми ти си решаваш. :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ачо и аз съм жива, което е по-интересното, при целия ми хал в момента, барабар с РК-то! :lol: :lol: :lol: Да, много интересно се получи от моя гледна точка. С Ачо за първи път правих РК, без да виждам човека на картинка, но го виждах като проекция- астрална, да речем и огледално, както установихме с него! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор