"Лечебният код"

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
kristinabell
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Сеп 2012 21:25

Мнение от kristinabell »

Може да изглежда малоумно... :oops: но не мога да разбера как да използвам теста,че да узная къде точно са проблемите ми....Виждам,че други чак са разбрали ,че са мързеливи... :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Кристинабел,ако правилно съм те разбрала :D В Спиралата.нет я има книгата--Целебния код,дръпни си я от там ,на страница 89 е това упражнение.Прочети цялата книга.На трета страница на тази тема Иван е дал още по-лесен начин на тази техника :D Пробвай и двата варянта :D и ако искаш пиши какво си усетила :D
tatiana
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Мар 2011 21:47

Мнение от tatiana »

kristinabell написа:Може да изглежда малоумно... :oops: но не мога да разбера как да използвам теста,че да узная къде точно са проблемите ми....Виждам,че други чак са разбрали ,че са мързеливи... :D
Теста може да направиш на официалния им сайт, ако ползваш английски (или някой от другите езици) http://thehealingcodes.com/. Можеш да се регистрираш, ако искаш, но не е задължително, за да направиш теста :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз говоря английски, но някакси не го видях този тест на сайта им. Я дай по-точен линк. Като кликна на него да отварям направо страницата с теста.
Последно промяна от ivangp на 20 Сеп 2012 23:25, променено общо 2 пъти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
tatiana
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Мар 2011 21:47

Мнение от tatiana »

Ето тук е на английски http://thehealingcodes.com/assessment/. А иначе, от предишния линк, който съм дала, може да се изберат версиите на различните езици (немски, испански, напр.), малко по-надолу на страницата са :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

OK. Направих го. Не ми допада как е структуриран. Т.е. не бих се доверил напълно на резултатите от него. Но за някои хора ще е добра отправна точка, тъй като всяка отправна точка ще е добра за човек, който не е работил върху себе си и сега започва да работи.

Препрочетох книгата и си припомних защо не ми е харесала първият път. Има ценни неща в нея но са скрити в много думи и ненужно разтягане на локуми. Това е моето мнение и впечатление. Не искам да го налагам на никой. Всеки да си решава за себе си.

В крайна сметка смятам, че употребата на метода може да е полезна, стига да се прави редовно, както е описано.

Не съм съгласен с ексклузивността му, както е представена в книгата.

Това е просто още един метод, който както и при ТЕС и ред други се насочва към работа със случки от миналото.
Прави се по няколко пъти на ден в продължение на седмици или месеци за да се постигнат трайни резултати.

На някои хора може да им допадне повече от ТЕС и това е нормално.
За всеки влак си има пътници.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

Вярно е ,че за всеки влак си има пътници:-)
Прав си и за локумите в 2/3 от книгата:-)
И "Кода на Иван" работи не по-зле от Лечебния Код.
Това поне забелязвам при мен а и не само;-)
ТЕСТа не съм правил , само го прегледах и не ми се стори, как да кажа МИРОДАВЕН:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Jasmina
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Сеп 2012 23:33

ЛК

Мнение от Jasmina »

И аз имам резултат:
болките в гърба ми намаляха значително на другия ден.
Като правих сеанса се прозявах много?Нормално ли е?
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Re: ЛК

Мнение от Angel_K »

Jasmina написа:И аз имам резултат:
болките в гърба ми намаляха значително на другия ден.
Като правих сеанса се прозявах много?Нормално ли е?
Нормално е споко :wink:
От енергията е , аз понякога и заспивам и това е добре.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

ivangp написа:За прокси ли говориш? Ако да, става! Просто си представи, че си другия и действай!
Направен в Прокси на канарчето (болеше го сакатото краче и не можеше да се подпира на него) ЛК подейства чак вечерта. Днес е добре, подпира се на крачето, кълве семенца.
Правих го и с прехвърляне - ефектът беше краткотраен. Но това не значи, че грешката е в телевизора на ЛК :D
При мен ефектът беше приятен - спах без да се събуждам чак до 7.10 сутринта, сънувах много интересен сън (мистериозен чужд мъж ме ухажваше; в края на съня ми подари една луксозна кола).

Не съм у ред, да си знаете :lol:
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

ЕМОЦИЯ , кой казва кое е правилно и кое не :-)
Радвай се на живота и хич да не ти пука :D
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Емоция, коя версия на ЛК прави. Oригиналната или тази, която аз предложих?
Последно промяна от ivangp на 03 Окт 2012 18:52, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Иван, направих оригиналния Код; сега ми предстои да го правя та нищо не ми пречи да опитам и твоя вариант и да пиша по-късно.
Правих го в Прокси отново за канарчето - ефектът при е значително по-бърз и траен от този с прехвърляне.

Ангел, направи ми впечатление, че за втори път в този форум споменавам "правилно извършване на техниката". Не изкоренявам това убеждение за правилно и погрешно!

И друг много бърз и дълготраен ефект имам с ТП. Само два дни го правих за един гняв - ужасен, идвало ми е да блъскам и бутам хората по улицата за най-дребното, да троша предмети. След ТП веднага се уталожи, дори повече - изчезна. Подсилих с Джел от есенциите на д-р Бах. Чувствам се много добре.

Да добавя, че слънчевият сплит е наистина особено място - там слагам напр. поилката на зайчето, лекарствата и т.н. преди да му ги давам, придържам ги с две ръце и ги благославям. Имам чувството, че благословията преминава в тях.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Иван, направих твоя ЛК. Засега ефектът е при мен - изчезна постоянното напрежение от стрес и усещам мястото като кръгло, хладно и бяло петно. След малко ще го направя в Прокси, че изкукуригах от старание. :D
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

ТП какво е? Разсеях се.
Публикувай отговор