"Лечебният код"

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ако има грандиозни успехи при другите, това автоматично ще ми даде надежда, че ще има и при мен, ако при мен има успех аз ще дам надежда на другите и не на малко мои близки им говоря за тези техники, не искам да пазя нищо само за себе си, ако успея да помогна на някой друг това ме прави адски щастлива, усещането е страхотно!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами имено де, успехите, за които си чела, ти дават надежда, а неуспехите при теб разочарование. Всъщност успехите при другите нямат никакво значение, ако при теб няма успехи.
Ако при теб няма успехи и при другите няма успехи, ти си казваш, ето никой не успява, значи това не работи. Техниката е скапана.

Ако при теб няма успехи, а при другите има, си казваш, нещо не е наред с мен. Трябва да отида при някой да ме научи, трябва да чета повече, неспособна съм, некадърна съм, недостатъчно ....нещо.... съм.

И в двата случая все не си доволна или от техниката или от себе си. И това е защото ти нямаш успехи. Нямаш ли успехи, успехите на другите всъщност те правят още по-нещастна. Може времено да ти дават надежда, но в крайна сметка, нямаш ли успехи ти, всичко друго губи значение.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Само че аз ИМАМ УСПЕХИ! :) Ако при другите има, а при мен няма, моят извод е, че трябва да повтарям повече пъти всяка една техника, усещам някакси, че в един момент всяка една техника започва да работи, нещо сякаш се отпушва, дори в началото да не е проработвала както трябва...Възможно е първите пъти да не подейства и е изключително важно човек да не се отказва и да пие много вода, водата е голям фактор, според моя опит...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Я как смени тона.:)
Каква разлика от:
Bastet написа: До момента резултат нямам, дано утре нещата са по-добре или ще се наложи да дам една камара пари за операция и всички техники ще отидат по дяволите...Извинявам се за гневния си тон , но ми омръзна да чета дълбоко-оптимистични прогнози за техники,а никъде не виждам някой реално да е излекувал нещо сериозно...
Защо забрави за тези резултати предния път, когато пусна горния пост, ми е въпроса?
След като имаш резултати това, което цитирах се обезмисля. :roll:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Мисля, че е ясно защо смених тона, ами от радост че котето ми се оправи и не се наложи да давам 300 лв за операция...Ето,аз предоставям реален резултат ,а не празни приказки...Да не забравяме обаче , че още три жени работиха от разстояние за котката и те също са спомогнали до голяма степен. От твоя код си намалих апетита и премахнах една умора, която имах, до тук добре..Сега продължавам експеримента с ЛК и твоя код за обрив на друг човек. Щом имам резултат ще пиша, но не по-рано от утре по същото време, за да сме сигурни че вече е подействал ( освен ако обривът не изчезне по-скоро).
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Bastet
котето ми се оправи и не се наложи да давам 300 лв за операция...
Аааа, какъв аспект!? Хайде под ножа и него!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Bastet написа:Ето,аз предоставям реален резултат ,а не празни приказки...
Празни приказки са за тези без резултати, в чието число бе и ти преди няколко дни. Ако обаче никой не пишеше "празни приказки" ти щеше ли да правиш тези техники. Ти явно не искаш да разбереш какво се опитвам да ти кажа, или разбираш, но бягаш по тъча. Все едно.

Освен това поне 3 жени са правили прокси.
Ти откъде знаеш, че не са повече?
Също нещо, върху което да помислиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ами наистина не разбирам какво се опитваш да ми кажеш, давай направо, няма да се обидя :) За мен важното е да има резултат, онзи ден тепърва започвах да правя ЛК-ве за котката и бях изправена пред неизвестността и се надбягвах с времето, за да го спася, също така четейки повечето теми,те са доста разводнени, а ми се иска ( без да го налагам) в темата ''резултати и мнения'' да има повече и по-конкретни резултати, които да са ясно назовани. Не знам дали повече хора са действали от разстояние, предполагам , че щяха да драснат някой ред , за да ме уведомят...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Когато ТИ нямаш реултат, ти не казваш = АЗ нямам резултат, ВСЕ ОЩЕ, а си готова да захвърлиш техниките (кои не е ясно) защото ТЕ не работели, и ТЕЗИ дето пишели, че работят лъжели.

Когато ТИ имаш резултат си щастлива и ТЕХНИКИТЕ изведнъж проработват и благодариш на всички, които пишат за тях и ги правят.

Всъщност всичко опира до теб, а не до ТЕХНИКИТЕ, ТЕЗИ ДЕТО ПИШАТ ЗА ТЯХ и т.м.
Това ссе опитвах да ти кажа. Да не проклинаш и възхваляваш техниките и другите хора, а да разбереш, че всичко си идва от теб.

А други са правили прокси без да пишат, аз знам за поне един.
Защо смяташ, че трябва да те уведомяват?

Правиш предположения, а ги заявяваш като факти. И върху това исках да ти обърна внимание.

Ето ти го ясно и директно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ми не мога да се съглася с теб, аз искам да видя, че има резултати при други, за да си дам надежда, че и при мен ще действат, вече го казах...ВАЖНО е да се пише за резултатите,ако има такива! Ето след моя успех с хашимотото много жени със същия проблем се свързаха с мен да ме попитат какво точно съм правила, за да го премахна и после нито една не писа че също се е оправила, което е тъжно...В момента ползвам само ЛК и твоя вариант на него, работих за обрив на друг човек и днес той споодели че обрива е намалял, като съм правила ЛК по-малко от 3 пъти както е по книга...Сега ще продължа да правя и за други проблеми и ще пиша в резултати и мнения,...
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Когато ТИ нямаш реултат, ти не казваш = АЗ нямам резултат, ВСЕ ОЩЕ, а си готова да захвърлиш техниките (кои не е ясно) защото ТЕ не работели, и ТЕЗИ дето пишели, че работят лъжели.
Никога не съм казвала,че някой лъже относно успешен резултат, казвам само ,че виждам малко резултати и ми се иска да има повече такива. Разбира се че съдя по себе си дали дадена техника действа или не,аз нямам доказателство , че при някой друг наистина е подействала, но това не значи, че имам съмнения относно някой , който се е похвалил, просто не виждам резултати относно по-сериозни заболявания, а това е важно според мен. Или хората в този форум не действат усърдно , с която и да било техника, защото са стресирани и шокирани от диагнозата и са се оставили в ръцете на лекарите или има нещо друго ,което за сега не мога да разгадая - защо в даден момент и на даден човек действа, а в друг момент на друг човек не действа? Всъщност много е просто всичко - нека всеки който работи за някакво заболяване да сподели за това в ''резултати и мнения'' кога започва да работи, за какво и по колко пъти и след няколко дена да даде ясен и отчетлив резултат. Ако няма яснота по работата с техниките и резултатите, пак стигаме до празните приказки, които понякога са много приятни, но не ни лекуват от това за което всъщност сме тук.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На времето имах един съученик във военото училище, който беше цар на това да прикрива някой, който е избягал от училището и не се е върнал навреме за проверка. Като го питаха къде е еди кой си, той започваше да говори разни несвързани неща, които първо вбесяваха проверяващия, но след време така го изтощаваха от опити да навърже това, което му се казва в някаква логическа последователност, че той се отказваше да пита повече и само казваше липсващият да му се яви незабавно щом бъде открит. Като се прибереше избягалият се явяваше на офицера и му казваше, че е бил заспал в класното или нещо от сорта. Офицера не го разпитваше повече защото вече бе разбрал, че е безмислено да се опитва да го опровергае с логика и просто бе доволен, че курсантът е жив и здрав и налице. Та на избягалият по този начин му се разминаваше арест или друго наказание за това, че е избягал.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Айде и аз да цопна в темата най-сетне.
Правих веднъж кода, веднага подейства. Правих го джаста-праста, без още да съм чела за молитвата, само с намерение и позициите, които видях в клипчето. Сега прочетох по-подробно как е дадена техниката. И започвам експерименти.

Някой пробвал ли е да мисли за негатива, докато държи позициите?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

mayadob написа:Някой пробвал ли е да мисли за негатива, докато държи позициите?
Нарочно- не, но те понякога се опитват да се шмугнат на челна позиция, докато държа щастливостта. После се предават и отстъпват.
Защо ти е да ги държиш, би се получило нещо като фокусиране, преувеличаване и унищожаване, като при Седона, ЕТ и сродни, ама по- сложно?
:roll:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Аз първия път така го правих като се фокусирах в негатива, защото мислех, че това е правилния начин и не помня много какво се случи, май не забелязах някаква особена промяна.
Публикувай отговор