Психосоматичнo декодиране

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Рейки ползвам, но не със символи или с каквито и да е други ритуали. Рейки = енергия. Енергия ползвам. :)

Огнян, явно ти е показал някаква своя версия на РК с която не съм запознат.
При оригиналната РК описан от Ерик Пърл няма такива установени положения на ръцете, т.е. може да има всякакви положения на ръцете.

Както сам можеш да видиш от постовете на Силвия, всяка нова подробност я обърква.

Важното е че си намерил свояй начин, който работи при теб.
И доколкото разбирам Огнян е показал своя версия, в която няма инициация, а има някакъв вид активиране на енергийните центрове в дланите и всъщност строго технически погледнато не ти е показал РК, а нещо друго което използва същите принципи и е смесица от РК, КС и някакви други техники, подходи, методи.

Няма никакво значение как ще го наричаме (това, което ти е показал), важното е че работи за теб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Силвия, приеми болеста на котката си и спри да се опитваш да й помогнеш да оздравее. Приеми възможността за смъртта й и ако искаш се опитвай да й помагаш да си отиде в мир. Аз мисля, че имено това приемане и отказване от досегашната ти цел ще е урок и лечение, от което, ти лично се нуждаеш.
Последно промяна от ivangp на 12 Юни 2013 14:11, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Приела съм , че ще я загубя все някога , но не приемам , че се мъчи , и че може би ако в съвсем самото начало го бях махнала , нямаше да се стигне дотук ...
И също " не приемам " , че успехите ми с техниките са незначителни до момента .. не само по отношение на котката , но и по отношение на децата ми и на мои проблеми също :( Това ужасно ме фрустрира , защото четейки примери от форума , на някои хора им се получава много бързо и лесно и от първия път , и често , а аз все упорствам и съм дисциплинирана , а резултатите не ме възнаграждават особено... :(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами приеми всичко, което не приемаш. :)
Парадоксално е, но често това се оказва ключа за бараката.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Силвия, не е нужно котката да се мъчи, заведете я на лекар да я оперират, това мисля, че е напълно възможно!!! Ще изрежат тумора и ще се оправи, нали не е много стара, на колко е ?Не прави грешката да я евтанизираш преди да си се потрудила и да си положила усилия за нея, умолявам те не го прави. Сега ще направя една РК за нея, а ти я заведи на лекар. Не се занимавай повече с други техники , прави само РК с ръцете ти по цялата и дължина на около 15 см без да се втелясваш, просто го прави и не чакай нищо, но я заведи на лекар!!! Рк спира да действа когато човек е силно-вкопчен в резултата или е притеснен. Действа когато няма очакване и напрежение, за това се отпусни, ще помагам сега и аз.
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Ветеринарен лекар съм самата аз , но не практикувам от години , понеже работя като контролен орган по храните нямам кабинет . Иначе я водих при 2-ма колеги , единия каза , че туморът е много злокачествен и ако се махне , ще почне бързо да расте и ще се пръсне , т.е. по-лошо . Втората колежка я гледам , че също се " назландисва "( не ,че я обвинявам де ) , та взех решение , ако ми предостави кабинета аз сама или с нейна помощ да пробвам да го махна , така и така нещата се вижда накъде вървят ..
Проблема е , че туморът е захванат за коремна стена , т.е. трябва да се махат част от мускулите на коремната стена и не се знае докъде е стигнал , ако е влязъл навътре в кухината е сложно ..
Ако един тумор не се махне цял , той почва да расте още по-агресивно , раната не се затваря и става страшно ! Работя по нея , но съм на работа и през деня няма как , вечер и сутрин пробвам . Пробвам и с РК , опитвам да не очаквам резултат , но .. Нямам време да тесам всичките си емоции около ситуацията , което също е проблем .
За евтаназия не съм навита , колкото и нехуманно да звучи ... Според мен надеждата трябва да умре последна ...Иначе котката е на 12 години , не е много млада , но може още да живее :)
Благодаря ти , Bastet , за помощта !
Исках някой да помогне с КС , не знам защо съм се вкопчила толкова в тази техника !
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Споко, ще работя и с рк и с кс, на еидн приятел котката е на 14 г и я оправиха от тумора, ама той я води по човешки болници и рентгени, когато човек има желание намира начин. Най-добре ела в Сф в ЦВК или Син Кръст,много са добри, и мои котки са спасявали с малък шанс за живот.
Публикувай отговор