Психосоматичнo декодиране

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
вибрационални терапии
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 14 Май 2013 18:51
Местоположение: Испания

Мнение от вибрационални терапии »

Подсъзнателно Силвия знае много добре къде са проблемите. Именно тя консултира за тумора на котката...не някой друг..
Детето чувства че му се отнема това което му принадлежи—близостта на майката, която от своя страна има нужда от закрила , у възможност да бъде кърмено когато му се доще. Но истинският проблем е състоянието на майката. Тя е объркана,чувства вина и яд поради ситуацията която я довежда до решенията които св вижда принудена да вземе.. Детето само попива тази емоционална атмосфера
Ако Силвия затвори очи у се види самата себе си след пет години, ще знае дали трябва да помисли за разрешаване на дилемите. Само от нея зависи ...
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Ами ситуацията е такава , че единственото решение на проблема ми( според мен ) е в настаняването ни в самостоятелно жилище , отделно от родителите на мъжа ми и от моите родители . Тогава просто няма да има намеса от страна на баби и дядовци , които изземват ролята на бащата ( мъжа ми ) и той ще бъде принуден да поеме отговорност . Но финансово това за момента ми е невъзможно .
Мъжът ми също има огромна вина за бездействието си , но аз не мога да променя психиката му и да го накарам да почувства по-голяма нужда да бъде повече със семейството си .
Опитвах да изчистя гнева си към майка му и сестра му с ТЕС , но ако за момент успявам да го потуша , после в определени ситуации пак избухва .
За момента решението , което съм взела е да бъда просто повече време при родителите си , т.е. да не съм в " окото на бурята ", т.е. там , където са дразнителите ми ( макар , че желая да съм съвсем самостоятелна и да си живея наистина отделно ) . Не , че отричам нуждата и ползата от баби и дядовци , но в случая родителите на мъжа ми ( не с лоши намерения ! ) просто изземват доста от функциите на сина си и не искат да осъзнаят това или съзнателно компенсират неговото безотговорно отношение . И аз изпитвам гняв и към тях ( макар , че реално ми помагат ) , и към него , че не предприема нищо за да поеме своята отговорност .
Та това е ...
вибрационални терапии
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 14 Май 2013 18:51
Местоположение: Испания

Мнение от вибрационални терапии »

За да стигнем до тук използвахме методологията на Dr. Hamer. Открихме конфликта, взаимната връзка и причината.
Но той не показва на пациентите как да разрешат проблемите си. От тук нататък биха могли да се използуват останалите методи които изброих в началото.
На съзнателно ниво Силвия не може да разреши проблема. Ако можеше щеше вече да го е направила отдавна.
Начинът е да се работи с подсъзнанието„ Разрешението е там.
Нямат значение съпругът и родителите. Само има значение Силвия да е в душевно равновесие, спокойствие и кохеренсия. Когато и се помогне да опознае цялата ситуация, тя ще застане на нова позиция, в тази така да я наречем равновесна система състояща се от членовете на семейството. Променяйки своето виждане, мислене, чувства и действия, съответстващи на вътрешното и спокойствие автоматично останалите членове нямат друг изход освен да се променят или да изчезнат от нейното полезрение...
Говоря за Силвия от трето лице, за да и позволя да се види от вън и да прецени като режисьор на филм коя сцена следва....
Не мога да провеждам терапия пишейки по 5, 10 реда.
От разстояние също е сложно, но не невъзможно.

Силвия, ако искаш и се чувстваш готова мога да ти дам насоки по телефона, Не е точно терапия, но поне ще имаш представа какво се прави, какви са резултатите и ако искаш помощ как да я намериш...
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Това е ''големият въпрос'', как да се работи с подсъзнанието и да се промени заложената там програма за ''самосъботаж''?
вибрационални терапии
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 14 Май 2013 18:51
Местоположение: Испания

Мнение от вибрационални терапии »

Не трудно. Има множество техники и на пръв поглед може да изглежда претрупано от информация.
Скоро всички които желаят ще могат да ги прилагат и сигурно ще се изучава в училище.
Затова търся време и възможност да дам семинари в София. Ako e добре обяснено бързо се разпространява. Много е важно да се разбере и не механично да се повтарят техники чути, недочути.
Когато се разберат принципите, не трудно човек сам да си изработи техника...
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Да се изучават в училище звучи твърде оптимистично, мисля, че световната тенденция е тотално оглупяване, разболяване и дезинформация на човечеството, с една дума -геноцид. Но пък от друга страна доста хора започват да се пробуждат...
вибрационални терапии
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 14 Май 2013 18:51
Местоположение: Испания

Мнение от вибрационални терапии »

В Куба, Франция и Перу вече е университетска дисциплина. Германия и Испания са следващите..
Тук един подарък от Dr. Hamer - подарък от господ (вие знаете, първата му специалност е теология)- оригиналната песен “Mein Studentenmädchen” от книгата “Die Archaischen Melodien”:

http://www.youtube.com/watch?v=f8cw5ZMi ... r_embedded#!



И следващото видео е интервю на Dr Hamer във връзка с Биологично разумна музика на немско/ италиански:

http://www.youtube.com/watch?v=KMWNQzBE ... r_embedded#!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Sylvia
Пробвах иначе КС , много ме запали тази техника , щото бързо изглежда да става , но не " усещам " никакво еуфочувство , само празно от мисли пространство
Не е задължително да имаш положително до еуфо- чувство!!!
Друго- щом имаш много да се чистиш преди ПРОКСИ, значи имаш много да се чистиш. Ами ЧИСТИ СЕ! Нали знаеш че децата попиват и отразяват нас и ако ти си ОК и детето ще е много по- ОК! :D
И пак- може това да е свободният избор на котето ти! Уважи го и го приеми, а с това може и да го излекуваш :wink:

вибрационални терапии знам, че нямаш такова намерение, само се опитвам да ти кажа, как изглежда отстрани, за да ти е от помощ, все пак ще продължаваш да работиш с хора. Успех!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Вибрационални терапии , писах на лични , ако желаете можем да се свържем чрез скайп .
Имах впредвид , че имам да чистя отношението си към котката , т.е. това че не съм безпристрастна към загубата й , а и освен това чистя едни мои други болежки от доста време и докато чистя тях ( и не се справям засега ) все изскача по нещо ново и спешно . :(
Тъкмо по едно време ми идеше да захвърля всичко , щото просто нямах ефект от нито една техника напоследък , нито от ММС-а и онзи ден синът ми за пореден път вдигна 40 С , въпреки антибиотика, който пиеше от ден и половина . Антибиотиците достигат ниво в кръвта за около 48 часа , но все пак вече трябваше поне малко да е подействал и температурата му поне да е по-ниска .и да я вдига по-нарядко . Та дадох и противотемпературно и почнах да го почуквам по точките , докато спадне , за да не заспя и така няколко обиколки . Оттогава не е вдигал никаква температура :D Всички мислят , че е от лекарството , обаче преди ТЕС , той си вдигаше и то през 4 часа . Когато антибиотиците почнат да действат инфекиите и симптомите им не изчезват изведнъж , а постепенно се разрежда температурата , и стойностите й стават по-ниски , но ПОСТЕПЕННО ! Та мисля , че този път успях с ТЕС ! :D
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Вибрационални терапии,
ще изкажа само лично мнение моля да не ми се впрягаш.:wink:

Първо самият ти никнейм не е случайно избран :wink:
Второ , първо казваш ,че техниката не е проста и са няколко книги , после казваш ,че лесно се променя подсъзнанието :idea:


Някак си не знам защо не си падам по супер сложни техники , ако искаш за мързел го сметни но от практика установих ,че простите неща като ТЕС , Лечебния Код, Възобновяване на връзката ...например се учат бързо и не са в 5 книги или 10 или пък като РЕЙКИ да те инциира някой си богоизбран след това да минеш 2ро , 3то ниво ... ай мерси на такива техники:-)
Всички техники който се нищат в този форум се учат или от книжка или от семинар и са за земни хора.
А самият ти ник не нявява такива идей , според мен просто правиш реклама на техника която само ТИ можеш и надали някой може да се справи сам...
Това е моето лично мнение от прочетеното до тук :!:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Уважаеми Angel _K,
''Вибрационални терапии'' няколко пъти обесни, че помага основно в много тежки случаи, при които всички други методи, стандартни и алтернативни не са дали резултат! Никъде не е казано,че тя като терапевт трябва да е нон-стоп на главата на пациента и да го води за носа, тя може просто да го насочи сам да намери пътя и не забравяй, че когато говорим за рак нещата стават наистина сериозни, до сега познаваш ли случай в този форум или другаде, при който с всички коментирани тук техники някой да е излекувал рак???
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Доколкото помня една жена беше писала във форума, че се е излекувала от рак
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Така ли? И с коя по-точно техника? :D А има ли качени епикризи и изследвания като доказателство? В противен случай всеки може да напише всичко...
вибрационални терапии
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 14 Май 2013 18:51
Местоположение: Испания

Мнение от вибрационални терапии »

Май не съм подходяща за този форум. Моля за извинение и ви желая успех.
Никът ми е умишлен, това е името което носи една от страниците ми в Интернет.У
Да се учиш да свириш на пияно също е продължително у изисква да добием техника, но да свириш е лесно: затваряш очи и оставяш да излезе мелодията която звучи в теб.....
Даниела
Последно промяна от вибрационални терапии на 05 Юни 2013 11:26, променено общо 2 пъти.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

ХАХ

Мнение от Angel_K »

:o

Макар поста ми да почва с молба да не се приема лично и да завършва със същия призив има обидени.
Въпроса е защо :?:
Bastet , не знам теб какво те засегна моето мнение?!
Смятам ,че всеки е свободен да изразява мнението си , както и да не задължава другите да споделят мнението му.
По тази логика , аз не вярвам на всеки който каже АЗ ЛЕКУВАМ РАК.
И ще ти кажа и защо , защото съм се сблъсквал с РАК не еднократно и знам ,че хора в това състояние се хващат и за сламка.
И начина по който Даниела обяснява техниката ми е прекалено завоелиран поне на мен. :wink:
И не обичам когато някой няма какво да каже да ми пише цитати:wink:
Това се нарича "Бягане по тъч линията" :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор