Как да тесаме децата

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

По принцип съм съгласна с разсъжденията ти, но не смятам, че е толкова "нормално" да боледуват децата. Не повече от това да са дебели, нещастни, депресирани, късогледи и прочие. Както и възрастните, впрочем. Тия неща са нормални, тоест доста разпространени са. Ама не мисля, че би трябвало да са така. И не се паникьосвам, даже аз като боледувах миналата седмица тъкмо си помислих, че явно имам нужда да се изчистя. Освен това имах нужда от почивка, е, добре си починах :roll: Но с това го свързах моето разболяване и много се надявах детето да не го хване, защото аз свалих 3кг :shock: Но и детето и баща му го хванаха, макар че е доста по-леко от мен за щастие. Както и да е. Не драматизирам и не се паникьосвам, просто не искам да е болен.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Да Иване, след като писах днес във форума си мислех точно това - да подкарам директно подутия лимф . Смятам да пробвам с прокси под два варианта:
1. Аз съм Маги и че примерно нещо ми има на лимфа - казвам го съвсем условно
2. Аз съм лимфа, който страда и така.
Ще пробвам тази вечер и утре ще видя какво става.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Три дена преди заспиване правих прокси на дъщеря ми за сливиците и лимфите. Резултатът от това беше, че секретите поспряха от носоглътката, сънят й се подобри, сливиците й бяха се редуваха, ту едната беше по-подута , ту другата. От два дена не й правя нищо и виждам , че нещата се връщат (пак кашлица сутрин, удебелиха се сливиците и лимфите). Когато работя с нея правя ПРОКСИ за нея самата, като отделно правя ПРОКСИ и на сливиците и отделно на лимфите. Интересно е, че когато й правя ТЕС и си я представя пред мен, наистина виждам проблемните й зони. Това просто улеснява работата. Интересно е обаче, че след два дена, нещата се връщат , т.е. резултатите ми не са много постоянни. През това време обаче тя ходи на детска градина , среща се и с други деца, с които наистина си обменят какво ли не. Другото, което усещам е, че тя като че ли има нужда от това си състояние, някакси като че ли гради "стените" на имунната си система, все пак е на 2 и половина.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпреки че имам нужда от това състояние за да изградя стените на имунната си ситема аз ............и избирам да постигна същата цел без тези болезнени състояния.
или нещо ото този род. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Arethuse написа:По принцип съм съгласна с разсъжденията ти, но не смятам, че е толкова "нормално" да боледуват децата. Не повече от това да са дебели, нещастни, депресирани, късогледи и прочие. Както и възрастните, впрочем.
:)
Вълната е изградане от върхове и спадове, а не само от върхове или възходи.
Всичко е дуално. За равновесието в природата са нужни и негативи и позитиви. Колкото и да не ни харесват негативите, те са нужни и не можем да ги избегнем, а само да ги приемем.
Номерът е да не се страхуваме от негативите, да не преувеличаваме значението им. Да не чертаем мрачни картини на ужасно бъдеще и така да създаваме вторични, третични и т.н. проблеми. А да помним, че всичко е част от един кръговрат и че ще отмине.

Има една стара приказка, за баща който подарил на сина си пръстен, на който било гравирано - И ТОВА ЩЕ ОТМИНЕ. И му завещал да поглежда пръстена всеки път когато се чувства нещастен и в безнадеждна ситуация, както и когато е супер щастлив.

Според мен тази идея е страхотна. Поддържа правилна перспектива в живота.
Последно промяна от ivangp на 31 Май 2010 22:09, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Да ще опитам тази вечер и с това ! 8)
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

"Въпреки че имам нужда от това състояние за да изградя стените на имунната си ситема аз ............и избирам да постигна същата цел без тези болезнени състояния."- ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ ИВАН.
Резултатът е, че едната сливица е 2 пъти по-малка от вчера и секрети има, но тази вечер ще има втора серия и ще видим утре. Допълвах и с други неща като прокси, но това предложение горе ми беше основно.
Публикувай отговор