Изчистване на чакрите и когато ТЕС не работи.

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Изчистване на чакрите и когато ТЕС не работи.

Мнение от neafeya »

Намерих 2 клипчета(на английски),които на мен лично ми помогнаха и реших да ги споделя с вас.
тук итук
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Малко инфо за точките по тялото.
тук
Assen
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Сеп 2008 13:00

Re: Изчистване на чакрите и когато ТЕС не работи.

Мнение от Assen »

diorella написа:Намерих 2 клипчета(на английски),които на мен лично ми помогнаха и реших да ги споделя с вас.
тук итук
Всичките са много полезни, ползвам ги от известно време.
malina

Мнение от malina »

пробвах тези клипчета защото съм си поръчала книгата но все още не е дошла... особено при второто и то след края нещо странно се случи незнам какжо означава но кум края почти започнах да се чувствам много зле отпаднала все едно че кръвното ми рязко падна и едно неприятно чувство премина през стомаха ми... незнам как какво се дължи ... не би ли трябвало да ме накара да се чувствам по- добре?
WinKam

Много добро упражнение

Мнение от WinKam »

Отначало като почнах с тес емоциите, върху които работих излизаха на повърхноста се получаваше силно напрежение или главоболие. Знаех за почистването на чакрите но го правих рядко. После започнах да ги почиствам всеки ден, след като приключа с дневните тес серии или преди да си легна. Забелязах че се чувствам много по-добре и по-леко. Упражнението когато се прави вечер преди лягане наистина почиства всичко събрало се на енергиините центрове(чакрите) през деня. Препоръчвам всеки,който се занимава с ТЕС, да си го прави накрая на деня, преди лягане!

Кажете как се отразява и при вас!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

malina написа:пробвах тези клипчета защото съм си поръчала книгата но все още не е дошла... особено при второто и то след края нещо странно се случи незнам какжо означава но кум края почти започнах да се чувствам много зле отпаднала все едно че кръвното ми рязко падна и едно неприятно чувство премина през стомаха ми... незнам как какво се дължи ... не би ли трябвало да ме накара да се чувствам по- добре?
Не е задължително веднага да се почувстваш добре. Може първо малко да ти е по-зле и после да ти стане по-добре.
Това го казвам по принцип. Аз лично не съм пробвал точно тези варианти за изчистване на чакрите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Гледах ги тия клипчета и възникна въпрос. С върховете на пръстите ли се потупват точките или с меката част на пръстите, или няма значение. Защото ако така трябва, ще се набода яко или ще трябва да си изрежа маникюра :)
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Олеле, разликата да се потупват точките с меката част на пръстите и с върховете е огромна! Преди секунди го установих и сега като натискам клавишите в пръстите имам много странно усещане, сякаш са ми оголени нервите ....... трябва да ги потърквам, за да мога да пиша. Опс, сякаш нещо минава по тялото ми........., колко интересно!
Just_a_man
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Апр 2009 23:23

Мнение от Just_a_man »

И аз съм се замислял за това - има ли значение дали се потупва с върховете или с "възглавничките" на пръстите? ;)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами пробвай и ще разбереш. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Just_a_man
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Апр 2009 23:23

Мнение от Just_a_man »

Ха, благодаря за отговора. ;) При мен по принцип резултатите идват маалко по-късно, а не непосредствено след ТЕС. Все пак, едва ли винаги съм почуквал само с върховете на пръстите или само с възглавничките, както ми дойде в повечето случаи... Но, за новаците, може ли ясен отговор, за да не се чудят и лутат в търсене на истината? Благодаря ;)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

С върховете е по-добре.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=e ... 3hy3P0W2BU

Смущава ме, че си държи ръката на върха на главата. В книгата Иван казва, че това обръща поляритета.
Публикувай отговор