ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО ЗА ХРОНИЧНИ ПРОБЛЕМИ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
Angelov
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2010 19:15

Мнение от Angelov »

Съжалявам но не можах да разбера защо при предизвикателство се променя настройката на края с "...освобождавам се от/проблема/ сега" и съответно напомнящата фраза...освобождавам се от./проблема/ и грешка ли е било че съм правил 2 дена Предизвикателство(с вода) по стандартната основна рецепта,без фразата Освобождавам се от...сега.Благодаря.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Не е грешка. Добре е.
Не зная защо фразата е така, но работи :lol:
Angelov
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2010 19:15

Мнение от Angelov »

А погрешно ли е в место стандартна та ОР да се използва тази за Предизвикателството т.е. да завършва с ...Освобождавам се от ....сега" и НФ започваща с "Освобождавам се от....." + Прескачане на 9Г.Някак си по-добре ми звучи ..обнадеждаващо. :D Благодаря на всички.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Също не е погрешно. Още повече, ако има резултат.
Angelov
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2010 19:15

Мнение от Angelov »

Въпросът е дали ще има резултат,като е поставена по този начин. :D
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Някои хора имат. Пробвай и кажи как е при теб.
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

Мнение от Rally »

Имам въпрос към Иван. Аз съм начинаеща, разбрах за ТЕС от предаването на Гала миналата седмица и веднага направих Техниката, имах страхотен ефект (имам проблем със щитовидната жлеза) и 3-4 дни се чувствах страхотно. От неделя обаче отново ме тормози и имам чувството, че не се възстановява напълно с Техниката, предполагам, че греша във формулировките, защото съм сигурна в положителния ефект на ТЕС. От днес започвам да чета и книгата ти, пия продукти на Herbalife от месец, ще включа и зрънца морска сол ... Категорично мога да кажа, че проблема със щитовидната жлеза си го докарах от нерви, напрежение и много работа, сега релаксирам много повече. Сигурна съм, че ТЕС помага, можеш ли да ми дадеш съвет за правилна формулировка?! Благодаря предварително! :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма една единствена правилна формулировка за даден човек или за даден проблем.
Формулировките се променят с промяната на човека. Вслушвай се в интуицията си и работи с това което тя ти подсказва. Чети историите на другите форумци и ще придобиеш представа за какво говоря. Дай си време. Поне 3 месеца до година, за да видиш сериозна промяна и постоянни резултати.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

!

Мнение от Rally »

...И пак имам питане! В периода на правене на ТЕС (ти си ми писал 3 месеца до една година за постоянни резултати), в дните в които съм по-добре със щитовидната жлеза, мога ли да правя ТЕС за нещо друго, като намаля броя на ТЕС за щитовидната жлеза?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Може да правиш за друго без да намаляваш броя на ТЕС за ЩЗ.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
irinadim
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Юли 2010 08:46

Мнение от irinadim »

Здравейте!
Реших да приложа предизвикателството върху наднорменото тегло. Родих преди 8 месеца и съм 88 кг. Не съм опитвала да отслабна по друг начин, тъй като все още кърмя. Въпросът ми е може ли тесането и конкретно тази техника с морска сол да повлияе негативно на кърменето.

Благодаря Ви предварително!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Предизвикателството не е панацея или магическа пръчка.
Искам да кажа, защо не си адресираш храненето успоредно с ТЕСането. Това ще подобри и качеството на кърмата ти.
Ако те притеснява морската сол, не я ползвай!
Не се тревожи. Няма да ти навреди Предизвикателството на кърменето.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
irinadim
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Юли 2010 08:46

Мнение от irinadim »

ivangp написа:Предизвикателството не е панацея или магическа пръчка.
Искам да кажа, защо не си адресираш храненето успоредно с ТЕСането. Това ще подобри и качеството на кърмата ти.
Ако те притеснява морската сол, не я ползвай!
Не се тревожи. Няма да ти навреди Предизвикателството на кърменето.


Разбира се, че не очаквам да съм слаба след една седмица и не очаквам това да стане толкова лесно. Надявам се, започвайки с това
интуицията да ме води към останалото.

Би ли ме насочил какво означава да "адресираш храненето успоредно с ТЕСането".

Решила съм да тесам и кърменето, тъй като и там имам някои проблеми. При успехи ще споделя.

Благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да се храниш с истинска храна, а не с произведения на хранително-вкусовата промишленост, имам предвид. Тя затова се нарича хранително -вкусова, защото ни храни с вкусове, а не с храна.
Накратко, ако не можеш да идентифицираш това което ядеш като съставки, значи не трябва да го ядеш.
Пример- бисквита- не знаеш какво има в нея, кашкавал - не знаеш, пастет, колбаси, хляб - не знаеш.
Варено жито, картофи, прясно месо, плодове, зеленчуци, ядки - знаеш какво ядеш.
Надявам се да ти е станало ясно.
За проблемите си с кърменето можеш да се обадиш на консултант от националния комитет по кърмене. Можеш да ги намериш в интернет. Консултациите са безплатни.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Stela_
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 30 Сеп 2010 02:08

Мнение от Stela_ »

Здравейте. :D Ново регистрирана съм, но познавам метода отдавна и имам книгата. Бях престанала с ТЕС поради различни причини. Сега съм решила да пробвам с предизвикателството да си махна мъртва кост и след това ще опитвам за полипи в носа и астма.
Въпроса ми е, по време на предизвикателството да спра ли лекарствата си за астма и полипи за месец или да не рискувам? Кортизони са и ги вземам от години?

П.С Извинявам се за кирилицата, живея в чужбина и не намирам някой букви.
Публикувай отговор