ЛЕЧЕБНИ МОЛИТВИ - МАНТРИ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Когато четете за друг, няма нужда да прибавяте нищо друго, освен неговото име, като преди това поискайте съгласието на неговата Висша същност или просто кажете "Според Божествения план!"

Слагам тук линк към мантри-музика за балнсиране на чакрите. Линкът е към мантра за коренната чакра, но би трябвало да излязат острани или отдолу мантрите за останалите чакри.

http://www.youtube.com/watch?v=xoamFF8q ... plpp_video
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Femme написа: „Господи, Създателю на тленното и нетленното.
По-малко от седмица чета тази молитва за Зайко и още на втория ден започнаха да се случват прекрасни чудеса. Вярно е, че я нагодих за него като премахнах две изречения.
Благодаря ти, Боже.
Благодаря ти, Femme.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И какви са чудесата?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

След последното ми визане във форума Зайко се залежа. Просто нямаше сили да се държи на краката си. Това продължи две седмици, през които правех всичко, за което се сетих - мантри, музика на Григ и Вивалди, мудри в Прокси, Рескю Ремиди във водата за пиене, ТЕС (естествено), при което веднъж на първия кръг с отрицателните твърдения имах усещането, че ще се пръсна на парчета; едвам се овладях и довърших с положителни. От тогава насам правя кръгове само с положителни твърдения и ми работи много добре.
Сещаш се, че урината отиваше под страната, на която лежеше и козината се сплъсти; тогава си помислих за декубитални рани. Храненето и пиенето на вода бяха на косъм.
Четях тук почти всеки ден и откривах нови неща. Така си съставих НФ, които много ми паснаха на усещанията. Така и открих молитвата.
Искаше ми се да споделя, но отлагах, а сега е подходящия момент. Колкото повече продължаваше тази ситуация със Зайчето, толкова по-силна ставаше приликата с боледуването на майка ми. Ама 1:1!!! Етапите бяха почти идентични. Тогава си зададох въпроса: защо ми се случва всичко това за втори път? Какво ми се показва? В момент на просветление осъзнах, че това е урок, който ми е даден да променя нещо и това нещо беше отношението към боледуването на скъпо същество. И че не е нужно да изпитвам гняв, страх и отчаяние, а любов и търпение, насърчение и готовност винаги да го подкрепя. Трудно ми беше, но потупвах без думи по точките и се ободрявах. Тогава намерих молитвата. Започнах да я чета, първия път дори не видях, че се чете по три пъти. На втория ден я прочетох по "указанията" и започна да просветва. Всяка сутрин си казвах, че днес ме очакват 3-4-5-6... чудеса. И те се случваха. Наистина Зайко все още е с наклонена главичка, но тича, скача, пие сам вода и яде обилно. Продължавам с ТЕС. Благодарих за урока; потресена съм, че ми се даде. Открих, че една дума може да бъде натоварена с много енергия и когато се употребява за двама души тази енергия да прескочи от единия към другия. Когато майка ми се залежа все въздишах как може толкова пъргава жена да остане съвсем безсилна. А на Зайко всеки ден му казвах: ти си моето пъргаво слънчево зайче. Сега тази дума не съществува в моя речник. :roll:
Да ти отговоря на въпроса кои са тези чудеса:
1. Всяка сутрин е жив.
2. Започна да изпитва желание да стане.
3. Започна да се крепи във въздуха с моя помощ.
4. Като го изкарах от клетката на земята с голяма помощ започна да се държи на крака - един върху друг, подпирам да не падне, оскуба фъндъците.
5. Започна да си почиства козинката от дясната страна (до скоро беше невъзможно)
6. Поотвори лявото око.
7. Всеки ден стои по-стабилно от предишния; сега тича и скача.
8. Като се катурне веднага сам се изправя. Катурванията се сведоха до 1-2 на ден.
9. Обиколи старите си места за почивка.
т.е. връщането му към старите навици са мен са чудо. Ей-сега, докато пишех, започна да гризе пръчките на клетката - стар навик. И ми опика краката - знак на любов.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Супер! Сега си изТЕСай и отношението към думата пъргав :idea:
Както и вината, ако чувстваш такава, че си я употребявала.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Пропуснах да се похваля с новата придобивка - научих се да се радвам искрено и щастливо на всеки хубав миг от деня и живота. Като се обърна назад към някое хубаво събитие се усмихвам, че се е случило. И го изживявам отново с удоволствие вместо да се давам на носталгията. Вероятно съм била толкова потресена от случилото се, че съм стигнала до дъното и съм се оттласнала без да го осъзнавам. Счупиха ми се двата горни резеца :oops:, но в огледалото си казвам колко се харесвам и такава.
Пъргав ще я ТЕСна по моя си начин, да видим какво ще стане. Непременно ще пиша за резултата.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Хей Емоция, доста емоционално! Радвам се за вас двамцата!
:)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

http://www.youtube.com/watch?v=DjLQ1iI2 ... plpp_video

Този линк отваря "клипче" с наистина ангелска музика. На мен ми помага да казвам молитвите, които Femme е дала, с истинско вдъхновение и чувство. Препоръчвам ви да чуете музиката.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

За стабилизация на кръвното налягане и сърдечно-съдовата система
"Господи, Аз съм част от Твоя космически ритъм, който е стабилен и хармоничен. Нека моето сърце бие с Твоя живителен ритъм в идеални норми.
Пулсът ми е равномерен и съответства на моето физическо и душевно здраве.
Аз съм хармония, която пулсира ритмично и бие с ритъма на живота. Сега и завинаги."

Нормализира и стабилизира пулса и границите на кръвното налягане. Чете се сутрин и вечер по веднъж. При стрес, за успокояване - 3-5 пъти.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Днес за втори път казвам молитвата за очите и тази за духовна подкрепа, макар, че си ммам ТЕС, реших да го пробвам..

След половин час след молитвата за очите започна да ми тече кръв от носа.. Това го приемам, като освобождаване на някакво напрежение в очите, не знам защо просто така мисля, може и да не съм прав..
Ще пиша за резултати след месеци ;)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Публикувай отговор