ПОДАРЪЦИ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Фиф- при първо питане, към теб се насочиха от двете страни на главата ми, към теб, две струи енергия...и се кръстосаха. На второ питане, те видях като яйцевидна енергия със светъл тънък рошав ръб а вътре- горната част, повече от половината, светло сиво-синкава, долната към сиво-лилава. Представи си на плочка ахат, ама живо трептяща и обемна. Под нея се появи дълга и широка ска и енергията (ти) се запързаля към мен, доволна.
Маг- стари, хартиени свитъци, притисна ги към себе си и ме погледна много дълбоко всезнаещо.
Марто- светла лекота. Полетя към теб и около теб над главата ти. Проследи я с поглед в движението и и се усмихваше.
Мая- получи транспортна количка, тежко натоварена със огромна кофа сладолед, отгоре още някакви неща в найлони, бутана от пуфтящо същество. Едвам успя да регистрираш, залисана в някаква активна обстановка, погледна, изпуфтя, ...после се появи с Лъчко на ръце кикотеща се с глас и 24 карата усмивка.
Рали- получи една чиста бяла стена, към която се обърна и сякаш прегърна и целуна с благодарност и любов, заради сбъднатата и поява.
Монстър- получи ножовка, оново тъничко зъбесто трионче, само металната му част, и се ухили доволно- дяволито, сякаш с много хитър план в главата.
Паби- получи пухкав (нещо като изкуствен зелен венец посипан със скреж) бордюр на някаква циментова площадка-сцена, на която затанцува скоклив танц, на един крак, пременена в детско костюмче и беше в някаква роля сякаш, ама много желана.
Ванко 57- получи атмосфера на всезнаене, която плавно се приближи към него и това го изпълни с доволно, умиротворено удовлетворение.
Гената- тук се получи малко странно. Усетих нужда от "плач" и му го пратих, но той го върна с идеята, че иска аз да плача и да съжалявам. Направих го, но той изчезна, след малко се появи и като детенце- играеше с един около 30 см. детски автомобил, като си го буташе по земята, абсолютно изключил за света аколо себе си, толкова вглъбен в играта!?
Иван- усетих нужда от задоволство. То първо се прояви като светла енергия, после видях тънка двойка жици под много чисто светло- синьо небе и усетих сякаш Иван е в кабинка на лифт, на ски и гледа щастливо- доволно през прозореца и към пространството, много ухилен, сякаш е свършил нещо важно за него и сега с право се ползва от наградата си.
Дежавю- тук се появи един спираловиден поток от чертички енергия, като спиралата се въртеше хоризонтално от мен към нея, обратно на часовника, а Дежавю беше във връхчето и и танцуваше весело следвайки и водейки едновременно това въртене. Интересното бе, че сякаш плоскостта на действието се измени и се озова хем странично, хем отгоре, като потока все идваше откъм мен, но и аз бях в него, но поради перспективата бях в по-отворената част.
Яна- разля широка вътрешна и външна усмивка от потапянето в атмосферата на океански слънчева светлина, ...спокойно безгрижие.
Бого 69- опит да развърже тънки връзки с боксови ръкавици. Помъчи се, но като му подарих това, започна с весело заиграване, да се стреми, да го направи, щастливо убеден че ще стане.
Тренд- нощен морски бряг (пясък, вълнички, отблясъци...).

Само Фиф заяви желание за подарък, останалите се появиха сами в този ред.
Заповядайте и весели празници!:D

Понеже и аз обичам подаръци, си пратих-взех много ярка светлина, която мина през главата ми, леко странично и влезе в зоната между гърлото и сърцето ми. :lol:
За заявки и запитвания, на познатия адрес! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Благодаря, имам такъв венец в къщи, в трапезарията и е пред очите ми. :D А иначе, често ми се ще да метна цветя върху цимента и в карнавален костюм, да си куфея, без да ми пука. Ей така, радост, заради самата радост.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса,с риск да мина за бавно щракащото на форума :oops: Нищо не ми е ясно от това което си ми написала освен последната дума :D Какво значи кръстосани енергии,рошави овали, сиво-синьо,лилаво-сиво :D Не псувай душо,толкова си мога :oops: на този етап.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

fif42
Алиса,с риск да мина за бавно щракащото на форума Embarassed Нищо не ми е ясно от това което си ми написала освен последната дума Very Happy Какво значи кръстосани енергии,рошави овали, сиво-синьо,лилаво-сиво Very Happy Не псувай душо,толкова си мога Embarassed на този етап.
Да не мислиш, че на мен ми е ясно! :lol: Поиска подарък! Дадох ти го!
Спазих процедурата на тази техника и това видях-усетих. Другото е излишно тълкуване.
Това с кръстосаните енергии го видях-усетих, като две насочени в права линия турбулентни струи, които отдалечавайки се от мен, в твоя посока се кръстосаха ...и понеже не вдянах що е то, отново приложих процедурата на техниката.
Рошавите овали и цветове- опитах се образно и понятно да пресъздам това, което видях-усетих. За мен, за отбелязване е само факта, че това те качи на ската в явно желаната от теб посока- към мен! Другото са подробности от пейзажа. Картинката
те видях като яйцевидна енергия със светъл тънък рошав ръб а вътре- горната част, повече от половината, светло сиво-синкава, долната към сиво-лилава. Представи си на плочка ахат, ама живо трептяща и обемна.
е картинка на енергията ти, вероятно!
...Хайде бягай (пързаляй се)!:lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса от доста време се парзалям по бръснарски ножчета ,ама по гол задник :D Днес бая се посмях и на МАГ на историята и с прилепа :lol: Маг нема да се сърдиш ама така ми дойде изотвътре :lol: Ако бях на твое място от мен още щеше да се носи мирис на нааканоооо :wink:
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Alisa написа:Яна- разля широка вътрешна и външна усмивка от потапянето в атмосферата на океански слънчева светлина, ...спокойно безгрижие.
Благодаря! Прекрасен подарък.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D пак заповядай!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Oooooooooooo Това е много мило не го бях чел.Благодаря от сърце Алиса.
Поздрави и много много позитиви :))
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Честита Коледа !!!

Мнение от nikimm »

Здравейте на всички, които споделят този форум :). Направих подарък на целия форум. Подаръкът е "интерес" към всевъзможните гледни точки и приемaнето им. Този подарък включва в себе си и "отговорност", и "респект" към това , което правят другите. Получаваме ежедневно информация от този форум и това променя постоянно гледната ни точка и това вероятно рефлектира върху редица "събития" по пътя ни. Вярвам, че поддържането на този сайт изисква внимание, което за повечето от нас е "свободно време" и затова подаръкът ми включва и подкрепата за развитието му. Според мен винаги има начин :).
Поздрави на всички :)))
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор